Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gietijzeren haardplaat met een Habsburgse adelaar. Gedateerd 1560.

Een gietijzeren haardplaat met een Habsburgse adelaar. Gedateerd 1560.

Une taque en fer forgé, représentation de l’aigle des Habsbourg.
Dim. 96 x 45 cm
SKU: 2506190687.
Category: XVIe eeuw.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #687
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #102
    Jouet

    “Zicht op Hoei”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    ”Vue sur Huy”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #282
    Albert De Deken

    “Jongen met hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Garçon et petit chien”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #851

    Een oude messingen verrekijker op een enkelbenig statief.

    Une ancienne paire de jumelles et statif à une jambe.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #873

    “Sportwagens. Ale in serie gebouwde modellen van 1945 - 1980.” Frank Olenski. Ed. Librero. Groningen, 1993.

    ”Sportwagens. Alle in serie gebouwde modellen van 1945 -1980”. Frank Olenski. Ed. Librero. Groningen, 1993.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 25
  • #714
    Salvador Dali

    “De maagd en de Duivel”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 80/145 buiten de plaat.

    ”La Vierge et le Diable”. Une lithographie. Signée et numérotée 80/145 hors planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #800

    Een goudgepatineerd houten dienblad met een handgeschilderd églomisé bloemendecor.

    Un plateau en bois à patine dorée, décor églomisé peint à la main.
    No longer available
    Dim. 42 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #557

    Twee gemberpotten, wit met blauwe florale decoraties en tekens van eeuwig leven.

    deux pots à gingembre, décorations florales et signes de longue vie.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #507

    Garnituur van drie Chinese porseleinen vazen met een Japans decor.

    Une garniture de trois vases en porcelaine chinoise , décor japonais.
    No longer available
    Dim. H. 35,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #751
    Valenti, Italy

    Een vintage vloerlamp. Model “Tama Red & White” naar ontwerp Isao Hosoe. 1975.

    Un lampadaire vintage. Modèle “Tama Red & White”, d’après une création par Isao Hosoe. 1975.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #865
    Hergé

    Negen heruitgaven van Kuifje-albums in facsimile. Nieuwstaat met folie.

    Neuf rééditions de Kuifje, facsimile. Etat neuf, emballé.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 100
  • #148

    Een meesterstuk in de vorm van een vrijstaande wenteltrap.

    Une pièce de maître en forme d’escalier.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 150 / 170
  • #817

    Twee stuks Afrikaans brons als betaalmiddel.

    Deux pièces en bronze africain, mode de paiement.
    No longer available
    Dim. l: 26 & 15 cm
    Estimate: € 45 / 60
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More