#590Ee 18 Kt witgouden armband bezet met vier briljantjes.
18 kt white gold bracelet set with four brilliant-cut diamonds.No longer availableDim. 1,95 gEstimate: € 200 / 250 -
#470Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
#433“Aardewerken masker met licht glazuur. Achteraan gesigneerd. Chinees werk.
#218“Ste Marguerite”. Een polychroom houten beeld in gotische stijl.
"Ste Marguerite". A polychrome wooden sculpture in Gothic style.No longer availableDim. H. 139 cmEstimate: € 120 / 200 -
#591TrekEen koersfiets van Trek, 24 versnellingen met kopschakeling, maat 54.
A Trek road bike with 24 gears and top shifting, size 54.No longer availableDim. 94x170 cmEstimate: € 100 / 120 -
#315Een paar vaasjes van Vlaamse aardewerk met blauw, groen en beige glazuur. Medio XXste eeuw. Enige randslijtage.
A pair of vases made of Flemish earthenware with blue, green, and beige glaze. Mid-20th century. Some wear along the edges.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#42Fons Callens‘Nature morte’, olieverf op doek, verlijmd op paneel, getekend Fons Callens en gedateerd 1941.
'Still life', oil on canvas, bonded on panel, signed Fons Callens and dated 1941.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#227Een ceremoniële sierdegen met opschrift "Pour le Roi et la Patrie" en houten gesculpteerd heft. Begin 20e eeuw.
A ceremonial sword with the inscription "For the King and the Country" and a wooden carved handle. Early 20th century.No longer availableDim. 99 cmEstimate: € 150 / 200 -
#1Cortendorf, W-GermanyEen porseleinen beeld van twee flamingo’s. Gemerkt Cortendorf, made in Western Germany.
A fountain pen in black lacquer and gilded metal, with a gold nib. In original box with booklet and refills.No longer availableEstimate: € 100 / 150