Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een haan.

Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een haan.

“Coq”. Sculpture de jardin en fonte.
SKU: 1312161090.
Categories: Beeld, Metaal.
Auction day: 15 December 2016 19:00
Catalogue #1090
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #623

    Een leeuw van gebeeldhouwd marmer met glazen oogjes.

    Lion en marbre sculpté aux yeux en verre.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #981
    August Nobels
    Period: 1884 - 1938

    Een heiligenbeeld van gepatineerd gips. Achteraan gesigneerd. Als geschenk gegeven in 1924 door de familie van de kunstenaar.

    Saint en plâtre patiné. Signature au verso. Donné en cadeau par la famille de l’artiste en 1924.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #227

    “Zittend meisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Frans werk.

    Petite fille assise. Statuette en biscuit monochrome blanche. Travail français.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 150
  • #957

    “Harlekijnen met een fruitschaal”. Een groep van donker- en goudgepatineerd brons op een groen marmeren sokkel.

    “Arlequins à la coupe de fruits”. Groupe en bronze à patine foncé et doré sur socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #947

    “Jongen met pijp”. Een beeld van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.

    “Garçon à la pipe”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #395

    “Hengst”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel.

    “Etalon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #593
    Dominique Van den Bossche
    Period: 1854 - 1906

    Een jongedamesbuste van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd. Restauratie aan de basis.

    Buste de jeune femme en terre cuite à patine brune. Signé. Restauration à la base.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #658

    Een buste van donkergepatineerd gips. Gesigneerd “C. Meunier”.

    Buste en plâtre à patine foncée. Signé C. Meunier.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #573

    “Reizende dame”. Een beeld van bruingepatineerd brons in art decostijl.

    “Dame en voyage”. Sculpture en bronze à patine brune de style art déco.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #1070

    Een gietijzeren tuinbank versierd met guirlandes.

    Banc de jardin en fonte.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #591

    Een beeld van een bisschop van gesculpteerd eikenhout. Omstreeks 1800.

    Sculpture représentant un évêque en chêne sculpté. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #931

    “Zittende vrouw”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel. Naar een werk van A. Moreau.

    “Femme assise”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #558
    Michel Hereman

    “Post-demonische wezens”. Een groep van grijsgeglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.

    “Être post-démonique”. Groupe en faïence à glaçure grise. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 39 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #781

    Een putto van bruingepatineerd plaaster. Kleine letsel. Vroeg XXe eeuw.

    Putto en plâtre à patine brune. Petits usures. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #578
    Royal Boch

    “Big Cat”. Een beeld van geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Patrick Villas. Gemerkt en genummerd 101/300 onderaan. In originele doos.

    “Big Cat”. Sculpture en faïence d’après Patrick Villas. Marque et numéro 101/300 sous la base. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #965

    “Putti met ram”. Een groep van bruingepatineerd terracotta.

    “Putti au bélier”. Groupe en terre cuite brune.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #933

    “Meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van A. Moreau.

    “Fille sur une chaise”. Sculpture en bronze à patine brune d’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 10à
  • #217

    “Een kinderbuste in oud-Romeinse stijl van wit marmer en verguld brons.

    Buste d’enfant de style romain en marbre blanc et bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #427

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Bouddha debout en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 113 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #927

    “Jongen met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.

    “Garçon aux pigeons”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #801

    Een serie van drie verschillende eenden van zwartgepatineerd brons.

    Suite de trois canards différents en bronze à patine noire.
    No longer available
    Dim. h: 49 - 53 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #941

    “Jachthond”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van P.J. Mene.

    “Chien de chasse”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre de P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #621

    Een paar boekensteunen van gesculpteerd albast in de vorm van een kaketoe.

    Paire de serre-livres en albâtre sculpté en forme de cacatoès.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #657

    Een heiligenbeeld van gepolychromeerd hout. Slijtage. Omstreeks 1800.

    Sculpture en bois polychrome représentant un saint. Vers 1800. Usures.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #240

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een calcedoon van ± 22 ct. kleine diamantjes en saffiertjes. Stijl Pomelato.

    Bague en or blanc 18 ct sertie d’une calcédoine de ± 22 ct, de petits diamants et saphirs. Style Pomelato.
    No longer available
    Dim. 17,60 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #1013
    Stein

    Vijf bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. Eén met “München Olympiade 1972”, het Münchner Kindl en gebouwen, gemerkt Marzy & Remy (H. 25 cm). Eén met zicht op Oud-Brussel (H. 19,5 cm). Eén met een herbergscène en “Hopfen u. Malz, Gott erhalt’s” (H. 22 cm). Eén met een polychrome bloemenguirlande, onderaan gemerkt (H. 14,5 cm)(kleine beschadiging). Eén met een polychrome bloementuil (H. 15 cm).

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #264
    W. Farynhor

    “Italiaans bergmeer”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd. In mahoniehouten kaders.

    “Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.
    No longer available
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #30
    Jacob Jensen

    Een roestvrijstalen herenhorloge.

    Montre homme en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #353

    Een dienblad van mahoniehout met messingen monturen.

    Plateau en acajou aux montures en laiton.
    No longer available
    Dim. l: 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #548

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille vertedecor van bloemen en bloemenmanden in cartouches.

    Paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome à décor famille verte de fleurs et de corbeilles fleuries dans des cartouches.
    No longer available
    Dim. H. 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #282
    Fritz Grebe
    Period: 1851-1924

    “Herder met schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Berger et moutons”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #1014
    R. Collon

    “Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 47 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #742

    Twee halssnoeren van spondylusschelpen, één met hanger met zilveren afwerking.

    Deux colliers en coquilles de spondylus, un avec pendentif monté en argent.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #875
    Stein

    Drie Westerwald bierpullen van grijs en blauw steengoed. Tinnen deksels. Twee met personages in uitsparingen, de derde met guirlandes en opschrift “Ein frischer Trunk gibt Stärke zum neuen Tagewerke”.

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Dim. H. 19,5 & 17,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #1049

    Een houten bijzettafeltje met rond blad op centrale driepoot.

    Table d’appoint en bois à tablette ronde sur tripode.
    No longer available
    Dim. Ø: 49 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #448
    Giorgio Armani

    Vijftien dezelfde fotoalbums.

    Quinze albums à photographies identiques.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More