#362Een achtarmige koperen luchter, getooid met een Habsburgse adelaar.
#370Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen in de vorm van een hart bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct en forme de coeur, serti de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et de tanzanites ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#489Noël Vos“Wanted”. Een houtgravure. Gemonogrameerd en genummerd 42/60 buiten de plaat
”Wanted”. Une gravure sur bois. Monogramme et numérotée 42/60 hors planche.No longer availableDim. 14,5 x 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#778Een sierterrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend.
#387“Kriegsalbum”. Een Duitse uitgave uit de Eerste Wereldoorlog.
#364“Brehms Thierleben”. Een reeks van acht Duitstalige encyclopedieën over het dierenrijk. Leipzig, eind XIXe eeuw.
”Brehms Thierleben”. Une série de huit encyclopédies en relation avec la faune. Leipzig, fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#216Klapsecretaire met marquetterie, twee laden en een klapblad.
Un secrétaire à pente à deux tiroirs et marqueterie.No longer availableEstimate: € 120 / 200