Other lots in this auction
-
#176Een houten schildersezel, versierd met gebeeldhouwde guirlandes en barokke dolfijnen .
Un chevalet en bois, décoration de guirlandes et dauphins baroques.No longer availableDim. h: 210 cm; b 65 cmEstimate: € 420 / 480 -
#208Auguste Moreau“Amors met kruik”. Twee beeldjes van verzilverd brons op marmeren voetstukjes. Gesigneerd.
”Amours et cruche”. Deux statues en bronze argenté sur socles en marbre. Signées.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 650 / 700 -
#485ChimentoEen kleine halssnoer met bijpassende oorbellen en armband bezet met parels en 18 karaats geel gouden tussenstukken.
Un petit collier et une paire de boucles d’oreilles assortie ainsi que le bracelet, le tout serti de perles et entre-pièces en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,53 gEstimate: € 100 / 150 -
#546Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 183 x 129 cmEstimate: € 80 / 100 -
#128Een vrouwenbuste van grijsgeaderd wit marmer. Niet gesigneerd.
Un buste féminin en marbre veiné blanc. Pas de signature.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#146Een ronde tafel met roze marmeren blad in Louis XV stijl.
Une table ronde à tablette en marbre rose, style Louis XV.No longer availableDim. ø 88,5 cmEstimate: € 420 / 480 -
#207Een aluminium model van een oude racewagen.
Une ancienne voiture de course modèle en aluminium.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 350 / 400 -
#885Il BisonteEen zilveren gegraveerde armband bezet met koraal in originele doos.
Un bracelet en argent gravé serti de corail, dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#305Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een citrine en aquamarijn met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une citrine et d’une aigue-marine ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 7,46 gEstimate: € 350 / 450 -
#582“Het damspel”. Olieverf op doek. In de stijl van Charles Mertens (1865 - 1919). Slijtage.
”Jeu de dames”. Huile sur toile.Dans le style de Charles Mertens (1865-1919). Usures.No longer availableDim. 72 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#113Een paar gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten engelen. XVIIIe eeuw.
Une paire d’anges en bois sculptés polychromes. XVIIIème siècle.No longer availableDim. l: 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#103Een verguld bronzen klokstel in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en een paar vierarmige kandelaars. Werkje op batterij. glas van de wijzerplaat manco.
Une garniture de cheminée en bronze doré style Louis XV, comprenant une pendule et une paire de candélabres à quatre bras. Travail sur piles. Le verre du cadran est manquant.No longer availableDim. h: 48 & 53 cmEstimate: € 200 / 220

