#507Garnituur van drie Chinese porseleinen vazen met een Japans decor.
Un bracelet en argent gravé serti de corail, dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#707Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
#830Een Tsjechische bajonet. Mauser VZ-24. Gemerkt ‘Z’.
#792Ed. Van Goethem“Afrikaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
#235Alunno StendardEen paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 280 / 350 -
#370Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et un pendentif en croix serti de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,72 gEstimate: € 550 / 650 -
#360Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#766AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#563Twee snuffbottles in een etui.
Deux flacons à priser dans un étui.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60 / 100