Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gietijzeren stoppenverkleiner in de vorm van een krokodil. Onderaan gemerkt.
G. H. Bruxelles

Een gietijzeren stoppenverkleiner in de vorm van een krokodil. Onderaan gemerkt.

Un rétriceur à bouchons en fonte en forme de crocodile. Marque en dessous.
Dim. L: 28,5 cm
SKU: 2901190318.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #318
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #817

    Twee Kameroenese Douala maskers

    Deux masques Douala du Cameroun.
    No longer available
    Dim. L: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #753

    “Tempelwachter.” Aziatisch beeld uit gesculpteerd hout.

    ”Gardien de temple”. Une statue en bois sculpté asiatique.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #632
    Stefan Annerel

    “Onderwaterlandschappen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93 op de verso.

    Paysage sous-marin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘93 au dos.
    No longer available
    Dim. 100 x 130 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #518

    Een zittende Bodhisattva van brons.

    Un Bodhisattva en bronze assis.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 110 / 150
  • #323

    Drie porseleinen schotels met een rand in vlechtwerk. Centraal een bloemmotief en met vergulde details. Onderaan gemerkt: von Schierholz, Made in Germany.

    Trois plats en porcelaine, les ailes en motif tressé. Motif floral au centre et détails dorés.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #458

    Een Afrikaans houten beeld afkomstig van Burkina Faso.

    Une statue en bois africaine, Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. h 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #413

    Een theepotje op komfoor van polychroom Vieux Paris porselein met bloemmotieven en vergulde details. Onderaan merk met goudverf en “V.P.”.

    Une théière sur réchaud en porcelaine Vieux Paris, motifs de fleurs et dorures. Marque sous la base en peinture dorée et “VP”.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #329
    Eduard Lauwers

    “Zicht op Lier met de Fortuyn”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur Lier, le Fortuyn”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #630

    Een vaas van rode glaspasta, stijl Murano.

    Un vase en pâte de verre rouge style Murano.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #232
    Alfons A. Van Uffelen
    Period: 1895-1983

    Serie van 39 tekeningen naar oude en andere meesters. Diverse technieken. Gesigneerd en meestal gedateerd (jaren ‘40 tot ‘60).

    Une série de 39 dessins d’après des maîtres anciens et actuels. Techniques mixtes. Signés et la plupart datés (années ‘40 et ‘60).
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #34

    “De aanbidding der wijzen” & “Aanbidding door de herders”. Twee gravures naar ontwerpen van Rubens door Lucas Vorsterman. 1620.

    ”L’adoration des mages “ & “ L’adoration par les bergers”. Deux gravures d’après Rubens par Lucas Vorsterman. 1620.
    No longer available
    Dim. 58 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #236

    Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.

    Une commode en chêne, une garde-robe et une table de nuit.
    No longer available
    Dim. 195 x 140 en 80 x 125 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More