Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gevarieerd lot model- en speelgoedautootjes, waaronder Matchbox en Siku. Grotendeels in originele verpakkingen.

Een gevarieerd lot model- en speelgoedautootjes, waaronder Matchbox en Siku. Grotendeels in originele verpakkingen.

Lot varié de voitures miniature dont Matchbox et Siku. La plupart dans l’emballage d’origine.
SKU: 2808180028.
Category: Speelgoed.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #28
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #321
    Tri-ang Toys, England

    Een metalen speelgoedvrachtwagen. In gebruikte staat, maar zonder mankementen. Jaren ‘50.

    Un camion jouet en métal. Usures, mais pas de manquements. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. l: 37 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #37

    Een oude elektrische modellocomotief. Enkele kleine manco’s. Beieren.

    Ancienne locomotive électrique. Quelques petits manquants. Bavière.
    No longer available
    Dim. l: 24 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #85

    Een 18 karaats wit en geel gouden belle époque ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct belle époque sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 6,74 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #279
    Juliaan Severin
    Period: 1888-1975

    “Bloesems en vee bij een Waaslandse hoeve” Olieverf op doek. Gesigneerd

    “Fleurons et bétail près d’une ferme waeslandaise”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #555

    Een schoteltje van Chinees porselein met een blauw en wit decor van bloemen. Onderaan gemerkt.

    Une petite coupelle en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc et fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #827

    Een messingen hangluchter met gesatineerde glazen kap.

    Un lustre en laiton avec abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #5

    Een art deco missaalset van leder met geldbeugel, paternoster in originele doos.

    Un ensemble de missel Art Déco en cuir avec un porte-monnaie et un rosaire dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #195

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale diamant van ± 1,05 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ±0,60 ct et un diamant central de ± 1,05 ct.
    No longer available
    Dim. 4,31 g
    Estimate: € 2500 / 3000
  • #632

    Een houten salontafel in Chippendalestijl met een glazen blad.

    Une table de salon en bois ‘Chippendale’’ avec tablette en verre.
    No longer available
    Dim. 110 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #149

    Een Engelse spotprent met jachttafereel. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.

    Caricature anglaise avec une scène de chasse. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #123
    Achille Leys
    Period: 1873 - 1953

    Een mannenbuste van bruingepatineerd brons op een groen marmeren sokkeltje. Gesigneerd.

    Buste d’homme en bronze à patine brune sur socle en marbre vert. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #720
    Concordia

    Een regulateur in houten kast.

    Un régulateur dans une armoire en bois.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #586

    Een grote kussenkast van gefineerd hout, versierd met gebeeldhouwde Corinthische kapitelen en op bolpoten. XVIIIe eeuw.

    Une grande armoire à coussins en bois de placage, décorée de chapiteaux et au pieds en boule.
    No longer available
    Dim. 226 x 211 x 86 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #631

    Een luchter van vol messing met acht lichtarmen.

    Un lustre en laiton plein et huit bras.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More