#338Val Saint-LambertEen schaal in meerkleurig glas. Onderaan gemerkt.
#455Een grijsgeaderd witmarmeren zuil, opgebouwd uit acht delen.
#413Een vaas van meerkleurig glas.
#474Een zesarmig luchtertje van koper en kristal.
#242F. Klimesch“Stilleven met fruit en rozen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Nature morte aux fruits et aux roses". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#101Louis VuittonEen zilverkleurig lederen Mahina handtas. Datacode MB1408.
#654Dayelle de Terronblan“Alouette de mer”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
« Alouette de mer ». Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 40 / 60