#221
Een paar vergulde kandelaars, gedragen door moriaantjes en op een marmeren zuiltje.
#33
Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.
#431
Een lot Belgische postzegels, één album begin XXste eeuw, en één midden XXste eeuw.
Lot de timbres belges. Un album du début du XXe siècle, l’autre milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#74
Een paar handgeschilderde miniatuur damesportretten in geajoureerde messingen kadertjes. Beide onleesbaar gesigneerd.
Paire de miniatures peintes à la main représentant des jeunes femmes dans des cadres en laiton ajourés. Illisiblement signées.No longer availableDim. 8,5 x 6,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#222P. Alechinsky
“filmexprmntlfilm” Een poster voor een filmvoorstelling te Knokke in 1964.
#691
Een schemerlamp van varkensblaas, versierd met een bloemendecor.
#783Marc Sleen
Tien albums van Nero. Jaren zestig.
Dix albums de Nero. Années soixante.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#274Jean Driesmans
#259
“Gebouw met koepel”. Pasteltekening. Draagt een handtekening: Léon Théodore.
#316
#452Dordevic Miodrag
“Imaginair heuveldorp.” Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Village dans les collines imaginaires”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 47 cmEstimate: € 50 / 80 -
#100
Une bague en or blanc 18 ct. sertie d’un solitaire de ± 0,76 ct. et des petit brillants. Avec certificat I.G.I.No longer availableDim. 1,96 gEstimate: € 3000 / 3500 -
#495Leopold Van Esbroeck
“Zittende vrouw.” Een beeld van gesculpteerd notenhout.
“Femme assise”. Une statue en noyer sculpté.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 50 / 70 -
#559Hilde Hendrickx
“Dame sur un banc” & “Potager”. Sanguine et aquarelle sur papier. Tout deux sont signés.No longer availableDim. 63 x 42 & 52 x 38 cmEstimate: € 40 / 50