Other lots in this auction
-
#589“Zicht op Venetië”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de Venise. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#616Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.No longer availableDim. 110 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#489“Polka dot”. Inkt op papier.
Polka dot. Encre sur papier.No longer availableDim. 29 x 25 cmEstimate: € 150 / 250 -
#379Een lot aardewerken bodemvondsten, bestaande uit twee kruikjes en twee potjes.
Un lot de trouvailles en faïence, composé de deux cruches et deux pots.No longer availableDim. h: 5 - 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#467Een lot voorraadpotten in geglazuurd keramiek bestaande uit 6 grote en 6 kleine dekselpotten, een olie- en azijnstel en een zoutvat.
Un lot de pots de conservation en céramique émaillée composé de 6 grands et 6 petits pots à couvercle, d'un ensemble huile et vinaigre et d'une salière.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#457Een ovale plaquette van wit marmer met beeltenis van keizer Tiberius.
Plaque ovale en marbre blanc représentant l'empereur Tibère.No longer availableDim. 44,5 x 34 cmEstimate: € 250 / 270 -
#699Een zwartgelakt tweepersoonsbed met smeedwerk.
Un lit double laqué noir avec ferronnerie.No longer availableDim. 200 x 145 cmEstimate: € 40 / 60 -
#114“Marine”. Olieverf op board. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘58.
“Marine”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté '58.No longer availableDim. 66 x 74 cmEstimate: € 120 / 200 -
#31Een tabakspot van terracotta, versierd met een reliëfdecor van putti. Onderaan gemerkt ‘F.G.’.
Un pot à tabac en terre cuite, décoré d'un décor en relief de putti. Marqué 'F.G.' en bas.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#551Een theeserviesje van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Compleet voor negen personen. Onderaan gemerkt.
Un service à thé en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc. Complet pour neuf personnes. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#170Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale robijn van +- 2 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct. et d'un rubis central de +- 2 ct.No longer availableDim. 4,68 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#412Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003“Paardenkoets”. Tekening op papier. Gesigneerd.
“Carrosse à cheval”. Dessin sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 100 / 120


