Similar lots by type
-
#319Vier diverse schalen en asbakken van kristal, groen, blauw en kleurloos. De grootste gemerkt van Val St-Lambert.
Quatre bols et cendriers divers en cristal, vert, bleu et incolore. Le plus grand avec marque du Val St-Lambert.No longer availableDim. 12 à 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#371Vroeg 19e eeuws Frans vaasje, bloemenmotief, Saint-Aignan.
Vase français du début du XIXe siècle, motif floral, Saint-Aignan.No longer availableDim. h 12,5cmEstimate: € 36 / 45 -
#352GoudaEen vaas van polychroom aardewerk met een decor van vogels en bloemen naar Delfts voorbeeld. Gemerkt onderaan.
Vase en faïence polychrome à décor d'oiseaux et de fleurs d'après l'exemple de Delft. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#98Een Vlaams aardewerken jardinière op sokkel. Groen geglazuurd gedecoreerd met blauwe bloemen. Gemerkt I.X.B.
Jardinière flamande en faïence sur socle. Glaçure verte à décor de fleurs bleues. Marqué IXB.No longer availableDim. 103 x 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#603Lot bestaande uit 2 Japanse beeldjes, afgebeeld mythische figuren.
Lot composé de 2 figurines japonaises, représentant des personnages mythiques.No longer availableDim. h31cm x 23cmEstimate: € 45 / 55 -
#578Een driedelig kaststel van meerkleurig Delfts aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen. Gemerkt.
Garniture trois pièces en faïence de Delft multicolore, composée d'un vase à couvercle et de deux vases à col. Marqués.No longer availableDim. h: 26 & 36 cmEstimate: € 180 / 240 -
#473Een grote vaas van Chinees porselein. Versierd met talrijke personages in uitsparingen. Onderaan gemerkt.
Un grand vase en porcelaine de Chine. Décoré de nombreux personnages en cartouches. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#324Een rechthoekig doosje wit gelakt buxushout, met op het deksel een uitgebreid rivierlandschap in een golvende omlijsting. Binnenin lichtblauw gelakt. XIXde eeuw.
Une boîte rectangulaire en buis laqué blanc, avec un vaste paysage fluvial dans un cadre ondulé sur le couvercle. Peint en bleu clair à l'intérieur. XIXème siècle.No longer availableDim. 3,5 x 9,5 x 6,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#118J. De BraekleerBorstbeeld Aloïs, Melchior Grangé, terra cotta, vooraanstaande Antwerpse aannemer, geboren 29 okt. 1857 en gestorven 22 juli 1924. Gesigneerd en gedateerd 1904.
Buste d’Aloïs, Melchior Grangé, terre cuite, éminent entrepreneur anversois, né le 29 oct. 1857 et décédé le 22 juillet 1924. Signé et daté 1904.No longer availableDim. h 63cm x b 55cmEstimate: € 250 / 350 -
#467Een zittende Guanyin van gepolychromeerd hout.
Un Guanyin assis en bois polychrome.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#389Keramiek mid-century schaal en potje, Italiaans Rimini blauw, naar ontwerp Aldo Londi voor Bitossi.
Bol et pot en céramique du milieu du siècle, bleu Rimini italien, conçu par Aldo Londi pour Bitossi.No longer availableDim. Ø35cmEstimate: € 35 / 45 -
#330Val Saint LambertTwee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.
Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#557BochEen balustervaas van veelkleurig porselein met een decor geïnspireerd op Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine multicolore au décor inspiré de la faïence de Delft. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 53,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#385Beeld van een driemaster, genummerd 116, Art Deco.
Statue d'un trois-mâts, numéroté 116, Art Déco.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#508Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#221Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.
Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#388Keramiek mid-century asbak, Italiaans Rimini blauw, naar ontwerp Aldo Londi voor Bitossi. Gemarkeerd Italy - 102/20.
Cendrier en céramique du milieu du siècle, bleu Rimini italien, conçu par Aldo Londi pour Bitossi. Marqué Italie - 102/20.No longer availableDim. Ø20,5cmEstimate: € 35 / 45 -
#468Een kleine staande Boeddha van verguld brons.
Un petit bouddha debout en bronze doré.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#238Een blauw en wit Delfts aardewerken schotel.
Plat en faïence de Delft bleue et blanche.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#435Joris Buseyne“Uil” beeldje van geglazuurd aardewerk, gemarkeerd onderaan. “Joris Buseyne”, Mortsel.
Figurine "Chouette" en terre vernissée, marquée sur le fond. « Joris Buseyne », Mortsel.No longer availableDim. h38cm x 17cmEstimate: € 80 / 120 -
#572Ruscha, ParisEen aardewerken vaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence à décor multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#3684 stuks keramiek: een pot, gemarkeerd Mirafloris ‘62,een spiegel, gemarkeerd ‘62 een potje, geschubd celadonkleurig, een theepotje.
4 pièces de céramique : une jarre, marquée Mirafloris '62, un miroir, marqué '62, une jarre à motif d’écailles de couleur céladon, une théière.No longer availableDim. H: 13-28 cmEstimate: € 30 / 35 -
#662Oost-Europese waterketel van aardewerk en smeedijzer.
Bouilloire d'Europe de l'Est en faïence et fer forgé.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#594Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een Canton decor.
Vase balustre en porcelaine de Chine multicolore à décor de Canton.No longer availableDim. H. 46,5 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#235John WilliamsZakhorloge door John Williams, met sleutel, zilveren kast, gouden scharnieren, Chester 1859, fusee lever, Liverpool windows, stofkap.Markering “Coventry”.
Montre de poche de John Williams, avec clé, boîtier en argent, charnières en or, Chester 1859, levier d'attelage, fenêtres Liverpool, cache anti-poussière. Marquage "Coventry".No longer availableDim. Ø 5,5cmEstimate: € 220 / 240 -
#305Junghans AutomaticKlokje op batterij, Junghans Electronic “Ato-Mat”, ‘70
Horloge à pile, Junghans Electronic "Ato-Mat", '70No longer availableDim. h13cm x b19cmEstimate: € 50 / 60 -
#586Een art deco kaptafel van notenhout versierd met een lichte houten bies. Drie laden in de gordel, drieledige spiegel. Omstreeks 1940.
Une coiffeuse art déco en bois de noyer ornée d'une garniture en bois clair. Trois tiroirs en ceinture, miroir à trois volets. Vers 1940.No longer availableDim. 160 x 140 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#412Vrot“De suikerrietoogst”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2005.
"L’aération de la canne à sucre". Huile sur toile. Signée et datée 2005.No longer availableDim. 47x37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#206Een mooie en goed onderhouden chest-on-chest van mahoniehout. Onderaan met drie laden, bovenaan met drie grote en twee kleine laden. Engeland, tijdperk Victoria.
Un beau chest-on-chest en acajou bien entretenu. En bas avec trois tiroirs, en haut avec trois grands et deux petits tiroirs. Angleterre, époque Victoria.No longer availableDim. 210 x 123 x 57,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#278Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
Trois pichets orientaux différents en cuivre martelé.No longer availableDim. h: 23, 30 & 45 cmEstimate: € 35 / 45 -
#2René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Viermaster in de dokken.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Quatre-mâts dans les docks." Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#274Drie etsen in één lijst. Voorstelling van Ridders en een Hofdame.
Trois eaux-fortes dans un même cadre. Représentation de chevaliers et d'une dame d'honneur.No longer availableDim. 24 x 19 cm x 3Estimate: € 60 / 100 -
#426Een paar Engelse notenhouten stoelen. Klauwpoten en mooi gebeeldhouwde rug.
Une paire de chaises anglaises en noyer. Pieds griffes et dossier joliment sculpté.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 150 / 200 -
#374Todor Toby Trendev“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
"Vue de Paris". Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#547Jugendstil glazen vaas, polychroom organische vorm met horizontaal strepenpatroon, lichte schade doorlopende haarlijn aan zijkanten.
Vase en verre Art Nouveau, forme organique polychrome à motif de rayures horizontales, léger dommage, délié continu sur les côtés.No longer availableDim. h 32 x 17 b cmEstimate: € 60 / 70 -
#283Een lot tin. Grote diepe schotel (Ø 36,5 cm), gemerkt H. Tindemans. Grote platte schotel (Ø 36 cm), roos gekeurd. Bord (Ø 24 cm), gemerkt G & H. Durand 1756 Saint-Lo. Bord (Ø 23,5 cm), roos gekeurd. Duits bordje (Ø 21 cm), gemerkt **ier Iohann. Gelobd bordje (Ø 18 cm), roos gekeurd.
Lot d'étain. Grand plat creux (Ø 36,5 cm), marqué H. Tindemans. Grand plat plat (Ø 36 cm), poinçonné à la rose. Assiette (Ø 24 cm), marquée G & H. Durand 1756 Saint-Lo. Assiette (Ø 23,5 cm), poinçonnée à la rose. Assiette allemande (Ø 21 cm), marquée **ier Iohann. Assiette lobée (Ø 18 cm), poinçonnée à la rose.No longer availableDim. Ø: 18-37 cmEstimate: € 100 / 150

