#464“Mahakala”. Een tangka op doek en zijde.
"Mahakala". A tangka on canvas and silk.No longer availableDim. 81 x 61 cmEstimate: € 300 / 400 -
#168Boch KeramisEen vaas, Keramis Grès, genummerd D.652 en getekend Ch. Catteau.
#112A. Vermont‘Hoevezicht met landweg, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd A. Vermont.
#636Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout en een roze marmeren blad.
#626Een zijden bidtapijtje met floraal decor.
#297“Ons Land”. Een lot van 3 boeken met 4 krantenbundels; jaargang 1924-1927.
#656KirmanEen Iraans handgeknoopt tapijt met certificaat, genummerd 5085.
An Iranian hand-knotted carpet with certificate, numbered 5085.No longer availableDim. 120 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#315Een paar vaasjes van Vlaamse aardewerk met blauw, groen en beige glazuur. Medio XXste eeuw. Enige randslijtage.
A pair of vases made of Flemish earthenware with blue, green, and beige glaze. Mid-20th century. Some wear along the edges.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#439Gaston Bogaert‘Pluie d’avril’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 93/125.
'Pluie d’avril', a color lithograph by Gaston Bogaert, signed outside the plate and numbered 93/125.No longer availableDim. 41 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#6Een niervormig bijzettafeltje met twee laden, met inlegwerk.
A kidney-shaped side table with two drawers, with inlay work.No longer availableDim. h 64 x l 46 cmEstimate: € 30 / 40 -
#395Een paar zuilen van gepolychromeerd hout in Egyptische stijl.
A pair of polychrome painted wooden columns in Egyptian style.No longer availableDim. H. 200 cmEstimate: € 200 / 300 -
#236Een houten gesculpteerde console met marmeren tafelblad.
A wooden carved console with a marble tabletop.No longer availableDim. 100 x 144 x 66 cmEstimate: € 150 / 200