Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gietijzeren olieketeltje.
Een gietijzeren olieketeltje.

Een gietijzeren olieketeltje.

Un petit réservoir à huile en fonte.
Dim. h: 15 cm
SKU: 2808180738.
Category: Metaal.
Auction day: 29 August 2018 19:00
Catalogue #738
Estimate: € 25 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #223

    Een metalen schommelbank.

    Une balançoire en métal.
    No longer available
    Dim. 205 x 140 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #238

    Engelse sabel met vernikkelde schede en gegraveerd lemmet.

    Un sabre à fourreau caillé et lame gravée.
    No longer available
    Dim. l: 102 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #297
    Vic Gentils
    Period: 1919 - 1997

    Een kunstwerk in de vorm van een kruis van smeedijzer en brons. Gesigneerd achteraan.

    Crucifix en bronze et fer forgé. Signé au verso.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #748
    Stelton, Denmark

    Een driedelig design koffiestel van geborsteld staal op dienblad. Ontwerp van Arne Jacobsen.

    Un service à café design en trois pièces en fer brossé sur un plateau. Une création de Arne Jacobsen.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #787

    Een lot van vier metalen warmwaterkruiken.

    Un lot de quatre chauffe-lit en métal.
    No longer available
    Dim. l: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #832

    Een reeks van zeven stoelen van stoomgebogen beukenhout in de stijl van Thonet.

    Une série de sept chaises en hêtre courbé à la vapeur, d’après le style de Thonet.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 120
  • #275

    Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.

    Trois alliances en or jaune 18 ct différentes.
    No longer available
    Dim. 11 g
    Estimate: € 230 / 280
  • #429

    Chinese tekening.

    Dessin chinois.
    No longer available
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #520

    Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.

    Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.
    No longer available
    Dim. 185 x 158 x 52 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #311

    Een lot van drie oude camera’s: - Een platencamera met Compur-sluiter. In werkende staat. Met lederen tas en met platenhouders. - Balda Baldax VP. IN werkende staat. - Coronet “Every distance”. Werkende staat.

    Trois caméras anciennes: - Caméra aux planches avec obturateur Compur. En état de marche et avec etui en cuir et aux conteneurs pour les planches. - Balda Baldax VP. En état de marche. - Coronet “Every distance”. En état de marche.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #687

    “No-speler met draaiend hoofdje”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    “Acteur No à la tête tournante”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #13

    Kom in geslepen kleurloos kristal op voet.

    Bol en cristal taillé incolore sur piédouche.
    No longer available
    Dim. H 16,5 cm; D 26,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #53
    Goebel

    “Meisje op tak” en “Jongetje met twee geitjes”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.

    “Fille sur une branche” et “Gamin à deux chèvres”. Deux statuettes en porcelaine polychrome par M.I. Hummel. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 & 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #75

    Een 18 karaats geel gouden geajoureerde fotohanger.

    Un pendentif à photographie en or jaune 18 ct. ajouré.
    No longer available
    Dim. 7,48 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #54
    Freddy Van Dyck

    “Zittende knaap”. Potlood op papier. Gesigneerd.

    “Garçon assis”. Crayon sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 33 x 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #59
    A. Mayer

    “Wasvrouwen”. Houtsnede. Gemonogrammeerd en gesigneerd buiten de plaat.

    “Laveuses”. Gravure sur bois. Monogrammée et signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 31 x 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #730

    “Musicerend koppeltje”. Twee beeldjes van koper.

    ”Couple musical”. Deux statues en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More