#516IsfahanEen Iranees handgeknoopt Isfahan tapijt met floraal motief.
#24Een kunstboek, Romain Malfliet, genummerd 271 op 300 exemplaren. toegevoegd een ets, ‘Onze Lieve Vrouw Presentatie’.
An art book, Romain Malfliet, numbered 271 out of 300 copies. Includes an etching, 'Our Lady Presentation'.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#580Een 14 kt witgouden ring bezet met twee diamanten en één saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
A 14 kt white gold ring set with two diamonds and one sapphire with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 1,35 gEstimate: € 230 / 280 -
#154Edward Charles BarnesPeriod: 19e eeuw‘Vader en dochter in rouw’, olieverf op doek, door Edward Charles Barnes. 19e eeuws. Herdoekt.
#328Val Saint LambertEen lot van twee vaasjes van kleurloos geslepen kristal, beide gemerkt Val Saint Lambert, het fluitvaasje heeft nog de originele verpakking.
A lot of two small vases of colorless cut crystal, both marked Val Saint Lambert, the small flute vase still in its original packaging.No longer availableDim. h 28 x Ø 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#681Een lot van drie Afrikaanse maskers in hout waarvan één rood, één zwart met witte baard en één wit hoofd met handvat.
#538Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.
#93Val Saint-LambertEen vaas van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt. Schade aan de bovenrand.
A vase of cut crystal, colored green throughout. Marked. Damage to the top edge.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 45 / 60 -
"Fairground". A lithograph on paper, signed and marked EC P/S within the plate at the bottom.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 80 / 120