#652Een vintage draaibare kuipstoel op chromen voet. Ontwerp van Jean-Paul Emonds-Alt (België, 1928 - 2014). Gemerkt.
Un siège baquet pivotant vintage sur une base chromée. Design par Jean-Paul Emonds-Alt (Belgique, 1928 - 2014). Signé.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#495HerizEen handgeknoopt Perzisch karpet, wol op katoen.
#415NainEen handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
#559Een moderne salontafel met metalen frame en twee glazen bladen.
#473Een grote balustervaas van Chinees porselein met een famille rosedecor.
#68BurberryEen handtas met Schots ruitmotief, model ‘Nova Check’.
#70BuchererEen 18 K witgouden dameshorloge met 18 K witgouden polsband.
#145Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct. en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 K serties de brillants d'un poids combiné de +- 2,50 ct. et de diamants noirs d'un poids combiné de +- 2 ct.No longer availableDim. 14,60 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#569Een klein houten meubeltje met open vak en een lade.
Un ensemble de 30 pots à épices en porcelaine multicolore. Travail anglais. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 120 / 160