#787
Vijf verschillende koffiekannen van tin, waarbij één zonder deksel.
#381
Twee terrines en een schaal van tin.
#777
#771
Een lot van tien tinnen klepkannen.
#781
Een lot van tien tinnen maatbekers.
#798
Un lot de 18 plats en étain différents. XVIIIème et XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100
#93
Een serie van zes gratenschaaltjes van sterling zilver. Binnenkant met blauw email. Twee iets kleiner dan de andere. Gemerkt: Sterling 925 AOM Tane Mexico. Enkele randschilfers.
Une série de six coupelles pour arêtes en argent Sterling. Intérieur en émail bleu. Deux un peu plus petit que les autres. Marque: Sterling 925 AOM Tane Mexico. Quelques éclats.No longer availableDim. 665,60 brutEstimate: € 65 / 100 -
#537
#414
Een coupe van geslepen kleurloos kristal met twaalf bijpassende kommetjes.
#737
Een reeks van vier art deco tegels van Hemiksem.
#530Indo-Mahai
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#453
#12
“De geseling van Christus”. Een antieke ingekaderde gravure. En een andere.
#691
Een Chinese tijger van gesculpteerd hout op sokkel.
Un tigre chinois en bois sculpté sur un socle.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#146
#248
Een kandelaartje gedragen door een engel.
#69
#270
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableDim. 6,86 gEstimate: € 1600 / 1800