#786Een handgeknoopt Afghaans wollen bidkarpetje.
#438Een paar gedreven roodkoperen kandelaars in Adamstijl. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en cuivre repoussé rouge, style Adam. Début XIXème siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#504“Caféscène”. Olieverf op paneel.
”Scène au café”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#518Een reeks van drie borden van Imariporselein.
Une série de trois assiettes en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#351Replica in hout van de Santa Maria, een van de schepen van Columbus.
Une réplique de la Santa Maria, un navire de Christophe Colomb.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 50 / 80 -
#278Moorthamers, AntwerpenEen oude barometer.
Un ancien baromètre.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 40 / 670 -
#471Een paar blauwgeglazuurd aardwerken patévormen met deksels in de vorm van een eend. Frans werk.
#246Een gebeeldhouwde eikenhouten tafel. Met verlengbladen.
Une table en chêne sculpté à tiroirs en rallonges.No longer availableDim. Ø: 117 cmEstimate: € 60 / 80 -
#92J. Petit“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#1Bruno GerritsPeriod: 1881 - 1970Een uil van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd. Oortjes gerestaureerd.
Un hibou en bois sculpté. Signé. Oreilles restaurées.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poidst total de ± 0,20 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 300 / 400