Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gietijzeren stoppenverkleiner in de vorm van een krokodil. Onderaan gemerkt.
G. H. Bruxelles

Een gietijzeren stoppenverkleiner in de vorm van een krokodil. Onderaan gemerkt.

Un rétriceur à bouchons en fonte en forme de crocodile. Marque en dessous.
Dim. L: 28,5 cm
SKU: 2901190318.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #318
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #683

    Een groot ei uit malachiet. Met sokkel.

    Un grand oeuf en malachite. Avec socle.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #865

    Een paar olielampen van opaalglas met afbeeldingen van Napoleon en Marie-Louise en op zamakken voeten. Zonder glazen. XIXe eeuw.

    Une paire de lampes à huile en verre opale, représentations de Napoléon et Marie-Louise, sur pieds en régule.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #763
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.

    Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #174
    Edgard Wiethase
    Period: 1881-1965

    “Stilleven met bloemen, pompoen en meloen. Gesigneerd en gedateerd 1922.

    ”Nature morte, potiron, fleurs et melon”. Signé et daté 1922.
    No longer available
    Dim. 46 x 60 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #649

    “Haven”. Ingekleurde tekening. Draagt handtekening: Mastenbroek.

    ”Le Port”. Un dessin en couleurs. porte la signature: Mastenbroek.
    No longer available
    Dim. 21 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #593

    “Man en vrouw bij een mand met fruit”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Homme et femme et panier de fruits”. Signature au bas.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #850

    Een eikenhouten eendeurskastje met een lade bovenaan.

    Une petite armoire en chêne à une porte et un tiroir au dessus.
    No longer available
    Dim. 91 x 36 x 66 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #749

    Een oude verrekijker in lederen etui. Gemerkt S.S. Cornchake.

    Une paire de jumelles ancienne dans un étui en cuir. Marque S.S. Cornchake.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #408
    Kaiser

    Een lot van drie vogels van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Un lot de trois oiseaux en biscuit polychrome. Marques sous la base et numérotés.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #43

    “Pilote”. Een beeld van zamak, gemonteerd als lamp. Manco’s en letsel.

    ”Pilote”. Une statue en régule, montée en lampe. Dégâts.
    No longer available
    Dim. H. 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #233

    Een grote drageoir van roze glas.

    Un grand drageoir en verre rose.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #186

    Een sobere tweedeurs garderobe met twee laden onderaan.

    Une garde-robe à deux portes et deux tiroirs dans le bas.
    No longer available
    Dim. 202 x 148 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More