Other lots in this auction
-
#615
Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
Lustre en laiton à abat-jour en verre taillé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 150/200 -
#618
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor de sots en bleu et blanc.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 240/280 -
#656Sarouk Mahal
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 380 x 296 cmEstimate: € 200/260 -
#591
Een bronzen Boeddha , versierd met kraaltjes.
Un Bouddha en bronze décoré de perles.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 160/180 -
#771
Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
Un lustre en laiton massif avec dix bras lumineux.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 25/35 -
#133
Een Frans aardewerken schotel met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Plat en faïence française à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 50/70 -
#75
Een 18 karaats wit gouden ketting en hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en een Australische parel van 11-12 mm. Met certificaat.
Un collier et un pendentif en or blanc 18 carats sertis de brillants d'un poids combiné de + - 0,18 ct. Et une perle australienne de 11-12 mm. Avec certificat.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 450/550 -
#653
Een waterjuffer onder glazen stolp.
Une libellule sous une cloche.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 44/48 -
#109G. Draye
“Heidezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1904.
Vue de bruyère . Huile sur panneau. Signé et daté 1904.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 60/80 -
#514Luc DrappierPeriod: °1943
“Zo zag ik het” & “Weggeplukt”. Twee zeefdrukken. Beide buiten de plaat gesigneerd en resp. genummerd 70/100 & 49/100.
“Zo zag ik het” & “Weggeplukt”. Deux sérigraphies signées hors planche et numérotées respectivement 70/100 & 49/100.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#402
Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.
Lot de dix-huit coupes souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#332
Een scheepskompas met kaarsverlichting in messingen kast.
Boussole de bateau illuminée à la chandelle dans une caisse en laiton.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120/200