Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.

Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.

Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.
SKU: 1804230508.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #508
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #440

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met zes kleine briljantjes.

    An 18 carat white gold ring set with six small diamonds.
    No longer available
    Dim. 3,28 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #219
    Johan Messely
    Period: °1927

    “Zonnige bloementuin”. Een schilderij olieverf op doek, gesigneerd “Johan Messely”.

    "Sunny flower garden". A painting oil on canvas, signed "Johan Messely".
    No longer available
    Dim. 58 x 68 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #84
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    Een paar café scènes: “De schutters in Eksaarde.” en “Kaartspel.” Olieverf op board. Gesigneerd.

    A pair of cafe scenes: “The shooters in Eksaarde.” and “Card Game.” Oil on board. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 38 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #580

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale cognac kleurige diamant van ± 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de couleur cognac central de ± 0,50 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 4,03 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #48

    Een koperen applique met drie lichtpunten, met gesatineerde glazen kapjes.

    A copper applique with three light points, with satined glass shades.
    No longer available
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #273

    Een wandelstok van een veehandelaar uit Chassepierre van hout en hoorn.

    A walking stick of a cattle dealer from Chassepierre, made of wood and horn.
    No longer available
    Dim. L: 85 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #59

    “Betere opbrengst” Een decoratieve heruitgave van een reclame-affiche voor Vitafort Gauverit.

    « Betere opbrengst» Une réédition décorative d'une affiche publicitaire pour Vitafort Gauverit.
    No longer available
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #121
    Delvaux

    Een portefeuille clutch. “Madame PTF long vernis.” Nude kalfsleder met certificaat en stofzak.

    A wallet clutch. “Madame PTF long varnish.” Nude calf leather with certificate and dust bag.
    No longer available
    Dim. 10,5 x 19 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #151
    Jef Lambeaux

    “Vlaamse boerin.” Bronzen beeld, gesigneerd.

    "Flemish farmer's wife." Bronze statue, signed.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #136

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl. (AID1476).

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style. (AID1476).
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #565

    Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk

    Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #263
    Capodimonte

    “’Ricordi’. Ouder koppel met fotoalbum.” Polychroom beeld in aardewerk. Onderaan gemerkt. Gesigneerd Volta.

    “'Ricordi'. Elderly couple with photo album.” Polychrome sculpture in earthenware. Marked at the bottom. Signed Volta.
    No longer available
    Dim. h 24,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More