Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gevarieerd lot postzegels, bestaande uit vijf goed gevulde albums, drie lege, een gids en een doos met losse exemplaren.

Een gevarieerd lot postzegels, bestaande uit vijf goed gevulde albums, drie lege, een gids en een doos met losse exemplaren.

Lot varié de timbres postes comprenant cinq albums très bien remplis, trois albums vide, une guide et une boîte aux timbres dépareillés.
SKU: 1004180617.
Auction day: 11 April 2018 19:00
Catalogue #617
Estimate: € 200 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #325
    Val St. Lambert

    Een reeks van vijf glazen op voet van geslepen kristal in verschillende kleuren. Onderaan gemerkt.

    Suite de cinq verres sur pieds en cristal taillé de différentes couleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #220

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van Christus.

    Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif représentant le Christ.
    No longer available
    Dim. 6,14 g
    Estimate: € 180 / 220
  • #375
    Val St. Lambert

    Een reeks van twaalf glazen van kleurloos en groen kristal.

    Une série de douze verres en cristal vert et incolore.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #451

    Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd tropisch hout.

    Statuette d’ancêtre africain en bois exotique sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #693

    Een bladvormig schaaltje met handvat van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en planten. Tijdperk Daoguang.

    Petit plat en forme de feuille avec anse. Porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de plantes. Epoque Daoguang.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #154

    “Brug”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Emovy (?).

    ”Le pont”. Huile sur panneau. Porte la signature: Emovy (?).
    No longer available
    Dim. 37 x 46 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #274

    Een spiegel in vergulde lijst, tijdperk Empire.

    Un miroir avec encadrement Régence doré.
    No longer available
    Dim. 84 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #779

    “Brabantiae Germaniae...”. Oude ingekleurde kaart.

    “Brabantiae Germaniae...”. Ancienne carte colorée à la main.
    No longer available
    Dim. 37 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #304
    Floris Jespers

    “Heuvels”. Aquarel. Gesigneerd.

    ”Collines”. Une aquarelle. Signée.
    No longer available
    Dim. 13 x 17 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #665

    Een gefineerde kaptafel met twee laden in de gordel.

    Coiffeuse en bois de placage ouvrant à deux tiroirs en ceinture.
    No longer available
    Dim. 130 x 101 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #621

    Een partij diverse postzegels in 9 albums en een mapje met diverse vellen. 1. België vanaf Leopold I, gevarieerd, en een beetje Nederland. 2. - 3. - 4. Scoutszegels 1974-1997. 5. Afrika, Oost-en Centraal Europa. Postfrisse zegels Italië en Nederland. 6. Varia België omstreeks 1990 en oude Spoorwegen. 7. Album “Postage Stamps 1993, People’s Republic of China”. 8. Oude varia België. 9. België 2002.

    Collection de timbres postes dans 9 albums et une chemise contenant des feuilles. 1. Belgique à partir de Léopold I, varié et une petite partie Pays-Bas. 2. - 3. - 4. Scouting 1974-1997. 5. Afrique, Europe Orientale et Centrale. Non-oblitérés d’Italie et des Pays-Bas. 6. Belgique vers 1990 et Chemin de Fer anciens. 7. Album “Postage Stamps 1993, People’s Republic of China”. 8. Lot varié ancien, Belgique. 9. Belgique 2002.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 200
  • #772
    Ludo Laagland
    Period: 1923 - 2006

    “Moeder en kind”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Mère et enfant”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 47 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 10 & 11 april 2018

De veiling is volledig - 830 loten. De catalogus is verkrijgbaar op de downloads pagina in .pdf en .xls

10 April 2018 19:00
11 April 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 April 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More