Other lots in this auction
-
#373Lladro, Spain
“Ballerina”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Het kantwerk beschadigd. Onderaan gemerkt.
"Ballerine". Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. La dentelle est abîmée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#585
Een Biedermeierstijl sofa met leeuwenpoten, recente herstoffering door Bea Joppe.
Un canapé de style Biedermeier à pattes de lion, récemment retapissé par Bea Joppe.No longer availableDim. 100 x 180 cmEstimate: € 200 / 240 -
#277Val Saint Lambert
Twee lampenvoeten van roze kristal. Beide gemerkt.
Deux pieds de lampe en cristal rose. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 30 & 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#10
Een 18 K geelgouden trouwring.
Une alliance en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,67 gEstimate: € 230 / 250 -
#12Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965
“La trouvaille” en “Le vieux Pêcheur”. Twee litho’s. Gesigneerd buiten de plaat.
« La trouvaille » et « Le vieux pêcheur ». Deux lithographies. Signées à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 24 x 19 & 15 x 10 cmEstimate: € 100 / 120 -
#328
Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.
Un pot à lait hollandais en laiton du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 45 / 55 -
#470
Thaïse basreliëf met dansende shiva.
Bas-relief thaïlandais avec Shiva dansant.No longer availableDim. 152 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#677
Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#639
Een reeks van drie ingekaderde kunstfoto’s.
Une série de trois photographies d'art encadrées.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#168
Twee massief zilveren schotels met gechantourneerde randen in Georgian stijl. Keuren van Sheffield, de ene door William Hutton & Sons Ltd, datumletter I voor 1926, de andere door S.B. Ltd, datumletter S voor 1935.
Deux plats en argent massif aux bords chantournés de style géorgien. Poinçons de Sheffield, l'un par William Hutton & Sons Ltd, date lettre I pour 1926, l'autre par SB Ltd, date lettre S pour 1935.No longer availableDim. Ø: 30 cm, 1805 gEstimate: € 900 / 1000 -
#634Jef Van Grieken
“Wurging”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 10/15 en gedateerd ‘76 buiten de plaat.
"Étranglement". Une gravure. Signée, numérotée 10/15 et datée '76 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 29,5 x 39 cmEstimate: € 35 / 45 -
#379
“Abstract met vlakken.” Gemengde techniek op board.
"Abstrait avec des avions." Technique mixte sur carton.No longer availableDim. 47 x 29 cmEstimate: € 60 / 80