Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gietijzeren spaarpot in de vorm van een kacheltje van fobrux.
Een gietijzeren spaarpot in de vorm van een kacheltje van fobrux.

Een gietijzeren spaarpot in de vorm van een kacheltje van Fobrux. Les Fonderies Bruxelloises waren actief tot in 1970.

Une tirelire en fonte en forme de poêle de Fobrux.
Dim. h: 15 cm
SKU: 2809210003.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #3
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #319
    Raymond Charles Dierickx
    Period: 1904 - 1981

    “Kerkzicht” & “Processie”. Twee olieverfschilderijtjes, resp. op board en op paneel. Het eerste gesigneerd.

    Vue de l'église & Procession. Deux peintures à l'huile, respectivement sur panneau et sur panneau. La première signée.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 & 24 x 29 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #131

    Een zilveren broodmandje en een gedreven sauskom in Lodewijk XV-stijl. Keuren van Wolfers 800/1000

    Une corbeille à pain et un bol à sauce en argent de style Louis XV. Marques de Wolfers 800/1000.
    No longer available
    Dim. 652 g 14 x 19 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #630

    Een handgeknoopt wandkleedje met een romantische scène.

    Une tapisserie nouée à la main avec une scène romantique.
    No longer available
    Dim. 125 x 125 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #695

    Een handgeknoopt wollen kleed. Slijtage.

    Un tapis en laine noué à la main. Usures.
    No longer available
    Dim. 296 x 151 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #623

    Een lot bestaande uit een gedreven en geciseleerde messingen pateen van omstreeks 1750 en een XVIIIe eeuws knipselwerkje met zijde met beeltenis van St. Ignatius.

    Un lot composé d'un plat à gaufrette en laiton martelé et ciselé d'environ 1750 et d'une découpe du XVIIIe siècle avec de la soie représentant Saint Ignace.
    No longer available
    Dim. 22 x 28 & 14 x 11 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #77

    Een zilveren kandelaar in Lodewijk XVI-stijl met reliëfdecor. Onbekende keuren, mogelijk Oostenrijk.

    Un bougeoir en argent de style Louis XVI à décor en relief. Marques inconnues, peut-être Autriche.
    No longer available
    Dim. 199,15 g h: 20,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #566

    Een eikenhouten meubel met twee maal twee paneeldeuren en een neerklapbaar paneel in het midden. XIXe eeuw.

    Un meuble en chêne avec deux portes à deux panneaux et un panneau rabattable au milieu. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #208

    Een rechthoekige eikenhouten tafel met gebeeldhouwde leeuwenkoppen met ringen op de hoeken en op balusterpoten, eindigend in vier barokke dolfijnen.

    Une table rectangulaire en chêne avec des têtes de lion sculptées avec des anneaux aux coins et sur des pieds balustres, se terminant par quatre dauphins baroques.
    No longer available
    Dim. 123 x 90 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #227

    Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.

    Un vieux mousquet anglais, fabriqué pour le marché turc.
    No longer available
    Dim. l: 115 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #245

    Een 18 K geelgouden ring bezet met diamant oude slijp van +- 0,15 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne de +- 0,15 ct.
    No longer available
    Dim. 3,80
    Estimate: € 150 / 200
  • #426

    Een Chesterfield wingback armstoel.

    Un fauteuil Chesterfield à oreilles.
    No longer available
    Dim. 115 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #608

    Twee stuks Aziatisch brons, bestaande uit een XIXe eeuws dekselvaasje (deksel manco) en een Perzisch vaasje met gegraveerd decor.

    Deux pièces en bronze asiatique, composées d'un vase du XIXe siècle (couvercle manquant) et d'un vase persan à décor gravé.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 & 23,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More