#100Een 18 karaats geel gouden ring bezet een grote rookkwarts.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un grand quartz fumé.No longer availableDim. 28,80 gEstimate: € 900 / 1000 -
#576Indo-BidjarEen Indisch wollen tapijt.
#870Een wandrekje van gebeeldhouwd hout.
Une étagère en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#645Een Hotai van gesculpteerd roze kwarts. Op houten sokkel.
#656Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
#722Een theekommetje met bordje van Chinees porselein met bianco-sopra-bianco- decor en een meerkleurige scène met personages. XVIIIe eeuw.
Un petit bol à thé et soucoupe en porcelaine de Chine, décor bianco-sopra-bianco et une scène de personnages polychrome. XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#880Hangkapstok met koperen haken en ajourwerk.
Un porte-manteau mural avec crochets en cuivre et travail ajouré.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#63Een fractie kwarts met uitgefreesde bolle uitsparing.
Une pièce de quartz.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#524“Vogels met fruitboom.” Aquarel op scroll. Draagt handtekening.
”Oiseaux et arbre fruitier”. Aquarelle sur parchemin. Porte une signature.No longer availableDim. B 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#91“Liggend naakt”. Een bronzen beeld. Niet gesigneerd.
”Nu couché”. Une statue en bronze. Pas de signature.No longer availableDim. L. 41 cmEstimate: € 100 / 140