Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gietijzeren wandplaquette met beeltenis van Maria met Jezus. Achteraan gemerkt.
Een gietijzeren wandplaquette met beeltenis van Maria met Jezus. Achteraan gemerkt.

Een gietijzeren wandplaquette met beeltenis van Maria met Jezus. Achteraan gemerkt.

Plaque murale en fonte représentant Marie avec Jésus. Marquée au dos.
Dim. 22 x 17 cm
SKU: 2906210263.
Category: Metaal.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #263
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #525
    Moud

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.

    Un tapis persan en laine et coton noué à la main.
    No longer available
    Dim. 295 x 210 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #468

    Een sierschotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. XIXe eeuw.

    Un plat en porcelaine de Chine à décor de paysage bleu sur blanc. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #171
    Royal Bonn

    Een aardewerken sierjardinière met meerkleurig en verguld bladerdecor. Onderaan gemerkt.

    Une jardinière ornementale en poterie à décor de feuilles multicolores et dorées. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. b: 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #291

    Een paar messingen kandelaars.

    Une paire de bougeoirs en laiton.
    No longer available
    Dim. h. 42 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #581

    Een bronzen Thaise Boeddha. XIXe eeuw.

    Un bouddha thaïlandais en bronze. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #286

    Een mahoniehouten tafel met tapse poten met uitklapbaar blad tevens te gebruiken als wandtafel.

    Une table en acajou avec des pieds fuselés avec un plateau rabattable qui peut également être utilisé comme table d'appoint.
    No longer available
    Dim. 75 x 123 x 108 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #550

    Een rond tafeltje met marmeren blad en messingen beslag.

    Une table ronde avec plateau en marbre et garnitures en laiton.
    No longer available
    Dim. Ø: 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #636

    Een serveermeubeltje van wortelnootfineer met afneembaar dienblad.

    Une table de service en placage de ronce de noix avec plateau amovible.
    No longer available
    Dim. 75 x 65 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #128
    Louis Vuitton

    Een lederen handtas, model Ellipse met monogramdecor. Datacode M10070.

    Un sac à main en cuir, modèle Ellipse avec un monogramme. Code de données M10070.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #471

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor en met zes zotjes in hoogreliëf.

    Un vase en porcelaine de Chine avec un motif floral multicolore et six enfants en haut-relief.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #262

    “Christus en Maria Heilig Hart”. Twee ingelijste gipsen voorstellingen onder bol glas.

    Le Christ et Marie Sacré-Cœur. Deux représentations en plâtre encadrées sous verre bombé.
    No longer available
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #70
    Bucherer

    Een 18 K witgouden dameshorloge met 18 K witgouden polsband.

    Une montre pour femme en or blanc 18 carats avec bracelet en or blanc 18 carats.
    No longer available
    Dim. 46,89 g
    Estimate: € 1100 / 1200
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More