Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gezwart houten kruisbeeld met ivoren versieringen en een messingen corpus. Onder stolp.

Een gezwart houten kruisbeeld met ivoren versieringen en een messingen corpus. Onder stolp.

Un crucifix en bois noir et décorations en ivoire, corpus en laiton. Sous cloche.
Dim. h: 73 cm
SKU: 1012190251.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #251
Estimate: € 150 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #405
    Gritti

    Een antieke verguld dameshorloge.

    Montre de dame ancienne en plaqué.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #199
    Leon Engelen
    Period: °1943

    “Boer met geitjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met begeleidend boek met daarin het handgeschreven certificaat van de kunstenaar.

    ”Fermier et chèvres”. Huile sur toile. Signée. Avec livre accompagnant avec une dédicace et certificat par l’artiste.
    No longer available
    Dim. 80 x 100
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #43

    Een art deco vaas van Booms glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.

    Un vase Art-Déco en verre de Boom, décoration peint à la main de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #58

    Kleine terrine van polychroom Parijs’ porselein, met onderschaal.

    Une petite terrine en porcelaine de Paris, avec présentoir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #93

    Een grote fractie koraal.

    Une grande pièce de corail.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #711
    Minton, England

    Een lot van twee kleinere en twee grotere ronde borden, twee vierkante borden en twee schaaltjes. Gemerkt. Jaarmerk. 1866. Eén bordje gerestaureerd.

    Un lot de deux grandes et de deux petites assiettes, deux assiettes carrées et deux petits plats. Marque. 1866. Une assiette restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 - 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #554
    Roger Dudant

    “Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    ”Composition”. Une lithographie. Signée et datée 1975.
    No longer available
    Dim. 58 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #234
    Simonne Beardswood

    “Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘54.

    ”Nature morte, fruits et fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘54.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #702

    “Man met vogel”. Tekening op papier. Gemonogrameerd ‘Plf’ en gedateerd ‘92.

    ”Homme et oiseau”. Dessin sur papier. Monogramme ‘Plf’ et daté ‘92.
    No longer available
    Dim. 49 x 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #626
    Tabriz

    Handgeknoopt wollen tapijt. Centraal medaillon omgeven door bloemenmotieven. Brede heratiboord. Perzisch werk. Lichte randslijtage.

    Tapis persan en laine. Noué main. Médaillon central entouré de fleurs. Large bordure herati.
    No longer available
    Dim. 355 x 281 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #521

    Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.

    Une théière en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #321
    Fuerstenberg

    Een driedelig koffiestel van monochroom wit porselein met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt. Deksel suikerpot manco.

    Un service à café en trois pièces, porcelaine blanche monochrome, montures en argent. Le couvercle du sucrier manquant.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More