#671SiemensEen vintage draagbare radio, model Club de Luxe. 1970.
#645Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#206Een rijkelijk gebeeldhouwd jachtbuffet met opzet. Onderaan twee paneeldeuren, geflankeerd door kwartronde deuren en vier laden in de gordel. Het geheel versierd met leeuwenkoppen, bloemen en jachtbuit.
Buffet de chasse à étagère somptueusement sculpté. Deux portes à panneaux en bas, flanquées de portes en quart de rond et quatre tiroirs en ceinture. Le tout orné de têtes de lion, de fleurs et de butin de chasse.No longer availableDim. h: 187 x 256 x 66 cmEstimate: € 400 / 600 -
#487Een vaas van gecraqueleerd celadonporselein.
#620TurfmasterEen complete golfset met dertien sticks in draagtas en met karretje. Als nieuw.
#531“Hond”. Een bronzen beeld naar een werk van Alberto Giacometti.
#453Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
#469Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.
#153Delvaux“Mousson”. Handtas in donkerbruin leder, groot model.
#139“Romantisch landschap met vee”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.
Service à manger en porcelaine blanche allemande avec tranche dorée. Vers 1945, zone occupée. Complet pour 12 personnes (1 soucoupe manquante.)No longer availableEstimate: € 120 / 200