Similar lots by type
-
#801
Een serie van drie verschillende eenden van zwartgepatineerd brons.
Suite de trois canards différents en bronze à patine noire.No longer availableDim. h: 49 - 53 cmEstimate: € 60/100 -
#1090
Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een haan.
“Coq”. Sculpture de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#318
Een gietijzeren notenkraker in de vorm van een eekhoorn.
Casse-noisettes en fonte en forme d’un écureuil.No longer availableDim. h 11 cmEstimate: € 15/20 -
#1070
Een gietijzeren tuinbank versierd met guirlandes.
Banc de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#572L. Gebhardt
“Alpenlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage dans les alpes”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 160/200 -
#290
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met kleine diamantjes en gele saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de petites pierres et de saphir jaune ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 8,80 gEstimate: € 800/1000 -
#981August NobelsPeriod: 1884 - 1938
Een heiligenbeeld van gepatineerd gips. Achteraan gesigneerd. Als geschenk gegeven in 1924 door de familie van de kunstenaar.
Saint en plâtre patiné. Signature au verso. Donné en cadeau par la famille de l’artiste en 1924.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 60/90 -
#462
“Dansende figuren” Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Boncompain.
“Danseurs”. Technique mixte. Porte une signature: Boncompain.No longer availableDim. 36 x 49 cmEstimate: € 320/380 -
#233
Een Heiligenbeeld van gepolychromeerd hout. Frankrijk, XVIIIe eeuw. Hoofd gerestaureerd.
Saint Jean-Baptiste en bois polychrome. France, XVIIIe siècle. Tête restaurée.No longer availableEstimate: € 240/360 -
#601
Een grote Indische tangka met een voorstelling van Krishna en andere godheden boven een zgn. Raas Leela-scène.
Grand tanka indien représentant Krishna et autres divinités en dessus d’un scène dite Raas Leela.No longer availableDim. 188 x 113 cmEstimate: € 200/300 -
#461
Een kruikje van blauw en wit Perzisch aardewerk.
Petite cruche en faïence persane bleue et blanche.No longer availableDim. h 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#639Perse
“Dienares”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd links boven. XIXe eeuw.
“Servante”. Etude en crayon sur papier. Signé en haut à gauche. XIXe siècle.No longer availableDim. 16 x 12 cmEstimate: € 30/50 -
#814
Een eikenhouten piëdestal met tussenblad.
Piédestal en chêne à tablette d’entretoise.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 40/50 -
#1023Stein
Drie bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. Eén grote met veelkleurig en verguld decor en opschrift “Zum Andenken”, onderaan gemerkt Reinhold Merkelbach Grenzhausen (H. 31 cm). Eén grote met drinkers in een rocailledecor en de tekst “Wenn Bier und Liebe ging verloren, dann wäre besser nie geboren” (H. 31 cm). Eén met een herbergscène en “Ein volles Glas, des Gastes Spass”, gemerkt Gerz (H. 24 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#851Stein
Twee bierpullen van blauw en grijs steengoed met tinnen deksel. De kleinste met een decor van ruiten. Onderaan gemerkt Mierkelbach. De andere met opschrift “Gutes Bier u. wahres Wort schätzen wir an jedem Ort”. Onderaan gemerkt MR (Marzy & Remy).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 18 & 16 cmEstimate: € 30/60 -
#506
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol. Slijtage.
Carpette persane en laine. Nouée main. Usures.No longer availableDim. 219 x 135 cmEstimate: € 200/260