Other lots in this auction
-
#319
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#368
Een opengewerkte siervaas van Parijs’ porselein met vergulde motieven en een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Vase ajouré en porcelaine de Paris à décor doré et polychrome de fleurs peint à la main. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#424
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#418
Een vol messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Candélabre d’église en laiton massif de style baroque.No longer availableDim. 77 cmEstimate: € 50 / 80 -
#363
Een kleurloos kristallen glasservies met geslepen bloemmotieven. 12 rode wijnglazen, 10 witte wijnglazen, 9 likeurglazen, 9 champagnefluiten, 10 waterglazen en 10 diverse tumblers.
Service en cristal incolore aux motifs floraux taillés. 12 verres à vin rouge, 10 à vin blanc, 9 à liqueur, 9 flûtes, 10 verres à eau et 10 verres à whisky divers.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#38
Een lot van zes kunstboeken over Jakob Smits, Kurt Peiser en Van Der Loo.
Lot de six livres d’art traitant sur Jakob Smits, Kurt Peiser et Van Der Loo.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#769Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969
“Figuren op de heide”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Personnages à la bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32,5 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#217
“De polospeler”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel naar een werk van John Willis-Good.
“Le joueur de polo”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir d’après John Willis-Good.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 180 / 220 -
#383KayserzinnPeriod: 1890 -1919
Een tinnen kan met een vissendecor en een vide-poche met een libel in het decor, ontworpen Hugo Leven. Onderaan gemerkt. Het eerste model 4022 - 1896, het tweede 4204.
Verseuse en étain à décor de poissons et un vide-poche décoré d’une libelle dessinée par Hugo Leven. Marque sous la base: modèle 4022-1896 et modèle 4204.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#584
Een Engelse tafel van mahoniehout met gedraaide poten. In twee delen verdeelbaar.
Table anglaise en acajou aux pieds tournés. Peut se diviser en deux.No longer availableDim. 186 x 104 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#736
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper (slijtage) en een karpet.
Couloir et carpette d’Orient en laine. Noués main (usures).No longer availableDim. 290 x 97 &140 x 87 cmEstimate: € 30 / 60 -
#676
Een wortelnoten naaitafeltje met openklapbaar blad.
Table à ouvrage en ronce de noyer à tablette abattante.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 200 / 240