#452Drie kopjes, een schoteltje en een ivoren snijstukje. Allen Chinees werk.
#5Een 14 karaats geel gouden broche bezet met parels.
#427Een lot snuisterijen:- Een insigne van de Royal Canadian Army Medical Corps uit 1948.- Twee herdenkingsinsignes van hetzelfde korps 1940 - 1945.- Een zilveren hanger van de Association des enfants de Maria uit 1830.- Een hanger met beeltenis van Paus Leo XIII.- Een relikwie van de Heilige Gerardi in hanger met zegellak. XIXe eeuw.
Un lot d’objets divers:une insigne ‘Royal Canadian Army Medical Corps’ de 1948deux autres insignes du même corps 1940-1945un pendentif en argent ‘Association des enfants de Maria’ de 1830un pendentif du pape Léo XIIIune relique du Saint Gerardi, avec sachet. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#530Dinh Van ParisEen halssnoer bezet met parels en 18 karaats geel gouden bolletjes en slot. (te herstellen).
Un collier serti de perles et de petites boules en or jaune 18 ct et fermoir ( à réparer).No longer availableDim. 25,34 gEstimate: € 400 / 500 -
#141Een coupe van Saksisch porselein. Omstreeks 1930.
#226Een bijzettafeltje met entretoise in Louis XV stijl.
#419Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
”Roma”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: ‘J. Carabain’.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 35 / 50