Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gispen beeld van een jonge voetballer. Reparatie aan de voet.
Een gispen beeld van een jonge voetballer. Reparatie aan de voet.
Een gispen beeld van een jonge voetballer. Reparatie aan de voet.
Een gispen beeld van een jonge voetballer. Reparatie aan de voet.

Een gipsen beeld van een jonge voetballer. Reparatie aan de voet.

A plaster statue of a young soccer player. Foot repair.
Dim. H. 63 cm
SKU: 0503240048.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #48
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #151

    Een XVIIe eeuws gepolychromeerd houten heiligenbeeldje op console. Bijgevoegd een recenter houten beeldje van Sint-Jozef met kind.

    A 17th-century polychromed wooden saint figurine on console. Included is a more recent wooden figurine of Saint Joseph with child.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 20 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #380

    Een 18 kt geelgouden dasspeld bezet met een toermalijn.

    An 18 kt yellow gold tie pin set with a tourmaline.
    No longer available
    Dim. 4,77 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #345

    Een verlichte albasten zuil met dito verlichte schenkkan. Het bovenste deel van de kan is op meerdere plaatsen gerestaureerd.

    An illuminated alabaster column with matching illuminated pitcher. The top part of the pitcher has been restored in several places.
    No longer available
    Dim. h 150 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • Een Japans bronzen kaststel bestaande uit twee vazen en een wierrookbrander.

    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #104
    Val Saint-Lambert

    Een eironde vaas “Saurat” van geslepen kristal, in de massa cranberryrood gekleurd. Gemerkt en met label.

    An oval vase "Saurat" made of cut crystal, colored cranberry red throughout. Marked and with label.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #390

    Een 9 kt geelgouden ketting met hanger met weegschaal horoscoop.

    A 9 kt yellow gold necklace with pendant featuring Libra zodiac sign.
    No longer available
    Dim. 7,23 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #153

    Een groot handvervaardigd kobalt blauw kristallen ei in 2 delen met 6 bijbehorende glazen.

    A large handcrafted cobalt blue crystal egg in 2 parts with 6 accompanying glasses.
    No longer available
    Dim. h 49 x Ø 29.5 cm
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #5
    Maria Innocentia Hummel

    Een Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, getekend M. J. Hummel.

    A Hummeltje, Little Bookkeeper, No 306, signed M. J. Hummel.
    No longer available
    Dim. h 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #149
    Eugène Rémy Maes
    Period: 1849-1931

    “Zicht op het kippenerf”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, begin XXste eeuw.

    "View of the chicken yard". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 26,5 x 17,5 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #629

    Een lot van 10 diverse schelpen en 2 aquatische stenen.

    A lot of 10 different shells and 2 aquatic stones.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
  • #1
    Cortendorf, W-Germany

    Een porseleinen beeld van twee flamingo’s. Gemerkt Cortendorf, made in Western Germany.

    A porcelain statue of two flamingos. Marked Cortendorf, made in Western Germany.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #81

    Een 19e eeuws Russisch icoon met diverse moeders Gods.

    A 19th-century Russian icon depicting various mothers of God.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More