#321Tri-ang Toys, EnglandEen metalen speelgoedvrachtwagen. In gebruikte staat, maar zonder mankementen. Jaren ‘50.
Un camion jouet en métal. Usures, mais pas de manquements. Années ‘50.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#37Een oude elektrische modellocomotief. Enkele kleine manco’s. Beieren.
Ancienne locomotive électrique. Quelques petits manquants. Bavière.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 60 / 100
#85Een 18 karaats wit en geel gouden belle époque ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct belle époque sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 6,74 gEstimate: € 300 / 400 -
#279Juliaan SeverinPeriod: 1888-1975“Bloesems en vee bij een Waaslandse hoeve” Olieverf op doek. Gesigneerd
“Fleurons et bétail près d’une ferme waeslandaise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#827Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.
#5Een art deco missaalset van leder met geldbeugel, paternoster in originele doos.
Un ensemble de missel Art Déco en cuir avec un porte-monnaie et un rosaire dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#195Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale diamant van ± 1,05 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ±0,60 ct et un diamant central de ± 1,05 ct.No longer availableDim. 4,31 gEstimate: € 2500 / 3000 -
#632Een houten salontafel in Chippendalestijl met een glazen blad.
#123Achille LeysPeriod: 1873 - 1953Een mannenbuste van bruingepatineerd brons op een groen marmeren sokkeltje. Gesigneerd.
Buste d’homme en bronze à patine brune sur socle en marbre vert. Signé.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 180 / 220 -
#720ConcordiaEen regulateur in houten kast.
#631Een luchter van vol messing met acht lichtarmen.
Un lustre en laiton plein et huit bras.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240