Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gietijzeren tuinvaas.

Een gietijzeren tuinvaas.

Vase de jardin en fonte.
Dim. h: 60 cm Ø: 50 cm
SKU: 2604220195.
Auction day: 26 April 2022 19:00
Catalogue #195
Estimate: € 180 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #567

    Een gebeeldhouwde ceremoniële plank in de vorm van een personage met krokodillen. West-Afrika.

    Étagère d'apparat sculptée en forme de personnage aux crocodiles. Afrique de l'Ouest.
    No longer available
    Dim. 156 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #470

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 6,07 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #552

    Een paar Perzische voorstellingen, opgebouwd uit telkens zes geglazuurde tegels. Twee barstjes.

    Une paire de scènes persanes composées chacune de six tuiles vernissées. Deux fissures.
    No longer available
    Dim. 59 cm x 38,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #275
    Maria Innocentia Hummel

    “Ostergrüss & Frühlingsidyll”. Een paar aangeklede porseleinen figuren gemerkt en uitgegeven door Goebel Porzellanfabrik. Genummerd Hum 378/D en Hum 203/D.

    "Ostergrüss & Frühlingsidyll". Une paire de figurines en porcelaine habillées marquée et éditée par Goebel Porzellanfabrik. Numéroté Hum 378/D et Hum 203/D.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #149
    Prosper De Wit
    Period: 1862 - 1951

    “Geanimeerd dorpsplein”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    « Place de village animée ». Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 47 cm
    Estimate: € 280 / 300
  • #398

    Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.

    Vase en verre italien multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #162
    Henri Seghers

    “Zuid-Hollands molenlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Paysage de moulins à vent de Hollande du Sud". Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #316

    Een staande lamp, gebaseerd op een verzilverd messingen barokke kerkkandelaar met gedreven voorstellingen van de Madonna met Christus en het Lam Gods.

    Un lampadaire, basé sur un chandelier d'église baroque en laiton argenté avec des représentations repoussées de la Vierge au Christ et de l'Agneau Mystique.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #92
    Val Saint-Lambert

    Een vaas op voetstuk van geslepen kristal, in de massa deels wijnrood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Vase sur piédouche en cristal taillé, en partie coloré lie de vin dans la masse. Marqué et numéroté en bas.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 65 / 100
  • #278

    “L’album de la guerre 1914 1919, l’illustration”. Een tweedelige documentatie van W.O. I uit het jaar 1923.

    "L'album de la guerre 1914-1919, l'Illustration". Une documentation en deux parties de la Première Guerre mondiale de l'année 1923.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #158
    Delvaux, Bruxelles

    Een handtas van kanstanjebruin leder. In stofhoes. Gebruikssporen.

    Un sac à main en cuir marron. Avec housse anti-poussière. Traces d'utilisation.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #423

    Een paar Chinees porseleinen dekselvazen met blauw op wit bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More