#92“Bloemstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fleur nature morte. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#699Een verguld houten wandspiegeltje met console. Italiaans werk.
#477Een fijn gesculpteerd ivoren lampvoetje met scènes van jagende tijgers. Met ivoren kapje. Beschadiging aan het kapje.
Un pied de lampe en ivoire finement sculpté avec des scènes de chasse aux tigres. Avec calotte en ivoire. Dommage pour la calotte.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300 / 340 -
#545TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met geometrishe motieven.
#440Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#138Een tweekleurige beige bruine gestreepte Missoni tas.
#322Een lot van dertien amberkleurig glazen apothekerspotten en één kleurloze.
#168Een paar sterling zilveren kandelaars. Engelse keuren.
Une paire de bougeoirs en argent sterling. Poinçons anglais.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 750 / 850 -
Fauteuil de style Louis XV en noyer sculpté à la Reine. Tapissé de soie.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 80 / 120 -
#14Léon Danchin“Mechelse herder”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Malinois. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 29,5 x 23,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#24Spinoy“Souvenir de la D.A., Au brave type Van Ertvelde”. Een spottekening uit 1942.
Souvenir de la D.A. Au brave type Van Ertvelde. Caricature de 1942.No longer availableDim. 34,5 x 25,5 cmEstimate: € 40 / 60