Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gietijzeren stoppenverkleiner in de vorm van een krokodil. Onderaan gemerkt.
G. H. Bruxelles

Een gietijzeren stoppenverkleiner in de vorm van een krokodil. Onderaan gemerkt.

Un rétriceur à bouchons en fonte en forme de crocodile. Marque en dessous.
Dim. L: 28,5 cm
SKU: 2901190318.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #318
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #237

    Een paar bronzen kandelaars in de vorm van engeltjes met een kruik. Vermoedelijk Frankrijk, omstreeks 1900.

    Une paire de candélabres en bronze en forme d’anges et une cruche. Probablement français, +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #223

    Een zilveren mosterd-en zoutstel met lepeltje.

    Un ensemble à moutarde et sels en argent. Avec une petite cuillère.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 65
  • #147
    Venini Aalia

    Een paar vazen van zwart Italiaans glas.

    Une paire de vases italiens vers noirs.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #304
    Sarty

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op board. Gesigneerd. (pseud. Suzanne Goetghebeur).

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #839

    Een grote houten vogelkooi in de vorm van een kasteeltje met vier torens

    Une grande cage à oiseaux en bois en forme de château à quatre tours.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #78

    “Jachthonden”. Een paar Bronzen plaquettes in hoogreliëf.

    ”Chiens de chasse”. Une paire de plaquettes en bronze haut-relief.
    No longer available
    Dim. 18 x 33,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #574
    Monogrammist E.H.

    “De dans”. Gemengde techniek. Achteraan toeschrijving.

    ”La danse”. techniques mixtes. Attribution au dos.
    No longer available
    Dim. 32 x 28 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #508
    Palais Royal

    Een klok met sokkel gedecoreerd met bloemen.

    Une pendule avec socle , décoration florale.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #634
    Katsukawa Shuncho
    Period: 1726 - 1792

    “Concubines”. Een paar Japanse houtsnedes. Gesigneerd in de plaat.

    ”Concubines”. Une paire de gravures sur bois du Japon. Signées dans la planche.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #49
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “Traphal in burgerwoning”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat 158/350

    ”Vestibule à escaliers dans une maison citoyenne”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 49cm x 39 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #90

    Een zilveren halssnoer met bloemen in filigraan en tussenstukken van zes rijen pareltjes van granaat.

    Un collier en argent à fleurs en filigrane et entre-pièces de six rangées de perles de grenade.
    No longer available
    Dim. 56,67 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #790

    Een Balinese danseres van brons op houten voetstuk. Gerestaureerd aan het been.

    Une danseuse balinaise en bronze sur socle en bois. Restauration à la jambe.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More