#540Een tweeledig eikenhouten lakenkast.
#782Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
#84“Crux Dux Meus”. Een Hemiksemse tegel en een aquarel met wapenschild.
“Crux Dux Meus”. Carreau de Hemixem et une aquarelle.No longer availableDim. 23 x 29 cm en 29 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#617Een paar grote ijzeren wandlantaarns met muurbevestiging.
#249Leonid FrechkopPeriod: 1897-1982“Portret van een oude dame”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Portrait d’une vieille dame”. Lavis sur papier. Signé et daté ‘63.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 120 / 160 -
#72Beaufort“Zicht op de Zimmertoren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la tour Zimmer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#533Een zeshoekige theepot van Chinees porselein met meerkleurig decor.
Théière hexagonale en porcelaine de Chine à décor polychrome.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#279Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Herfstzicht met hoeves aan een water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en automne au bord de l’eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 96 cmEstimate: € 100 / 120 -
#785Vaas van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.
#424“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#489“Vogels bij een bloeiende boom”. Een paar Chinese Gouaches op zijde. Gemerkt.
“Oiseaux dans un arbre en fleurs” Paire de gouaches chinoises sur soie. Avec marque.No longer availableDim. 83 x 38 cmEstimate: € 120 / 150