#390Een 9 kt geelgouden ketting met hanger met weegschaal horoscoop.
#603Val Saint LambertEen vintage vaas met swirl in reliëf. Draagt label.
#696Val Saint LambertEen geslepen kristallen pique-fleur.
#7BuchererEen verguld acht dagen tafelklokje, Bucherer, Imhof, Swiss.
A gilded eight day table clock, Bucherer, Imhof, Swiss.No longer availableDim. 11 x 9 x 4.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#473Een paar uit terracotta gesculpteerde vruchtbaarheidsbeeldjes uit Tiv - Nigeria. Oude collectie.
A pair of terracotta fertility figurines from Tiv - Nigeria. Old collection.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 150 / 200 -
#374Roger HebbelinckEen set van twee etsen van naakten, buiten de plaat gesigneerd en genummerd.
#52A. Dekker‘Man met pijp’, olieverf op een eiken paneeltje, gesigneerd A. Dekker en gedateerd 1858.
'Man with Pipe', oil on oak panel, signed A. Dekker and dated 1858.No longer availableDim. 19.5 x 16.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#324Raymond Delahaye“Begijnhofpoort”. Een ets op papier, onder gesigneerd.
"Beguinage gate". An etching on paper, unsigned.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#107Een 19e eeuws massief eikenhouten Mariabeeld afkomstig uit een klooster. Het beeld is op meerdere plaatsen gebarsten.
A 19th-century solid oak statue of Mary from a monastery. The statue has cracks in multiple places.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 120 / 180 -
#650Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. In originele doos en met certificaat.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.20 ct in total. In original box and with certificate.No longer availableDim. 1,64 gEstimate: € 450 / 500 -
#666Vaas met haas van porselein, gemerkt Requena.
Vase with hare in porcelain, marked Requena.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 30 / 40