Similar lots by type
-
#1090
Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een haan.
“Coq”. Sculpture de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#801
Een serie van drie verschillende eenden van zwartgepatineerd brons.
Suite de trois canards différents en bronze à patine noire.No longer availableDim. h: 49 - 53 cmEstimate: € 60/100 -
#1070
Een gietijzeren tuinbank versierd met guirlandes.
Banc de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#318
Een gietijzeren notenkraker in de vorm van een eekhoorn.
Casse-noisettes en fonte en forme d’un écureuil.No longer availableDim. h 11 cmEstimate: € 15/20
Other lots in this auction
-
#115
Een paar porseleinen gebakschaaltjes op voet met een handgeschilderd bloemendecor.
Paire de petit plats à gâteaux sur piédouche. Décor de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20/30 -
#1044
Een mahoniehouten naaitafeltje met een klapblad en een lade.
Table à ouvrage en acajou avec un abattant et un tiroir.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#871Stein
Een bierpul van bruin en beige steengoed. Deksel met tinnen klep en versierd met een bladmotief. Versierd in de manier van Wedgewood met dansers in uitsparingen. Onderaan gemerkt Villeroy & Boch Mettlach (1874-1909).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H.17 cmEstimate: € 60/100 -
#1129
Een hoge en een lage gemberpot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en pauwen en met houten deksels.
Un pot à gingembre haut et un pot à gingembre sphérique en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de paons. Couvercles en bois.No longer availableDim. h: 31 & 21 cmEstimate: € 80/120 -
#353
Een dienblad van mahoniehout met messingen monturen.
Plateau en acajou aux montures en laiton.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 60/80 -
#838
Een rechthoekige spiegel van verguld hout.
Miroir rectangulaire en bois doré.No longer availableDim. 53 x 46 cmEstimate: € 40/50 -
#1023Stein
Drie bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. Eén grote met veelkleurig en verguld decor en opschrift “Zum Andenken”, onderaan gemerkt Reinhold Merkelbach Grenzhausen (H. 31 cm). Eén grote met drinkers in een rocailledecor en de tekst “Wenn Bier und Liebe ging verloren, dann wäre besser nie geboren” (H. 31 cm). Eén met een herbergscène en “Ein volles Glas, des Gastes Spass”, gemerkt Gerz (H. 24 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#611
Twee wijnrode sari’s van zijde, beide afgeboord met gouddraad. Indisch werk. Enige slijtage.
Deux sari en soie rouge vin, les deux aux bordures en fil d’or. Travail indien. Quelques usures.No longer availableDim. ± 450 en 550 cmEstimate: € 80/120 -
#837
Een serveerwagen van messing en hout.
Table de service en laiton et bois. Sur roulettes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#608
Een klepkan van zilver met een bloemendecor in reliëf.
Chope couverte en argent à décor de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120/200 -
#580Ethiopie
Een halssnoer van Venetiaans, Boheems en Europees glas met een hanger van been. Gedragen door de medicijnman. Aangekocht in 1985 ter plaatse.
Collier d’un chaman en verre vénitien, bohème et européen à pendentif en os. Acheté sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#1067
Een lot van drie Duitse bierpullen van meerkleurig aardewerk met metalen kleppen.
Lot de trois chopes à bière allemandes en faïence polychrome et aux couvercles en métal.No longer availableEstimate: € 30/50