Other lots in this auction
-
#667Een vogeltje van zamak op onyxen voetje en een koperen mannenhoofd op groen marmeren voetstuk.
Un oiseau en régule sur un socle en onyx et une tête d'homme en cuivre sur un socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 14 & 25 cmEstimate: € 35 / 4 -
#157“Zusjes”. Een bronzen groep met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Postume geut naar Louis en François Moreau.
Sœurs. Un groupe en bronze à patine brune sur un socle en marbre noir. Fonte posthume d'après Louis et François Moreau.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300 / 500 -
#15Een 18 K geelgouden ring bezet met twee pareltjes en een handgeschilderd porseleinen miniatuurtje (vervaagd).
Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux perles et d'une miniature peinte à la main sur porcelaine (fanée).No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 100 / 150 -
#587Een geslepen fluitvaasje op een voet van arduin en verguld messing.
Vase flûté en verre gravé sur base en laiton doré et pierre de taille.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#9“Portret van een oude dame”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1849.
Portrait d'une vieille dame. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 1849.No longer availableDim. 23 x 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#52Een spiegel in verguld houten lijst, versierd met barokke motieven.
Un miroir dans un cadre en bois doré, décoré de motifs baroques.No longer availableDim. 97 x 72 cmEstimate: € 100 / 150 -
#14H. Louis (?)Een paar landschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#700Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main. Usures.No longer availableDim. 200 x 140 cmEstimate: € 25 / 35 -
#68YashicaEen Electro 8 filmcamera. In originele tas en met statief.
Une caméra Electro 8. Dans son sac d'origine et avec trépied.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#17Een suikerstrooier van Frans aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Moustiers, XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt.
Un sucrier en poterie française à décor floral multicolore. Moustiers, XVIIIe siècle. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#569Een verzilverd metalen koffie en theeservies bestaande uit koffie-en theepot, melk-en suikerpot en dienblad. Dekselknoppen in de vorm van een bloem, buiken versierd met getorste ribben. Gemerkt EPNS en Danmark. We voegen er een verzilverd metalen fruitschaal aan toe, gemerkt Sival.
Un service à café et à thé en métal argenté composé d'une cafetière et d'une théière, d'un bol à lait et à sucre et d'un plateau. Boutons de couvercle en forme de fleur, ventre décoré de côtes torsadées. Marqué EPNS et Danmark. Nous ajoutons ajouté un bol à fruits en métal argenté, marqué Sival.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#33Zenith ESEen oude camera met balglens. We voegen er telelens uit de Sovjetunie aan toe.
Un vieil appareil photo avec objectif téléscopique. Nous ajoutons un téléobjectif soviétique.No longer availableEstimate: € 40 / 60


