#652‘Kerkinterieur’, olieverf op doek, draagt handtekening.
#301Casterman Sokal“Een onderzoek van inspecteur Canardo”. Een lot van 5 strips door Sokal. Hardcover, uitgeverij Casterman.
#323Lot stripalbums. Willy Vandersteen, “Pats 1 tot 5”, “Jerom nrs 29, 30, 41, 42”. Billie Turf nr 2. Jef Nys, “Jommeke”, 12 albums. Hurey, “Heibel in Dimdamdom”. ‘t Kapoentje Albums 41, 58, 91, 98, 111. En Popeye, Archie Cash, Buck Danny, Lobbes. Zeer goede tot zeer gelezen staat.
Lot of comic strip albums. Willy Vandersteen, “Pats 1 to 5”, “Jerom nrs 29, 30, 41, 42”. Billie Turf no. 2. Jef Nys, “Jommeke”, 12 albums. Hurey, “Heibel in Dimdamdom”. 't Kapoentje Albums 41, 58, 91, 98, 111. And Popeye, Archie Cash, Buck Danny, Lobbes. Ranging from very good to well-read condition.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
'Interior', oil on canvas, signed by Karel Van Vlaanderen and dated 1973.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#21Een lot van drie Afrikaanse miniatuur maskers in aardewerk.
A lot of three African miniature masks in pottery.No longer availableDim. Ø 9.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#138ReynoldsEen Franse hoorn, Reynolds Contempura, Abilene Texas. FE 12. Recent onderhouden en in werkende staat. In originele draagtas.
#257Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-, thee-, suiker- en melkpot versierd met een subtiel schelpmotief en met een gegraveerd monogram. Gemerkt Wiskemann en genummerd. We voegen er een rechthoekig dienblad aan toe, met een gegraveerd guirlandemotief.
A coffee and tea set made of silver-plated metal. Coffee, tea, sugar, and milk pots decorated with a subtle shell motif and an engraved monogram. Marked Wiskemann and numbered. Includes a rectangular tray with an engraved garland motif.No longer availableDim. H: 7-18 cmEstimate: € 200 / 220 -
#550Een 18 kt witgouden parure waaronder: een ketting met hanger met bijpassende oorbellen en ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct.
An 18k white gold parure including: a necklace with pendant accompanied by matching earrings and ring set with a total weight of approximately 3 ct. of diamonds and approximately 3.50 ct. of sapphires.No longer availableDim. 42,20 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#322Albert De VreePeriod: °1942‘Hoeve Vloebergs Berchem’, een ets op papier door Albert De Vree, 8/100, getekend binnen en buiten de plaat en gedateerd 1979.
'Farm Vloebergs Berchem', an etching on paper by Albert De Vree, 8/100, signed inside and outside the plate and dated 1979.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#324Raymond Delahaye“Begijnhofpoort”. Een ets op papier, onder gesigneerd.
"Beguinage gate". An etching on paper, unsigned.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 40 / 60