#626
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#78
Drie gordijnbakken van gepatineerd hout en zink.
#606Ardebil
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#327
Een paar lampenvoeten van onyx en messing.
#301
#608
Balustervaas van polychroom Chinees porselein. Decor van personages en bloemen in uitsparingen, omgeven door bloemen in roze en groen. Vooraan talrijke personages in een interieur, achteraan een optocht. Oren in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw. (Restauratie aan oren).
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome. Décor famille rose de personnages et de fleurs dans des cartouches, entourés de fleurs en rose et vert. Le front présentant de nombreux personnages, l’arrière un cortège. Anses en forme de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle. (Restauration aux anses).No longer availableDim. H. 59,5 cmEstimate: € 400 / 600 -
#627
Een verlengbare tafel met zes bijpassende stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
#40
Een 9 karaats geel gouden horlogeketting. Eén schakel doorgezaagd.
#780
#192Jef Louis Van LeemputtenPeriod: 1865 - 1948
#602
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#646
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 235 x 170 cmEstimate: € 80 / 100