#663Drie oude glazen kruidenierspotten.
#476Retay Arms Corp.Een luchtdrukgeweer. Model 135X. Kaliber 4.5mm.
#577Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een houten deksel.
#35Een 18 K geelgouden dasspeld.
#485Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Légère usure.No longer availableDim. 321 x 223 cmEstimate: € 120 / 200 -
#697AlessiEen rond witmetalen schotel. Gemerkt.
#615BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#117Een zilveren set waaronder een spiegel, borstel en kam in originele doos. 835‰.
#346Een ovaal bijzettafeltje met tussenblad. Eén bevestiging van een pootje te herstellen.
Un vase à couvercle hexagonal en porcelaine de Chine à décor de personnages. Avec couvercle en bois.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 120 / 200