Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gevarieerd lotje, bestaande uit twee zakhorloges (Tavanne’s wtch Co. & Roskopf), twee lorgnetten, waarbij één met uurwerkje en een thaterkijker met parelmoer.

Een gevarieerd lotje, bestaande uit twee zakhorloges (Tavanne’s Wtch Co. & Roskopf), twee lorgnetten, waarbij één met uurwerkje en een theaterkijker met parelmoer.

Un lot varié, composé de deux montres de poche (Tavanne's Wtch Co. & Roskopf), deux lorgnettes dont une avec montre et une paire de lunettes de théâtre avec nacre.
SKU: 2604220660.
Category: varia.
Auction day: 27 April 2022 19:00
Catalogue #660
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #312

    “Sinatra & Count basie”, “Whitesnake live at the Lyric”, “Bono & the Edge”. Fine art photography, limited edition. Genummerd 001/495, 001/495 en 002/495.

    "Sinatra & Count Basie", "Whitesnake Live at the Lyric", "Bono & the Edge". Photographie d'art, édition limitée. Numéroté 001/495, 001/495 et 002/495.
    No longer available
    Dim. 25 x 17 cm, 25 x 40 cm & 30 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #13

    Een kleine koperen samovar, versierd met messingen leeuwenkoppen met ringen.

    Un petit samovar en cuivre, décoré de têtes de lion en laiton avec des anneaux.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #211
    Val Saint-Lambert

    Een kratervaas van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Un vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #170

    Een 18 K wit en geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,63 ct.

    Un bracelet en or blanc et jaune 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,63 ct.
    No longer available
    Dim. 22,87 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #408

    Twee houten sculpturen van monniken.

    Deux sculptures en bois de moines.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm & 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #47

    “De paardenmenner”. Een beeld van kunstbrons naar “Les chevaux de Marly” van Coustou.

    "Le Cavalier". Une statue en bronze d'art d'après "Les chevaux de Marly“ par Coustou.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #98
    Lladro

    “Twee Reigers”. Een grote groep in Spaans porselein. Onderaan gemerkt.

    "Deux hérons". Un grand groupe en porcelaine espagnole. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. 53 cm x 61 cm x 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #579

    “Wandelaar in een heidelandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 27-7-9.

    « Randonneur dans un paysage de bruyère ». Huile sur toile. Monogrammée et datée 27-7-9.
    No longer available
    Dim. 51,5 cm x 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #592
    Rimowycz

    “Speels bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Nature morte joyeuse de fleurs". Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 cm x 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #367

    Twee Indonesische gepolychromeerd houten hoofden, waarbij één poppenhoofd met beweegbare mond.

    Deux têtes indonésiennes en bois polychrome dont une tête de poupée à bouche mobile.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #185

    Een verguld houten wandconsole in rococostijl met een wit marmeren blad.

    Console en bois doré rococo. Tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. 96 x 117 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #359
    Franz De Vadder

    “Vissersschuiten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Chalands de pêche". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 22,5 cm x 15 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #178
    Val Saint-Lambert

    Een grote coupe op voetstuk van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en met label.

    Une grande coupe sur piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø 37,5 cm, H. 28 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #440

    Een 14 karaats geelgouden schakelarmband met vlechtwerk. St. Petersburg. 1908-1917. Maker Ana.

    Un bracelet à maillons en or jaune 14 carats avec vannerie. Saint-Pétersbourg. 1908-1917. Fabricant Anna.
    No longer available
    Dim. 29,10 g
    Estimate: € 600 / 700
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More