Other lots by Capodimonte
-
#102Capodimonte
Een lot van vier sierkruiken van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Twee met klein letsel.
Lot de quatre cruches décoratives en faïence polychrome. Marque sous la base. Deux avec petit dégât.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#307Capodimonte
Een kandelaar van wit en verguld porselein, versierd met meerkleurige bloemen in hoogreliëf. Gemerkt.
Candélabre en porcelaine blanche et dorée décoré de fleurs polychromes en relief. Avec marque.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30/50
Similar lots by type
-
#313
Een lot monochroom en meerkleurig biscuit bestaande uit drie beeldjes en twee fotokaders in de vorm van een romantisch koppel. We voegen er vier porseleinen bloemstukken aan toe.
Lot de biscuits monochromes et polychromes comprenant trois statuettes et deux cadres à photos en forme d’une couple romantique. Nous ajoutons quatre bouquets de fleurs en porcelaine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#123
Een vaas van meerkleurig biscuit in de vorm van een telefonerend meisje. Onderaan gemerkt.
Vase en biscuit polychrome en forme d’une fille téléphonant. Marque sous la base.No longer availableDim. H 34 cmEstimate: € 60/100 -
#717
“Venus en Cupido”. Een groep van monochroom wit biscuit onder een baldakijn van geel koper en glas in Lodewijk XVI-stijl. We voegen er twee groepjes van biscuit in de vorm van een boerenkoppel met paard en kar aan toe.
“Vénus et Cupidon”. Groupe en biscuit monochrome blanc, sous un baldaquin en cuivre jaune et verre de style Louis XVI. Nous ajoutons deux groupes en biscuit représentant un couple de paysans avec leur char à cheval.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#243
“Diana”. Groep van monochroom wit biscuit. Gemerkt Sèvres en gesigneerd Ducuing. Enkele letsels.
“Diane”. Groupe en biscuit monochrome blanche. Marque de Sèvres et signé Ducuing. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 80/120 -
#443
“Putto met bloemenmand”. Beeld van monochroom wit biscuit. Achteraan gemerkt en gesigneerd. Naar een werk van Bohumil Rezl.
Putto aux corbeille de fleurs. Statuette en biscuit monochrome blanche. Marque au verso et signature. D’après l’oeuvre de Bohumil Rezi.No longer availableDim. L 32 cmEstimate: € 40/60 -
#43
Een siermandje van monochroom wit biscuit met een vrouwenfiguur met druiventrossen in reliëf.
Panier en biscuit blanc décoré d’une femme aux grappes de raisins en relief.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/50 -
#617
Een indrukwekkende theepot van monochroom wit biscuit, versierd met bloemenranken en plantjes. In een presenteervitrine.
Théière impressionnante en biscuit monochrome blanc décoré de branches fleuries et de végétation. Dans une vitrine de présentation.No longer availableDim. 36 x 50 x 33 cmEstimate: € 500/600 -
#618
Een theepot van monochroom wit biscuit, rijkelijk versierd met bloemenranken. In een presenteervitrine.
Théière en biscuit monochrome blanc, richement décoré de branches fleuries. Dans une vitrine de présentation.No longer availableDim. 37 x 34 x 25 cmEstimate: € 500/600
Other lots in this auction
-
#358
Een lampenvoet van albast en brons in de vorm van een sirene.
Pied de lampe en albâtre et bronze. Tige en forme de sirène.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 20/30 -
#519A. Parmentier
“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 89 cmEstimate: € 100/140 -
#274
“Moeder met kroost in een interieur”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd op verso. Omstreeks 1900.
“Mère et ses enfants dans un intérieur”. Huile sur toile. Illisiblement signée au verso. Vers 1900.No longer availableDim. 39 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#430Chanel No 5
Drie vaporisators eau de toilette van drie maal 15 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de trois fois 15 ml.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#591
Twee kruikjes van Chinees aardewerk met een groen glazuur in verschillende hoogtes.
Deux cruches en faïence chinoise à glaçure verte.No longer availableDim. h: 30 & 25 cmEstimate: € 50/80 -
#606
Een Engelse klapsecretaire van mahoniehout met vier laden en ivoren sleutelgaten. Tijdperk George III.
Secrétaire à abattant en acajou ouvrant à quatre tiroirs aux entrées de serrure en ivoire. Angleterre, époque George III.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#126
Een donkergepatineerde hoekvitrine met onderaan een paneeldeur., bovenaan een beglaasde deur. Schuine zijden eveneens gevitreerd. 2 ruitjes manco.
Vitrine de coin à patine foncée. Le bas à une porte pleine, le haut à une porte vitrée. Pans coupés, également vitrés. Deux petites vitres manquent.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 200/240 -
#490Armani
Een vaporisator eau de toilette voor heren van 50 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette pour hommes. 50 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#772
Een schemerlamp met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.
Lampadaire à abat-jour en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 100/150 -
#207Charles Anfrie
“Pas de chance”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Pas de chance”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 650/700 -
#744Leonor Fini
“Diverse personages”. Zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
“Personnages”. Sérigraphie. Signée hors planche.No longer availableDim. 37 x 48 cmEstimate: € 200/240 -
#300Breitling Colt Ocean
Een roestvrij stalen herenpolshorloge.
Montre à bracelet homme en acier.No longer availableEstimate: € 900/1000