Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gietijzeren kolenbak.

Een gietijzeren kolenbak.

Une boîte à charbon en fonte.
Dim. h: 28 cm
SKU: 2508200415.
Auction day: 26 August 2020 19:00
Catalogue #415
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #8

    “Man met hoed” & “Vrouw met mand”. Een paar beeldjes van meerkleurig Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.

    “Homme au chapeau” et “Femme au panier”. Une paire de statuettes en porcelaine polychrome de Saxe. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #588

    Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.

    Vasque en marbre blanc sur base en marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 35 Ø 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #334
    Emile Van Damme - Sylva
    Period: 1853 - 1935

    “Portret van Mevrouw Van Damme”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. en gedateerd 1908.

    “Portrait de Mme Van Damme”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Dim. 28 x 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #692

    Een replica van een Friese staartklok.

    Horloge murale frisonne dite staartklok. Travail récent.
    No longer available
    Dim. l: 110 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #444

    “Compositie in gemengde techniek”. Draagt een monogram A.H.

    “Composition en technique mixte”. Porte un monogramme A.H.
    No longer available
    Dim. 42 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #95

    Een 18 karaats geel gouden geweven armband met een verlengstuk.

    Bracelet en or jaune 18 K accompagné d’un allonge.
    No longer available
    Dim. 92,28 g
    Estimate: € 2800 / 3000
  • #19
    Van Hoof

    “Vrouw aan de haard”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 57/100 buiten de plaat.

    “Femme devant l’âtre”. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 57/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 31 x 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #629

    “Portret van een adellijk personage”. Een Chinese gouacheschildering op zijde.

    ”Portrait d’une personnalité noble”. Une gouache chinoise sur soie.
    No longer available
    Dim. 90 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #502

    Twee ingekleurde etsen uit de reeks “De Zeven Hoofdzonden” van James Ensor. Apocrief gesigneerd buiten de plaat.

    Deux eaux fortes colorées de la série “Les Sept Péchés Mortels” de James Ensor. Signatures apocryphes hors planche.
    No longer available
    Dim. 9 x 14,5 cm
    Estimate: € 450 / 600
  • #782

    Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.

    Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #797

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal.

    Un vase en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #329
    Walter Teunink
    Period: °1941

    “Golven aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vagues devant la plage”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More