#97
Een brullende tijger van Japans brons op een houten voetstuk. Tijdperk Meiji.
#166
Een gefineerde commode met vier laden en met roze marmeren blad.
#85
Een 18 K geelgouden cachetring met initialen.
#686C.M. Hammar, Göteborg
Een koperen scheepslantaarn (mastlicht). Kleine beschadiging aan het glas.
#566
Een commode met drie laden iin Lodewijk XVI-stijl met ingelegd biesje.
#121
Un vase en verre violet avec un décor de canard et de barge en relief peint à la main. Petit éclat de bord.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#185
Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
#299
“Home from market”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt.
#150
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,75 ct. HVSI.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,75 ct. HVSI.No longer availableDim. 7,10 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#274
Een handgeschilderd miniatuurportret op ivoor.
#500
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#189
Een commode tombeau in Lodewijk XV-stijl met een marmeren blad en verguld bronsbeslag.
Commode de style Louis XV avec dessus en marbre et garnitures en bronze doré.No longer availableDim. 87 x 115 x 45 cmEstimate: € 200 / 300