Similar lots by type
-
#1124
Een tafel, opgebouwd uit een vroeg XVIIIe eeuwse bovenkast met een XIXe eeuws blad met daaronder twee laden.
Table en partie XVIIIe siècle à tablette du XIXe siècle en dessus de deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#723
Een eikenhouten buffetkast in Régencestijl met twee paneeldeuren en twee grote naast een kleine centrale lade. Gedeeltelijk XVIIIe eeuw.
Buffet en chêne de style Régence ouvrant à deux portes moulurées et deux grands et un petit tiroir en ceinture. Partiellement XVIIIe siècle.No longer availableDim. b: 158 cmEstimate: € 250/400 -
#258Höchst
“Zittende putto”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Zeer kleine beschadiging. XVIIIe eeuw.
“Putto assis”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Très petit dégât. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#1005Stein
Vijf bierpullen van aardewerk en tin met tinnen deksels. Eén van gereven tin met wildscènes (H. 20 cm). Eén met een biermeisje en de tekst “Es Liser is a lustig’s, A wundernett’s Kind, Acht Krugel auf amol dos geht wia der Wind”, gemerkt V.B. (H. 15 cm). Eén Westerwald met tekst “Ein guter Trunk ist jedem recht dem Fürsten, Bürger und dem Knecht” (H. 16 cm). Eén in grijs en kobaltblauw met “Hopfen und Malz Gott erhalt’s”, gemerkt Corzelius (H. 18 cm). Eén in Delfts blauw met bloemen (H. 15 cm).(..)
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#214
Een vrouwenportret als onderdeel van een groter werk. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
“Buste de jeune femme”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#273Höchst
“Romantisch koppel”. Twee beeldjes van monochroom wit porselein. Gemerkt.
“Couple romantique”. Deux statuettes en porcelaine monochrome blanche. Avec marque.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 5à/80 -
#696
Een eikenhouten kast met twee maal twee paneeldeuren en een lade in het midden. Gedateerd 1888.
Meuble en chêne ouvrant à deux fois deux portes et un grand tiroir au milieu. Daté 1888.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#596
Een buffetkast met opzet van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met taferelen in reliëf op de onderste paneeldeuren en het opzet gedragen door griffioenen.
Buffet à deux corps en chêne sculpté de style Renaissance décoré de scènes en relief sur les portes du dessous. Le dessus porté par des griffions. Travail malinois.No longer availableDim. h: 220 cmEstimate: € 120/180 -
#1038Stein
Grote bierpul van steengoed met tinnen deksel. Voorstelling van een Biergarten in reliëf in meerdere kleuren, met kobaltblauwe randen en de tekst “In Freud und Leid trink allezeit”, onderaan gemerkt King en 4 L.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 30/50 -
#545Colombia Galeria Cano
Vier verschillende broches en een speld van 925 ‰ sterling zilver en 24 karaats gold plated, het zijn kopieën van juwelen die zich bevinden in Le Musée de l’or de Bogota.
Cinq différents broches et une épingle en argent sterling et doré 24 ct. Ce sont des copies de bijoux du Musée de l’Or de Bogota.No longer availableDim. 34,53 gEstimate: € 100/150 -
#193Hippolyte François MoreauPeriod: 1832 - 1927
“L’aveu”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en naar aanleiding van het ‘Salon des beaux arts’.
“L’Aveu”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée. A l’occasion du Salon des Beaux Arts.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 3200/3600 -
#716
Een ronde eikenhouten tafel met acht tapse poten. Met twee verlengbladen.
Table ronde en chêne sur huit pieds fuseaux et avec deux allonges.No longer availableDim. Ø: 117 cmEstimate: € 100/120 -
#1032Millet
“Werkende vrouwen”. Inkt op papier. Gesigneerd rechtsonder.
“Femmes au travail”. Encre de Chine sur papier. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 20/30 -
#157
“Edele dame”. Een beeld van meerkleurig porselein. Zonder merk. XXe eeuw.
“Femme noble”. Statuette en porcelaine polychrome. Sans marque. XXe siècle.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/120 -
#194H. Van Hove
“Zittend naakt, op de rug gezien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu assis, vu du dos”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 89 x 70 cmEstimate: € 40/60