#178Mappin & Webb, London & SheffieldEen set van twee zilveren theepotten gemerkt Mappin & Webb Ltd., De grootste op warmhouder gemaakt in London, 1919 met een gewicht van 2050 gram, de kleinste gemaakt in Sheffield in 1934 met een gewicht van 810 gram.
A set of two silver teapots marked Mappin & Webb Ltd., The largest on a warmer made in London, 1919 weighing 2050 grams, the smaller made in Sheffield in 1934 weighing 810 grams.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#307Lot jeugdboeken : Leopold Vermeiren, “De Rode Ridder”, 15 exemplaren tussen 1960 en 1967. P. Nowee, “Arendsoog”, 7 exemplaren zonder stofwikkel. Diverse documentaire boeken, zoals Disney’s “De Wondere Wereld” (minstens 16 stuks, begin jaren zestig.)
Lot of children's books: Leopold Vermeiren, "De Rode Ridder", 15 copies between 1960 and 1967. P. Nowee, "Arendsoog", 7 copies without dust jackets. Various documentary books, such as Disney's "De Wondere Wereld" (at least 16 copies, early 1960s).No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#282Rik Bourguignon‘Kabbelende zee’, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Rik Bourguignon en gedateerd 1972.
'Rippling Sea', oil on canvas in gilded frame, signed Rik Bourguignon and dated 1972.No longer availableDim. 76 x 95 cmEstimate: € 40 / 60 -
#7BuchererEen verguld acht dagen tafelklokje, Bucherer, Imhof, Swiss.
A gilded eight day table clock, Bucherer, Imhof, Swiss.No longer availableDim. 11 x 9 x 4.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#122‘Straatzicht in de lentezon’, olieverf op doek, draagt handtekening (onleesbaar).
#362Een geweven wandtapijt met een middeleeuws tafereel.
#2Hiëronymus HopferPeriod: 1500-1550“Het Parisoordeel, naar Lucas Cranach”. Gravure. Met monogram in de plaat en genummerd 36. Toegeschreven aan.
“The judgment of Paris after Lucas Cranach”. Engraving. With monogram in the plate and number 36. Attributed to.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#180Een paar 18 kt witgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. In originele doos en met certificaat.
A pair of 18kt white gold heart-shaped earrings set with diamonds weighing approximately 0.50 ct in total. In original box with certificate.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 650 / 700 -
‘Row of Trees’, oil on canvas, signed A. Blomme.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 150 / 200