#309L. Beeckman“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#153Een engeltje van gepatineerd hout. Vroeg XVIIIe eeuw. Op sokkel.
Un petit ange en bois patiné. Début XVIIIème siècle. Sur socle.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 200 / 220 -
#535Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ctNo longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 400 / 500 -
#499“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Vanderberg’.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée ‘Vanderberg’.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#125Een 9 karaats geel gouden ring bezet met een citrine van ± 2,50 ct.
Bague en or jaune 9 ct sertie d’une citrine de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 100 / 150 -
#567Een antieke zittende Boeddha van brons.
#752Anton Heyboer“Compositie”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Composition”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#211Cronier à ParisEen verguld bronzen Lodewijk XVI cartelklok, versierd met een vasque en guirlandes.
Une pendule murale en bronze doré, de style Louis XVI à décor d’une vasque et de guirlandes.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 1800 / 2200 -
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#558Een reeks van drie gesculpteerd ivoren netsuke’s.
Une série de trois netsukes en ivoire.No longer availableDim. h: 3,2 cmEstimate: € 100 / 120