Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gietijzeren weegschaal met messingen schalen.

Een gietijzeren weegschaal met messingen schalen.

Une balance en fonte avec des balances en laiton.
SKU: 2906210308.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #308
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #186

    Een gefineerd mahoniehouten commode in Louis-Philippestijl met drie laden en een lade en doucine.

    Commode de style Louis-Philippe en placage d'acajou avec trois tiroirs et un tiroir et douche
    No longer available
    Dim. 112 x 134 x 54,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #208
    Delvaux, Bruxelles

    Een handtas van blauw boxcalfleder. Model Heaven Magic. Met certificaat. In originele winkeltas.

    Un sac à main en cuir de veau box bleu. Modèle Heaven Magic. Avec certificat. Dans le sac d'origine.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
  • #512

    Een goudgepatineerde houten trumeau.

    Un trumeau en bois patiné or.
    No longer available
    Dim. 140 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #342

    Een kinderschommelstoeltje van gepolychromeerd hout in de vorm van een clown.

    Une chaise berçante pour enfant en bois polychrome en forme de clown.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #524

    Een eikenhouten bruidskast met twee gemoulureerde deuren. Schade boven- en onderaan. XIXe eeuw.

    Armoire de mariée en chêne à deux portes moulurées. Dessus et bas endommagés. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 207 x 152 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #79
    Karel Jan Van den Heuvel

    “Een paar bloemstillevens”. Olieverf op papier.

    Quelques natures mortes de fleurs. Huile sur papier.
    No longer available
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #144
    Angelo Vadala
    Period: °1940

    “Familieportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.

    “Portrait de famille”. Huile sur toile. Signée et datée 1979 au dos.
    No longer available
    Dim. 165 x 110 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #91
    Porzellanmanufaktur Scheibe - Alsbach

    Acht meerkleurig porseleinen beeldjes van Napoleontische commandanten, bestaande uit Nansouty, Soult, Bessières, Davoust, Pajol, Dorsenne en twee cavaleristen van de Keizerlijke garde. Achteraan gemerkt.

    Huit figurines en porcelaine multicolore de commandants napoléoniens, composées de Nansouty, Soult, Bessières, Davoust, Pajol, Dorsenne et deux cavaliers de la Garde Impériale. Marqué au dos.
    No longer available
    Dim. h: 25 - 30 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #14
    Léon Danchin

    “Mechelse herder”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    Malinois. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #28
    Lalique

    Een gegivreerd glazen beeldje van een springend paard. Onderaan gesigneerd en met label.

    Une figurine en verre moulé d'un cheval sauteur. Signée en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #289
    Goebel, Germany

    “Prayer before battle”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 20.

    Prière avant la bataille. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 20.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #158

    Een imposante Napoleon III schouwpendule en twee cassoletten van zwart en roze marmer, versierd met gegraveerde plantendecors en met bronzen leeuwenkopjes met ringen op de flanken. De slinger achter een gegraveerd ruitje. XIXe eeuw.

    Imposante pendule Napoléon III et deux cassolettes en marbre noir et rose, à décor de végétaux gravés et de têtes de lion en bronze avec anneaux sur les flancs. La pendule derrière un losange gravé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More