Similar lots by type
-
#970
Een geelkoperen samovar.
Samovar en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 35 / 50 -
#771
Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#563
Een cachepot van Imariporselein in messingen monturen. Eind XIXe eeuw.
Cache-pot en porcelaine d’Imari aux montures en laiton. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. b: 37 cmEstimate: € 160 / 180 -
#1127
Een art deco luchtertje van koper met vijf lichtpunten en versierd met gestileerde rozen.
Petit lustre art déco en cuivre à cinq lumières et décoré de roses stylisées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#364
“Bloemenstilleven”. Olieverf op koper. XIXe eeuw.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#831
Een wijnkoeler en een paraplubak van geel koper. We voegen er een verzilverd metalen wijnfleshouder met wieltjes aan toe.
Rafraichissoir et bac à parapluies en cuivre jaune. Nous ajoutons un dessous de bouteille sur roulettes.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#537
Twee verschillende opiumflesjes, waarbij één van geëmailleerd koper en één van porselein, beide versierd met erotische scènes in het decor. Het tweede onderaan gesigneerd, zonder dekseltje.
Deux différents flacons à parfum dont un en cuivre émaillé et un en porcelaine, les deux aux décors érotiques. Le deuxième est signé sous la base et n’a pas de couvercle.No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#959
“Christus aan het kruis”. Olieverf op koper. XVIIe eeuw.
“La crucifixion”. Huile sur cuivre. XVIIe siècle.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 240 / 360
Other lots in this auction
-
#1051
Een ovale wandspiegel van gesculpteerd eikenhout, versierd met een bloemenguirlande.
Miroir ovale en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs.No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 50 / 80 -
#1083Hoover
Een wijnkoelkast. met doorzichtige deur.
Frigo à vin à porte vitrée.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#515
Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.
Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#165
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants en baguettes ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 7,50 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#683
Een dekseldoosje van geelgepatineerd biscuit met binnenin een porseleinen erotische voorstelling. Chinees werk.
Boîte en biscuit jaune et porcelaine. L’intérieur au scène érotique. Travail chinois.No longer availableDim. l: 9 cmEstimate: € 60 / 100 -
#847
Twee fauteuils à la reine van gesculpteerd eikenhout, waarbij één versierd met naaldwerk en de andere met tapisserie.
Deux fauteuils à la Reine en chêne sculpté recouverts de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#192W. Dalle
“Landschap met hoeve bij een dichtgevroren rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme près d’une rivière gelée”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#935
Een koppel van meerkleurig Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
Couple en porcelaine de Saxe polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#229
“Vissersvrouw met kind in de duinen”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1898. Hollandse school, XIXe eeuw.
“Femme de pêcheur et son enfant dans les dunes”. Huile sur panneau. Illisiblement signé et daté 1898. Ecole hollandaise, XIXe siècle.No longer availableDim. 22 x 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#781
Een putto van bruingepatineerd plaaster. Kleine letsel. Vroeg XXe eeuw.
Putto en plâtre à patine brune. Petits usures. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 60 / 100 -
#653
Romantisch koppel met engeltjes. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.
Couple romantique aux angelots. Groupe en porcelaine polychrome. Avec marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#242Bremmer
“Vissersboten voor de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche devant la côte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80