#708
#777
Een designlamp van plexiglas in de vorm van paarden.
#869
Trois coquillages différents, dont un monté en lampe avec un pied en bronze.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#695Dinh Van
Een zilveren ring. 925 ‰.
Une bague en argent 925 ‰.No longer availableDim. 9,47 gEstimate: € 40/80 -
#698
Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
#162Douglas Relf
“Pastorale”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#600
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif ainsi qu’une paire de boucles d’oreilles assortie, le tout serti de brillants ayant un poids total de ± 2,40 ct et de rubis cabochon en forme de fleurs de ± 33 ct.No longer availableDim. 17,94 gEstimate: € 3200/3500 -
#668
#321Royal Zuid-Holland
#266
Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
#78
Een porseleinen poppetje in een poppenwagen. Hendeltje van kap afgebroken.
#77
Un service à couverts en métal argenté, motif Louis XV. Complet pour douze convives. (84 pièces). Avec ménagère. Marque: Silber 100.No longer availableEstimate: € 150/200