Other lots in this auction
-
#287Paesa
Drie porseleinen beeldjes, waarvan twee een paar vormen.
Three porcelain figurines, two of which form a pair.No longer availableDim. H: 22-26 cmEstimate: € 40/60 -
#244Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Bloemenstilleven met blauwe vaas.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Flower still life with blue vase.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 63 x 72 cmEstimate: € 60/100 -
#598Dogon
Een Afrikaans, Kanaga masker in gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
An African Kanaga mask in carved wood, Dogon, Mali.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 40/70 -
#75
Een snuffbottle van parelmoer en been met twee kleine plaquettes in hoogreliëf. Chinees werk.
A mother-of-pearl and bone snuff bottle with two small plaques in high relief. Chinese work.No longer availableDim. H. 6 cmEstimate: € 60/80 -
#607
Een bruine kruik van steengoed. Gemerkt J.F.
A stoneware brown jug. Marked JFNo longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40/60 -
#312
Een lot van 4 houten, antieke harp-stoelen met gesculpteerd detail en originele bekleding in lineair decor. (AID3220)
lot of 4 wooden, antique harp chairs with sculpted detail and original upholstery in a linear decor. (AID3220)No longer availableDim. 88 x 35 x 35 cmEstimate: € 300/400 -
#41
Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
A seated nude of red-brown patinated metal. On a marble base. Marked.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 100/120 -
#338
Een porseleinen tabakspot met koperen deksel en gezichten in het handvatreliëf. Opschrift “Tabac au Roy”.
A porcelain tobacco jar with a copper lid and faces in the handle relief. Inscription “Tabac au Roy”.No longer availableDim. H: 31 cmEstimate: € 50/70 -
#419Dominique Van OstaPeriod: 1959
“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Gesigneerd op achterzijde.
“Abstract composition”. A painting, mixed media on canvas. Signed on the back.No longer availableDim. 78 x 69 cmEstimate: € 60/100 -
#549
“Portret van een jongeman met een bontkraag”. Olieverf op paneel. Engelse School, begin XIXde eeuw.
"Portrait of a young man with a fur collar". Oil paint on panel. English School, early XIXth century.No longer availableDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 200/300 -
#315Sèvres
Een geslepen kristallen vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 50/70 -
#508
Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.No longer availableEstimate: € 50/100