#411Een Chinees blauw-wit porseleinen tulpenvaas.
#668Een Duitse brandweerhelm uit de tweede wereldoorlog. Maat 57.
#459Gust Smet“Damesportret”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Gust Smet.
#573Een driedelig kaststel in porselein met vergulde delen, gemerkt A.C.F. Décor bleu Sèvres, fait à la main.
#525Een grote design eet-vergadertafel.
#665Een lot van 6 mahoniehouten stoelen en 1 gelijkende armstoel toegevoegd. 19e eeuws. Gestreepte stoffen zitting.
#552Een houten tafel met ovalen blad en gechromeerd stalen poten.
#644Een single speed fiets, zwart, met Shimano onderdelen. Maat 56 cm.
#536Een Perzisch handgeknoopt tapijt met meerkleurig geometrisch patroon.
A Persian hand-knotted carpet with a multicolored geometric pattern.No longer availableDim. 340x260 cmEstimate: € 200 / 300 -
#686Een handgeknoopte Bidjar loper.
#179Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500