#218Delvaux, BruxellesEen handtas in toile de cuir. Model calicot.
#402“Abstracte compositie”. Draagt een handtekening.
#52Jules KeppensPeriod: 1910 - 1992“Havengezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 100 -
#142Toulon“Bloemstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleur nature morte. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#257Een met goudverf gepationeerde oude draaischijftelefoon.
#415NainEen handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
#103Een eclectische klok van messing.
#521Een bronzen vrouwenhoofd op wit marmeren sokkel.
#162Een Venetiaans glazen spiegel met gegraveerde motieven en geblazen bloemetjes. Eèn bloemtje beschadigd.
#385Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Zeer sletig.
Un bijou traditionnel zélandais en or jaune 14K, pendentif serti d'une perle.No longer availableDim. 4,67 gEstimate: € 100 / 150 -
#475Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 270 x 188 cmEstimate: € 120 / 200