#23
Twee vazen van Boheems kristal.
#421
Een reeks van 28 glazen van Boheems kristal.
Une série de verres en cristal de Bohème.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#299Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#367Val St. Lambert
Een paar kristallen lampenvoeten. Gemerkt.
#417
Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.
#18Val St. Lambert
#13Kosta-Boda
Een ronde schaal van geel glas. Gemerkt.
#11Val St. Lambert
Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
#73Val St. Lambert
#426
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#453Lalique, France
#461
#757Val St. Lambert
Twee kristallen vazen, waarbij één geslepen kleurloze en één groene.
#188
#423
#181
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#337
#61
Un vase calice en cristal incolore dans une monture en bronze, décoration de trois cariatides et socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/100
#9Van Giel
“Landschap”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Paysage”. Une eau-forte. Signée.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 20/30 -
#209Joseph François
“Houthakkers in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#700
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et un corail rouge en forme de goutte.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 1200/1400 -
#548
Een bronzen koro op drie poten, het deksel in de vorm van een Fo-hond met bal.
Un koro en bronze sur trois pieds, couvercle en forme de chien Phô et balle.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30/50 -
#683
#669Francisco Diaz DiazPeriod: 1918 - 1989
”Portrait d’homme”, “Portrait de femme” & “Personnages”. Trois oeuvres, gouache sur papier. Ecole espagnole. Signées.No longer availableDim. 31,5 x 23,5 cmEstimate: € 60/100 -
#795
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge.
Montre de gousset en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#63
Een lot van drie oude vilten hoeden.
Un lot de 3 chapeaux en feutre.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#637
#448
Een rood metalen kinderpedaalwagen.
#355Pierre Balmain
Een vergulde horloge in originele doos en certificaat.
Montre à bracelet plaquée dans la boîte d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 150/200