Similar lots by type
-
#610
Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
Carpette indienne en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 138 cmEstimate: € 60/80 -
#695
Een handgeknoopt wollen kleed. Slijtage.
Un tapis en laine noué à la main. Usures.No longer availableDim. 296 x 151 cmEstimate: € 40/60 -
#555
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje met geometrische motieven.
Un tapis oriental en laine noué à la main avec des motifs géométriques.No longer availableDim. 203 x 127 cmEstimate: € 50/60 -
#605
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 173 x 96 & 156 x 106 cmEstimate: € 30/40 -
#645
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 174 x 130 cmEstimate: € 30/50 -
#465
Een handgeknoopt Perzisch zijden kleed met bloemen in het decor.
Un tapis persan en soie noué à la main avec un décor floralNo longer availableDim. 250 x 170 cmEstimate: € 120/200 -
#615
Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij een Turks (Kayseri) en een Tunesisch.
Deux tapis en laine noués à la main, un turc (Kayseri) et un tunisien.No longer availableDim. 178 x 117 & 178 x 122 cmEstimate: € 30/50 -
#595
Een lot van een ovaal en twee rechthoekige Chinese wollen karpetjes.
Un lot d'un tapis de laine chinois ovale et deux rectangulaires.No longer availableDim. 170 x 100 & 126 x 62 cmEstimate: € 20/30 -
#515
Een Perzisch gemerceriseerd katoenen karpetje. Slijtage.
Un tapis persan en coton mercerisé. Usures.No longer availableDim. 204 x 135 cmEstimate: € 25/35 -
#538Indo-Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 257 x 170 cmEstimate: € 80/120 -
#680
Twee kleine Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux petites carpettes Mori en laine. Nouées main.No longer availableDim. 105 x 62 & 78 x 30 cmEstimate: € 30/50 -
#630
Een handgeknoopt wandkleedje met een romantische scène.
Une tapisserie nouée à la main avec une scène romantique.No longer availableDim. 125 x 125 cmEstimate: € 40/50 -
#685
Een lot van drie kleine handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes, waarbij een bidkleedje (met lichte slijtage).
Lot de trois petits tapis orientaux en laine noués à la main, dont un tapis de prière (avec légère usure).No longer availableDim. 67 x 54; 58 x 60 & 95 x 65 cmEstimate: € 40/80 -
#455
Een handgeknoopt Perzisch zijden kleedje met bloemendecor.
Une carpette persane en soie nouée à la main avec un décor floral.No longer availableDim. 183 x 125 cmEstimate: € 80/120 -
#425
Een lot van vier handgeknoopte Turkse wollen karpetjes/ lopers. Enige slijtage.
Un lot de quatre tapis/tapis en laine turcs noués à la main. Certains usés.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#665
Een handgeknoopte wollen kelim.
Un kilim en laine à la main.No longer availableDim. 140 x 72 cmEstimate: € 60/80 -
#565
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 410 x 107 cmEstimate: € 80/120 -
#445
Een paar kleine handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Une paire de petits tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 154 x 83 cmEstimate: € 30/50 -
#700
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main. Usures.No longer availableDim. 200 x 140 cmEstimate: € 25/35 -
#575
Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een interieurdecor.
Un tapis chinois en laine noué à la main avec un décor intérieur.No longer availableDim. 183 x 130 cmEstimate: € 80/100 -
#690
Een lot van drie kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
Un lot de trois petits tapis en laine noués à la main.No longer availableDim. 90 x 60; 118 x 65 & 130 x 75 cmEstimate: € 40/50 -
#585
Een handgeknoopt Pakistaans wollen Bochara-karpetje.
Un tapis Bochara en laine pakistanais noué à la main.No longer availableDim. 158 x 92 cmEstimate: € 25/35 -
#435
Een handgeknoopt Perzisch zijden karpetje.
Un tapis persan en soie noué à la main.No longer availableDim. 185 x 125 cmEstimate: € 80/100 -
#560
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 318 x 208 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#209
Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.
Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 200/240 -
#221Hermés
Een zijden foulard ‘Grand Uniforme’. Gemerkt.
Un foulard en soie 'Grand Uniforme'. Signé.No longer availableDim. 87 x 87 cmEstimate: € 160/200 -
#692P. Everaert à Rhode
Een stoeltjesklok. Met slinger en gewichten. Gemerkt.
Une horloge de chaise. Avec pendule et poids. Marqué.No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 80/120 -
#354Baccarat
Een geslepen kleurloos kristallen karaf. Onderaan gemerkt. We voegen er zeven kristallen borrelglaasjes aan toe. Op gedreven koperen dienblad. Onderaan gemerkt. Eén glaasje met randschilfer.
Une carafe en cristal incolore taillé. Marquée en bas. Nous ajoutons sept verres à liqueur en cristal. Sur un plateau en cuivre entraîné. Marqué en bas. Un verre avec éclat de bord.No longer availableDim. h: 6,5 & 21,5 cmEstimate: € 40/60 -
#652
Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal met Sterling zilveren halsmontuur.
Deux carafes en cristal incolore taillées différentes avec monture de cou en argent sterling.No longer availableDim. h: 22 & 23 cmEstimate: € 40/60 -
#654Val St. Lambert
Een lot gekleurd kristal, bestaande uit een asbak (kleine randschilfers), een grote vaas (schilfer aan de basis) en een vaas van Studio Crystal (minieme schilfers aan de basis). Allen gemerkt.
Un lot de cristal coloré, composé d'un cendrier (petits éclats de bord), d'un grand vase (éclat à la base) et d'un vase Studio Crystal (petits éclats à la base). Le tout marqué.No longer availableDim. h: 7,5 - 30 cmEstimate: € 50/80 -
#41Philadelphia Manufacturing Co.
“Indian scout” Twee verzilverde metalen boekensteunen.
“Indian scout” Deux serre-livres en métal argenté.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#683Ernst Heubach
Een oude Duitse pop met porseleinen hoofd. Gemerkt.
Une vieille poupée allemande à tête de porcelaine. Avec marque.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#618Cossor
Een oude radio in houten kast. Luidsprekerdoek beschadigd.
Une vieille radio dans un coffret en bois. Tissu de haut-parleur endommagé.No longer availableDim. 54 x 41 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#454Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Eglise. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120/200 -
#136Bidjar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 362 x 278 cmEstimate: € 300/500 -
#345
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1,53 gEstimate: € 200/300