#444Een bijzetmeubel van gesculpteerd eikenhout met lade en klapblad.
Un petit meuble en chêne sculpté à tiroir et tablette abattante.No longer availableDim. 70 x 60 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#788Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
#408Vijf diverse glazen lampenkappen/lantaarns omstreeks 1920.
#237Een pauw van gepolychromeerd brons.
Un paon en bronze polychrome.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#170Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 2,39 ct. F. VS1.
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#66Een mosterdpotje van sterling zilver. Gemerkt.
#791Een spiegel met verguld houten en plaasteren lijst.
Une pendule de cheminée romantique en bronze doré représentant un garçon et une fille qui volent un nid. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 2000 / 2200