Similar lots by type
-
#312
“Sinatra & Count basie”, “Whitesnake live at the Lyric”, “Bono & the Edge”. Fine art photography, limited edition. Genummerd 001/495, 001/495 en 002/495.
"Sinatra & Count Basie", "Whitesnake Live at the Lyric", "Bono & the Edge". Photographie d'art, édition limitée. Numéroté 001/495, 001/495 et 002/495.No longer availableDim. 25 x 17 cm, 25 x 40 cm & 30 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#13
Een kleine koperen samovar, versierd met messingen leeuwenkoppen met ringen.
Un petit samovar en cuivre, décoré de têtes de lion en laiton avec des anneaux.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#110
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,19 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,19 ct.No longer availableDim. 20,63 gEstimate: € 1200/1300 -
#601
Een paar geglazuurd aardewerken vazen.
Paire de vases en terre vernissée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80/100 -
#611
Een “Bobo” masker uit Burkina Fasso. Een authentiek stuk.
Un masque "Bobo" du Burkina Fasso. Une pièce authentique.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 100/120 -
#295
Vier diverse kelkvaasjes van kleurloos geslepen kristal. Alle gemerkt en genummerd.
Quatre vases calices divers en cristal taillé incolore. Tous marqués et numérotés.No longer availableDim. H. 27 cm (1) & 22 cmEstimate: € 60/100 -
#17
Een messingen klokje met perpetuümmechanisme onder stolp.
Une horloge en laiton à mécanisme perpétuel sous une cloche de verre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#374Eline ‘t SantPeriod: °1951
“Zo zal het zijn!” Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 9/40 buiten de plaat.
"Ainsi soit-il!" Une lithographie en couleurs. Signé et numéroté 9/40 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 11 x 10 cmEstimate: € 40/60 -
#98Lladro
“Twee Reigers”. Een grote groep in Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Deux hérons". Un grand groupe en porcelaine espagnole. Marqué en bas.No longer availableDim. 53 cm x 61 cm x 37 cmEstimate: € 60/100 -
#168
Een slanke vaas van geslepen kristal, deels kobaltblauw gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en genummerd en met label.
Un vase élancé en cristal taillé, partiellement coloré en bleu de cobalt dans la masse. Marqué et numéroté en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 38,5 cmEstimate: € 300/400 -
#697
Een paar gebeeldhouwd houten stoelen in barokke stijl, versierd met meerminnen bij een wapenschild en met getorste spijlen en poten. Bekleed met groen fluweel. Eén beschadigd.
Paire de chaises en bois sculpté de style baroque, décorées de sirènes par un blason et de barreaux et pieds torsadés. Doublé de velours vert. Un endommagé.No longer availableDim. H:123cmEstimate: € 120/200 -
#631
Een fractie gefossiliseerd hout.
Une fraction de bois fossilisé.No longer availableDim. 11 x 17 x 14 cmEstimate: € 40/60 -
#56
Een gefineerd toilettafeltje met een spiegel onder het blad en met een lade. Eén biesje aan de zijkant beschadigd.
Une coiffeuse en placage avec un miroir sous le plateau et un tiroir. Une garniture sur le côté est endommagée.No longer availableDim. 62 x 52 x 36 cmEstimate: € 100/120 -
#402
Een Japans tafelscherm gedecoreerd met bloemen in jade en been achter glas.
Paravent de table japonais à décor de fleurs en jade et os sous verre.No longer availableDim. 45,5 x 62 cmEstimate: € 120/200