#426NaïnEen handgeknoopt Perzisch tapijtje van wol en zijde.
#177Een partij dessertlepeltjes en-vorkjes en twee paar visvorken en messen van overwegend Nederlands zilver, 2de gehalte, evenals een taartschep met datumletter H. Zevendertig stuks. (één lepeltje gebroken).
Un lot de cuillères et fourchettes à dessert et deux paires de fourchettes et couteaux à poisson, principalement en argent hollandais, deuxième montant, ainsi qu'une pelle à tarte avec date lettre H. Trente-sept pièces. (une cuillère cassée).No longer availableDim. 530 gEstimate: € 200 / 250 -
#528Een paar grote balustervazen van veelkleurig Chinees porselein. Canton, XIXde eeuw. Eén vaas beschadigd en hersteld, de andere met kleine randschilfer.
Une paire de grands vases balustres en porcelaine de Chine. Canton, XIXème siècle. Un vase abîmé et réparé, l'autre avec un petit éclat au bord.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 250 / 400 -
#263“Biddende oude dame.” Plaasteren sculptuur. Onleesbaar gesigneerd. Enkele kleine beschadigingen.
"Vieille dame en prière." Sculpture en plâtre. Illisiblement signée. Quelques dégâts mineurs.No longer availableDim. H: 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#115Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 4,29 gEstimate: € 700 / 750 -
#131Een rechthoekige zilveren doos. Hollandse keur, tweede gehalte. 465 g.
#106Een eikenhouten gatelegtafel. Engeland XIXde eeuw. Open gemeten.
Une table gateleg en chêne. Angleterre XIXème siècle. Mesurée ouvert.No longer availableDim. 69 x 139 x 112 cmEstimate: € 150 / 200 -
#575Een ovale mahoniehouten tafel met gebeeldhouwde centrale driepoot. Verlengbaar maar zonder verlengbladen. Victoriaanse stijl. Vergezeld van zes soortgelijke stoelen met gevlochten zittingen (riet te vervangen). Diverse letsels.
Table ovale en acajou avec trépied central sculpté. Extensible mais sans rallonges. Style victorien. Accompagné de six chaises similaires aux assises tressées (cannage à remplacer). Dégâts divers.No longer availableDim. 76 x 117 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#550AlasiaEen paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met twee briljantjes en half edelstenen. Getekend.
Un groupe en bronze de trois singes. Peut-être néerlandais, seconde moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 2000 / 2200