#200Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van +- 1,51 ct. JVVS1. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct. FVVS1.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 1.51 ct. FVVS1. And brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.58 ct. FVVS1.No longer availableDim. 4,42 gEstimate: € 5000 / 5200 -
#678Een lot van drie helmen waarvan één Nederlandse MP helm en twee Bulgaarse M72 legerhelmen.
A lot of three helmets including one Dutch MP helmet and two Bulgarian M72 military helmets.No longer availableDim. H: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#695Hans J Wegner“CH20”. Een MCM design houten armstoel met kunststoffen zitting. Replica naar ontwerp door Hans Wegner.
"CH20". A Mid-Century Modern design wooden armchair with plastic seat. Replica based on a design by Hans Wegner.No longer availableDim. 75 x 56 x 49 cmEstimate: € 50 / 75 -
#442“Abstract”. Een zeefdruk op papier. Vermoedelijke uitgave door Keith Haring Foundation.
"Abstract." A silkscreen on paper. Presumably published by the Keith Haring Foundation.No longer availableDim. 46 x 62 cmEstimate: € 120 / 180 -
#66Een uitbundig gesculpteerd eikenhouten bijzettafeltje. XIXde eeuws.
An elaborately carved oak side table. 19th century.No longer availableDim. h 74 x 79 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#181Een bronzen beeld van een ijsbeer naar een werk van François Pompon.
#46Een rond houten salontafel met gesculpteerde details en geometrisch ingelegd patroon. Bovenop een glazen blad.
A round wooden coffee table with sculpted details and geometric inlaid pattern. Topped with a glass surface.No longer availableDim. 61 x Ø74cmEstimate: € 60 / 80 -
#83Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#151Een XVIIe eeuws gepolychromeerd houten heiligenbeeldje op console. Bijgevoegd een recenter houten beeldje van Sint-Jozef met kind.
A 17th-century polychromed wooden saint figurine on console. Included is a more recent wooden figurine of Saint Joseph with child.No longer availableDim. h: 25 & 20 cmEstimate: € 250 / 400 -
#684Théo VerschaerenPeriod: 1888-1946‘Boot onder de brug’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.
'Boat under the bridge', etching on paper, signed by Theo J. Verschaeren.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 30 / 50