Other lots in this auction
-
#499“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Vanderberg’.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée ‘Vanderberg’.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#783F. Delannay-Bouillon à BruxellesEen oude barometer.
Un ancien baromètre.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#630Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,18 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 450 / 550 -
#9Van Giel“Landschap”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Paysage”. Une eau-forte. Signée.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#754André GoezuPeriod: °1939“Haut bois”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 15/35 buiten de plaat.
”Haut bois”. Une lithographie. Signée et numérotée 15/35 hors planche.No longer availableDim. 49 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#686Twee grote gemberpotten van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor met florale motieven.
Deux grands pots à gingembre en porcelaine de Chine, décoration de motifs à fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#469“Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.
”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.No longer availableDim. 32 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#633Een grote kom van Arita-porselein, versierd met een decor van figuren, bloeiende takken en vogels. Tijdperk Mei-ji.
Un grand bol en porcelaine Arita, décor de figures, floraisons et oiseaux. période Mei-ji.No longer availableDim. Ø: 39 cmEstimate: € 160 / 180 -
#636Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 310 x 245 cmEstimate: € 200 / 300 -
#478Een lot van 14 boeken met betrekking tot Antwerpen en de lokale geschiedenis:- “Het Hertogdom Brabant en omgeving in kaart en prent”. - “Geschiedenis van Schooten, Merxem en Sint Job in ‘t Goor” 3 volumes.- “De Antwerpenaar en zijn statiekwartier”.- “Het eilandje”.- “De Antwerpsche Poesje”.- enz.
Un lot de 14 livres en relation avec Anvers et l’histoire locale:- “Het Hertogdom Brabant en omgeving in kaart en prent”.- “Geschiedenis van Schooten, Merxem en Sint Job in ‘t Goor” 3 volumes.- “De Antwerpenaar en zijn statiekwartier”.- “Het eilandje”.- “De Antwerpsche Poesje”.- etc.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#703Een reeks van vijf kopjes en schoteltjes van Japans porselein, versierd met een meerkleurig decor van krijgers.
Une série de cinq tasses et sous-tasses en porcelaine du Japon , décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. ø: 10 & 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#269E. Sanders“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 40 / 60


