Similar lots by type
-
#604“Schrijven, lezen, schaken en muziek”. 4 beeldjes van Chinees porselein met houten sokkel.
« Écriture, lecture, échecs et musique ». 4 figurines en porcelaine de Chine avec socle en bois.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#597Een polychroom Chinees porseleinen dekselpot. Naar de famille rose. Met fabeldier op het deksel. Met vier decoratieve handvaten. Onderaan gemerkt.
Pot à couvercle en porcelaine de Chine polychrome. D’après la famille rose. Avec animal mythique sur le couvercle. Avec quatre poignées décoratives. Marqué en bas.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 45 / 55 -
#603Lot bestaande uit 2 Japanse beeldjes, afgebeeld mythische figuren.
Lot composé de 2 figurines japonaises, représentant des personnages mythiques.No longer availableDim. h31cm x 23cmEstimate: € 45 / 55 -
#664“Guanyin met duizend armen”. Beeldje van Chinees porselein met houten sokkel.
"Guanyin aux mille bras". Figurine en porcelaine chinoise avec socle en bois.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 35 / 45 -
#595Kaiser W. GermanyEen paar schalen gemarkeerd MING, Aziatisch tafereel vogel op tak.
Une paire de plats marqués MING, scène asiatique oiseau sur branche.No longer availableDim. Ø32cmEstimate: € 40 / 50 -
#481Chinees porseleinen schaal, zwart met groene vogelfiguren, naar famille noire.
Bol en porcelaine de Chine noire à figures d'oiseaux verts, d'après la famille noire.No longer availableDim. Ø44cmEstimate: € 50 / 80 -
#507Paar Chinees porseleinen vazen met deksel, blauw-wit, bloemen decor met ooievaars.
Paire de vases en porcelaine de Chine avec couvercles, bleu et blanc, décor floral aux cigognes.No longer availableDim. h 60 x Ø 32 cmEstimate: € 500 / 550 -
#608Een paar blauw geglazuurde beeldjes, tempelhonden/wachters, markering onderaan 213 & 257.
Une paire de figurines émaillées bleues, chiens/gardiens du temple, marquage en bas 213 & 257.No longer availableDim. h26cm x 10cmEstimate: € 30 / 40 -
#591Lot 3 Chinese vazen, 2 gelijke items met markering onderaan, afgebeeld bloemen met vogels. 1 met vogels en tekens.
Lot de 3 vases chinois, 2 pièces identiques avec des marquages en bas, représentant des fleurs avec des oiseaux. 1 avec des oiseaux et des signes.No longer availableDim. h22,5cm x Ø22cmEstimate: € 100 / 150 -
#658Een paar Chinees porseleinen vazen. Onderaan gemerkt. Gedecoreerd met personages en groene bladeren op gouden achtergrond.
Une paire de vases en porcelaine de Chine. Marqué en bas. Décor de personnages et feuilles vertes sur fond or.No longer availableDim. h 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#501Grote Chinees porseleinen vaas met blauw-wit decor, organisch patroon, koperen ring aan deksel.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc, motif organique, bague en cuivre sur le couvercle.No longer availableDim. h 82 x Ø 48 cmEstimate: € 525 / 575 -
#497Rode Chinees porseleinen vaas, onderaan gemarkeerd.
Vase en porcelaine de Chine rouge, marqué en bas.No longer availableDim. h32cm x Ø21cmEstimate: € 175 / 200 -
#503Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen, blauw-wit met bloemendecor, gemarkeerd onderaan.
Tulipier en porcelaine de Chine à 6 ouvertures, bleu et blanc à décor floral, marqué en bas.No longer availableDim. h 23,5 x b 16 cmEstimate: € 210 / 230 -
#541Chinees porseleinen vierkante vaas met deksel, blauw-wit met krijgstafereel.
Vase carré avec couvercle en porcelaine de Chine, bleu et blanc avec une scène de bataille.No longer availableDim. h32cm x b18cmEstimate: € 100 / 120 -
#605Lot bestaande uit laat Imari, vaas met schaal en kom. Versierd met bloementafereel.
Lot composé de porcelaine d’Imari récente, vase avec plat et bol. Scène florale.No longer availableDim. H: 12-30 cmØ: 26-31 cmEstimate: € 35 / 50 -
#364Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met pietra dura decor van geisha’s onder glas.
Table basse chinoise en bois laqué noir à décor en pierre dure de geishas sous verre.No longer availableDim. Ø 81 cmEstimate: € 50 / 80 -
#573lot van 2 Indonesische medicijnpotjes.
lot de 2 pots de médecine indonésiens.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 80 / 90 -
#508Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#607Lot van 3 Imari porseleinen bordjes.
Lot de 3 assiettes en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø23cmEstimate: € 60 / 100 -
#598Een lot van drie dekselvazen uit blauw en wit Chinees porselein. Decoratie met figuren. Onderaan gemerkt.
Lot de trois vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche. Décoration avec personnages. Marqué en bas.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 55 / 85 -
#612“Perzikdragers”. 2 beeldjes van Chinees porselein als symbool voor een lang leven.
« Porteurs de pêches ». 2 figurines de porcelaine chinoise comme symbole d'une longue vie.No longer availableDim. H: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#538Een paar Chinees porseleinen cilindervazen, blauw-wit, bloemendecor.
Une paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine, bleu et blanc, à décor floral.No longer availableDim. h 19,5 x Ø 19,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#636Een rechthoekige salontafel van gebeeldhouwd exotisch hout met opengewerkt blad en met twee laden. Indisch werk.
Une table basse rectangulaire en bois exotique sculpté avec plateau ajouré et deux tiroirs. Travail indien.No longer availableDim. 56 x 106 x 56 cmEstimate: € 100 / 150 -
#511Paar Chinees porseleinen vazen, blauw-wit met Phoenix en bloemen decor, zittend figuur op deksel.
Paire de vases en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de phénix et de fleurs, personnage assis sur le couvercle.No longer availableDim. h 45 x Ø 24 cmEstimate: € 210 / 230
Other lots in this auction
-
#398Lot aardewerk bestaande uit 3 stuks. Kruik h26cm grijs blauw, diameter 18cm. Kruik h22cm gruis bruin, diameter 14cm. Vaas h11cm donker blauw diameter 18cm.
Lot de poterie composé de 3 pièces. Pichet h26cm bleu gris, diamètre 18cm. Pichet h22cm grain marron, diamètre 14cm. Vase h11cm bleu foncé diamètre 18cm.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#581Een set van twee gemberpotten van grijs gedecoreerd Chinees porselein.
Un ensemble de deux pots à gingembre en porcelaine de Chine décorés en gris.No longer availableDim. h 15 & 13 cmEstimate: € 80 / 100 -
#155Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids total de +- 1,50 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#279J.IK.KAN“Man doet gevoeg in bos”, olieverf op paneel, gesigneerd “J.IK.KAN”. De “kakkende man” komt o.m. bij Breugel vaak voor, meestal in de achtergrond, zoals bij een aantal versies van de toren van Babel.
"L'homme faisant ses besoins en forêt", huile sur panneau, signée "J.IK.KAN". "L'homme qui fait caca" apparaît fréquemment dans l'œuvre de Breugel, généralement en arrière-plan, comme dans certaines versions de la Tour de Babel.No longer availableDim. h26,5cm x b25,5cmEstimate: € 80 / 120 -
#420Een 18 karaats geelgouden schakelketting met één verlengstukje.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec une pièce d'extension.No longer availableDim. 7,63 gEstimate: € 280 / 350 -
#45Een paar 18 karaats wit en geelgouden oorbellen bezet met twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de deux diamants taille ancienne d'un poids total de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 130 / 60 -
#674Pol MaraPeriod: 1920-1998“Naakt met geometrisch detail”, litho op papier, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 26/99.
« Nu aux détails géométriques », lithographie sur papier, signée hors et numérotée 26/99.No longer availableDim. h 74cm x 54cmEstimate: € 100 / 150 -
#255Val Saint Lambert BelgiqueVaas van geslepen kristal, groen/wit, bodem gemarkeerd “Val Saint Lambert Belgique”, circa 1930.
Vase en cristal taillé, vert/blanc, fond marqué « Val Saint Lambert Belgique », vers 1930.No longer availableDim. h17cm x Ø14cmEstimate: € 120 / 140 -
#611Beeldje dame met zwaard, zamak op houten voet.
Figurine d’une dame à l'épée en régule sur socle en bois.No longer availableDim. h47cm x Ø15cmEstimate: € 80 / 120 -
#174Julien Van de VeegaetePeriod: 1886-1960“Markttafereel”, olieverf op doek, gesigneerd.
"Scène de marché", huile sur toile, signée.No longer availableDim. h60cm xb50cmEstimate: € 175 / 200 -
#243Een naturalistische zilveren stier met 5 dito sabelvormige prikkers. Toledo.
Un taureau d'argent naturaliste avec 5 pointes en forme de sabre idem. Tolède.No longer availableDim. L.8 cmEstimate: € 60 / 100 -
#500Francesa RomanaCollier “Francesa Romana” met origineel stofzakje, gemerkt.
Collier "Francesa Romana" avec sac anti-poussière d'origine, poinçonné.No longer availableEstimate: € 160 / 180

