Other lots in this auction
-
#525MoudEen handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
Un tapis persan en laine et coton noué à la main.No longer availableDim. 295 x 210 cmEstimate: € 200 / 300 -
#468Een sierschotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. XIXe eeuw.
Un plat en porcelaine de Chine à décor de paysage bleu sur blanc. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#171Royal BonnEen aardewerken sierjardinière met meerkleurig en verguld bladerdecor. Onderaan gemerkt.
Une jardinière ornementale en poterie à décor de feuilles multicolores et dorées. Marquée en bas.No longer availableDim. b: 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#291Een paar messingen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en laiton.No longer availableDim. h. 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#581Een bronzen Thaise Boeddha. XIXe eeuw.
Un bouddha thaïlandais en bronze. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#286Een mahoniehouten tafel met tapse poten met uitklapbaar blad tevens te gebruiken als wandtafel.
Une table en acajou avec des pieds fuselés avec un plateau rabattable qui peut également être utilisé comme table d'appoint.No longer availableDim. 75 x 123 x 108 cmEstimate: € 100 / 120 -
#550Een rond tafeltje met marmeren blad en messingen beslag.
Une table ronde avec plateau en marbre et garnitures en laiton.No longer availableDim. Ø: 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#636Een serveermeubeltje van wortelnootfineer met afneembaar dienblad.
Une table de service en placage de ronce de noix avec plateau amovible.No longer availableDim. 75 x 65 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#128Louis VuittonEen lederen handtas, model Ellipse met monogramdecor. Datacode M10070.
Un sac à main en cuir, modèle Ellipse avec un monogramme. Code de données M10070.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#471Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor en met zes zotjes in hoogreliëf.
Un vase en porcelaine de Chine avec un motif floral multicolore et six enfants en haut-relief.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 35 / 45 -
#262“Christus en Maria Heilig Hart”. Twee ingelijste gipsen voorstellingen onder bol glas.
Le Christ et Marie Sacré-Cœur. Deux représentations en plâtre encadrées sous verre bombé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#70BuchererEen 18 K witgouden dameshorloge met 18 K witgouden polsband.
Une montre pour femme en or blanc 18 carats avec bracelet en or blanc 18 carats.No longer availableDim. 46,89 gEstimate: € 1100 / 1200


