Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gietijzeren haardplaat met allegoriscge voorstelling op de oogst. XVIIIe eeuw.

Een gietijzeren haardplaat met allegorische voorstelling op de oogst. XVIIIe eeuw.

PlaTaqueque de cheminée en fonte avec une représentation allégorique de la moisson. XVIIIème siècle.
Dim. 52x52cm
SKU: 2709220183.
Auction day: 27 September 2022 19:00
Catalogue #183
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #86

    Kinderwagentje van hout met twee plaatsen.

    Poussette en bois à deux places.
    No longer available
    Dim. 62x80x52cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #230

    Een 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,02 ct. en onyx.

    Un pendentif en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,02 ct et d'onyx.
    No longer available
    Dim. 7,30 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #187

    Een driedelig gekleurd glazen klokstel met messingen voet en monturen.

    Une garnture de cheminée en verre coloré trois pièces avec base et montures en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 46 & 39 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #579
    Van Lens

    “De uitdrijving of Les Intrus, naar Eugène Laeremans”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "L'Expulsion ou Les Intrus, d'après Eugène Laeremans". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #285

    Een antieke koperen luchter met zeven lichtpunten met bloemvormige glazen kapjes.

    Un lustre en laiton antique à sept points lumineux avec des abat-jour en verre en forme de fleur.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #182
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Herfstlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.

    "Paysage d'automne". Huile sur toile. Signée en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 62 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #397

    Drie clowns van veelkleurig Murano glas.

    Trois clowns en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. H. 25 - 22 - 22 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #334
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912-1987

    “Brug over de Brugse reien”. Kleurenets. Geisgneerd en genummerd 59/350 buiten de plaat.

    "Pont sur les canaux de Bruges". gravure en couleurs. Signée et numérotée 59/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 23x19cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #72
    Boeije

    “Heidelandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage de bruyère." Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #57

    “Putti bij een bok”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "Putti avec un bouc". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #43

    Een balustervaas van Brussels porselein, versierd met handgeschilderd decor van een fluitspeler en vergulde acantusbladeren. Omstreeks 1900.

    Vase balustre en porcelaine de Bruxelles, à décor peint à la main d'un joueur de flûte et de feuilles d'acanthe dorées. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #637
    Peter Ipsen

    Een vide-poche van zwartgepatineerd aardewerk. Gemerkt en gesigneerd ‘N. Nielsen’.

    Une vide-poche en faïence patinée noire. Marquée et signée 'N. Nielsen'.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More