Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gevarieerd lot boeken van rond 1900, bestaande uit gidsen over diverse landen, kunst, literatuur, geschiedenis, enz. Overwegend Nederlands- en Franstalige uitgaven.
Een gevarieerd lot boeken van rond 1900, bestaande uit gidsen over diverse landen, kunst, literatuur, geschiedenis, enz. Overwegend Nederlands- en Franstalige uitgaven.

Een gevarieerd lot boeken van rond 1900, bestaande uit gidsen over diverse landen, kunst, literatuur, geschiedenis, enz. Overwegend Nederlands- en Franstalige uitgaven.

Un lot de livres, +- 1900, comprenant des guides, art, histoire… La plupart en Neérlandais et Français.
SKU: 1012190374.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #374
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #49

    Strook Turnhoutse kant met personages.

    Dentelle de Turnhout décorée de personnages.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #713

    Een tegel van Chinees porselein, versierd met blauwe motieven. Restauratie.

    Un carreau en porcelaine de Chine, décoration de motifs bleu. Restauration.
    No longer available
    Dim. 12 x 20 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #452

    Een zeilbootje van filigraanwerk. Onder stolp.

    Un petit voilier en filigrane sous cloche.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #80

    Een 18 karaats geel gouden slavenarmband met een gouden munt van 20 FF.

    Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct contenant une pièce de 20 FRF.
    No longer available
    Dim. 29,25 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #703

    Een reeks van vijf kopjes en schoteltjes van Japans porselein, versierd met een meerkleurig decor van krijgers.

    Une série de cinq tasses et sous-tasses en porcelaine du Japon , décor polychrome de guerriers.
    No longer available
    Dim. ø: 10 & 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #258

    Een kruikje, een schaaltje en een kannetje van oud Vlaams aardewerk.

    Une petite cruche, un plat et une petite verseuse en faïence des Flandres ancienne.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #299
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal incolore taillé. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #770
    Vincenti

    Een halssnoer bezet met half edelstenen.

    Collier serti de pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #94
    Albert Lebourg

    “Kanaalzichten”. Paar aquarellen. Gesigneerd, de éne “Rouen”, de andere 1920.

    ”Vue sur canaux”. Une paire d’aquarelles. Signées, “Rouen” et 1920.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #159
    Pirelli (?)

    “Bloemenstilleven.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 79 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #472

    Een lot Chromo albums met betrekking tot fauna en flora binnen en buiten België.

    Un lot d’albums Chromos en relation avec la flore et faune belge.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #649

    Een ovale spiegel in verguld houten lijst.

    Un miroir ovale à encadrement doré en bois.
    No longer available
    Dim. 82 x 56 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More