#846Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#606HerizHandgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de granades ayant un poids total de ± 3,60 ct. (une pierre manquante).No longer availableDim. 14,67 gEstimate: € 300 / 400 -
#818Een paar balustervazen van cloisonné op messing. Met houten sokkels.
#316Een directoire tafel van fruithout met een demi-lune klapblad.
#31Een set van drie plateel vaasjes, onderaan gemerkt.
#372Rik SlabbinckPeriod: 1914 - 1991“Stilleven”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Nature morte”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 58,5 x 47,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 7,14 gEstimate: € 550 / 650 -
#750Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge. Chronometre Andree.
#747Een paar houten Art-Deco lampenvoeten.
#135Jaeger-LecoultreEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met lederen polsband.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct, bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200 / 250