#421
Een reeks van 28 glazen van Boheems kristal.
Une série de verres en cristal de Bohème.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#417
Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.
#299Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#423
#61
#23
Twee vazen van Boheems kristal.
#337
#426
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#13Kosta-Boda
Een ronde schaal van geel glas. Gemerkt.
#453Lalique, France
#18Val St. Lambert
#73Val St. Lambert
#461
#367Val St. Lambert
Een paar kristallen lampenvoeten. Gemerkt.
#181
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#757Val St. Lambert
Twee kristallen vazen, waarbij één geslepen kleurloze en één groene.
#188
#11Val St. Lambert
Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30/40
#137
Een lot zilveren bestek, bestaande uit koffielepels en ijslepeltjes.
#384
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#19Mathieu-Ignace Van Brée
“Meisjesportret”. Potlood op papier. Met monogramstempel.
”Portrait de jeune fille”. Crayon sur papier. Avec tampon monogramme.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 80/100 -
#500Juvenia
Een 18 karaats geel gouden horloge met geel gouden polsband.
#772
Een uit acht delen opgebouwde pagode van blauw en wit Chinees porselein.
#254K.M. Claessens
“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#738
Een lot strips, bestaande uit 28 albums van De Rode Ridder, 3 albums van Snoek, 14 albums van Bessy, 3 albums van Karl May, 12 albums van Biggles en 9 albums van Jerom.
Un lot de bandes dessinées, dont 28 albums de De Rode Ridder, 3 albums de Snoek, 14 albums de Bessy, 3 albums de Karl May, 12 albums de Biggles et 9 albums de Jerom.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#202Frans Van Mieris
“De charmeur”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
#114Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997
“Terras”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Terrasse”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 50/80 -
#330
#546
Een gefineerd rond tafeltje in art decostijl.
#755
Bague art déco en or jaune 18 ct sertie de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 0,22 ct sertis en argent et des saphirs ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 300/400