#79M. Boumans“Zeilschepen op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Voiliers en mer". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 23 cm x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#415Capodimonte“Stoelenhersteller”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
#424“Hoevegezicht bij nacht.” Olieverf op board. Draagt handtekening.
« Vue de la ferme la nuit. » Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 39 x 49.Estimate: € 140 / 160 -
#277Geert Kunen“Meisje met pop”, “voetballertje” en “meisje”. Drie aardewerken beeldjes. Gemerkt.
#456Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#134“Herderin met dieren”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘A. Schenck’.
"Bergers avec des animaux". Huile sur toile. Signée 'A. Schenck'.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 350 / 450 -
#406Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
#514Een opgezette roofvogel.
#597Een gepolychromeerd houten dierenmasker. Burkina Faso.
Masque animalier en bois polychrome. Burkina Faso.No longer availableDim. 93 x 64 cmEstimate: € 100 / 120 -
#111Delvaux, BruxellesEen handtas van rood leder, model ‘Mémoire’. Met certificaat.
#214Charles MichelPeriod: 1874 - 1967“Portret van een meisje met hond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait d'une fille avec un chien". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 122 x 84 cmEstimate: € 400 / 600