#752“Model A”. Een poster naar een werk van Panamarenko.
#312“Roma”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘J. Carabain’.
”Roma”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: ‘J. Carabain’.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 35 / 50 -
#865HergéNegen heruitgaven van Kuifje-albums in facsimile. Nieuwstaat met folie.
#406Vier mahoniehouten Regencystoelen.
#842Een lot ‘ First day covers’ en ‘First day sheets’, bestaande uit één map met sheets en twee mappen met covers plus enkele losse covers.
”Chasse et pêche”. Un lot de magazines reliés, années 1905-1910 en 5 reliures.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#392Een ovale Lodewijk XVI plak in creamware.
#854Vijf diverse asbakken en schalen van kleurloos kristal. Val Saint-Lambert.
Cinq cendriers différents et plats en cristal incolore Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#697Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat. Eén gerestaureerd.
#581Een porseleinen schotel met een decor in Wan Li stijl.
Un plat en porcelaine, décor style Wan Li.No longer availableDim. ø 45,5 cmEstimate: € 160 / 200 -
#898Kristallen whiskyset met karaf en ijsemmer.
#132Leopold Muller“Stilleven met wild”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, gibier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 63,5 cmEstimate: € 100 / 150