Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gitaar.
Musima

Een gitaar.

Une guitare.
Dim. l: 93 cm
SKU: 2105190358.
Category: Muziekinstrument.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #358
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #318
    Wulf

    Een quinton. Met strijkstok.

    Un quinton. Avec archer.
    No longer available
    Dim. l: 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #201
    Blüthner

    Een gefineerde kwartvleugelpiano. Kleurverschillen.

    Un piano à quart queue en bois de placage. Couleur dégradante.
    No longer available
    Dim. l: 180 x b: 150 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #327

    Een zeventien-snarig instrument in de stijl van een citer.

    Un instruments à 17 cordes dans le genre d’un citer.
    No longer available
    Dim. l: 55 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #389
    Wulf

    Een quinton.

    Un quinton.
    No longer available
    Dim. l: 77 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #348
    Herman Carlson Levin, Göteborg

    Een mandoline.

    Une mandoline.
    No longer available
    Dim. l: 63 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #313

    Een Portugese gitaar.

    Une guitare portugaise.
    No longer available
    Dim. l: 63 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #338
    Serano

    Een gitaar.

    Une guitare.
    No longer available
    Dim. l: 93 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #288

    Een Duitse vintage Traviata pianoaccordeon. Enkele esthetische beschadigingen, maar in goede staat. Met beschermzak.

    Un accordéon piano allemand vintage Traviata. Quelques réparations, mais en bon état. Avec sac de protection.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #353
    Wulf

    Een quinton. Met strijkstok.

    Un quinton avec archer.
    No longer available
    Dim. l: 73 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #308
    Fidelio, Napoli

    Een mandoline, afgewerkt met schildpad.

    Une mandoline, finitions en tortue.
    No longer available
    Dim. l: 62 cm
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #748

    Een Chinese vaas en gemberpot met blauwe versieringen. Op de vaas twee pauwen in een tuin en op de gemberpot florale motieven.

    Un vase chinois et un pot à gingembre, décorations bleues. Sur le vase décor de deux paons et sur le pot à gingembre des motifs de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 58,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #850

    Twee gele briljanten in gesloten AIG certificaat met een gezamenlijk gewicht van 0,52 ct. Kleur FGY. VS1-2.

    Deux brillants jaunes dans certificat AIG fermé ayant un poids total de 0,52 ct. Couleur FGY. VS1-2.
    No longer available
    Estimate: € 700 / 800
  • #901

    Een klein koperen luchtertje met zes lichtpunten.

    Un petit lustre en cuivre à six points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #734

    Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.

    Une sculpture africain en ébène, multiples personnages.
    No longer available
    Dim. h: 97 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #294
    Leopoldo Berthelemy Santa Maria
    Period: 1887 - 1970

    “Koeien bij een boerenkar”. Olieverf op board. Gesigneerd

    ”Vaches et char”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #821

    Een lot Imariporselein, bestaande uit een paar schoteltjes, een kommetje met geaccoleerde rand, een dekseldoos en een buikvaasje.

    Un lot de porcelaine Imari, comprenant quelques petits plats, un bol avec rebord accolé, une boîte à couvercle et un petit vase pansu.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm Ø 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #536

    Een vintage lederen zeteltje.

    Un petit fauteuil vintage en cuir.
    No longer available
    Dim. h: 101 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #649

    Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.

    Un secrétaire droit en bois de placage Louis XVI à deux portes panneau sous une tablette rabattante et un tiroir sous la tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 150 x 100 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #316

    Een Empire commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een groen marmeren blad.

    Une commode Empire en bois de placage acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre vert.
    No longer available
    Dim. 96 x 132 x 62 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #577

    “Boeddhistisch personage met staf en tempel in de hand”. Een ivoren beeldje. Staf en armpje beschadigd.

    Un personnage Bouddhique avec un bâton dans la main et un temple dans l’autre main. Une statue en ivoire. Le bâton et un bras ont des dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #488
    Val St. Lambert

    Een reeks van twaalf kleurloos kristallen onderzetters met gesatineerde bloemendecors. Gemerkt.

    Une série de douze sous-verres en cristal incolore, décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #900
    Omega Seamaster

    Een vergulde dameshorloge.

    Une montre pour dames dorée.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More