Similar lots by type
-
#318WulfEen quinton. Met strijkstok.
Un quinton. Avec archer.No longer availableDim. l: 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#201BlüthnerEen gefineerde kwartvleugelpiano. Kleurverschillen.
Un piano à quart queue en bois de placage. Couleur dégradante.No longer availableDim. l: 180 x b: 150 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#327Een zeventien-snarig instrument in de stijl van een citer.
Un instruments à 17 cordes dans le genre d’un citer.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#389WulfEen quinton.
Un quinton.No longer availableDim. l: 77 cmEstimate: € 100 / 120 -
#348Herman Carlson Levin, GöteborgEen mandoline.
Une mandoline.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 50 / 60 -
#313Een Portugese gitaar.
Une guitare portugaise.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 80 / 100 -
#338SeranoEen gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50 / 60 -
#288Een Duitse vintage Traviata pianoaccordeon. Enkele esthetische beschadigingen, maar in goede staat. Met beschermzak.
Un accordéon piano allemand vintage Traviata. Quelques réparations, mais en bon état. Avec sac de protection.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#353WulfEen quinton. Met strijkstok.
Un quinton avec archer.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 100 / 120 -
#308Fidelio, NapoliEen mandoline, afgewerkt met schildpad.
Une mandoline, finitions en tortue.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#748Een Chinese vaas en gemberpot met blauwe versieringen. Op de vaas twee pauwen in een tuin en op de gemberpot florale motieven.
Un vase chinois et un pot à gingembre, décorations bleues. Sur le vase décor de deux paons et sur le pot à gingembre des motifs de fleurs.No longer availableDim. h: 58,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#850Twee gele briljanten in gesloten AIG certificaat met een gezamenlijk gewicht van 0,52 ct. Kleur FGY. VS1-2.
Deux brillants jaunes dans certificat AIG fermé ayant un poids total de 0,52 ct. Couleur FGY. VS1-2.No longer availableEstimate: € 700 / 800 -
#901Een klein koperen luchtertje met zes lichtpunten.
Un petit lustre en cuivre à six points lumineux.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#734Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une sculpture africain en ébène, multiples personnages.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 60 / 80 -
#294Leopoldo Berthelemy Santa MariaPeriod: 1887 - 1970“Koeien bij een boerenkar”. Olieverf op board. Gesigneerd
”Vaches et char”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 33 x 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#821Een lot Imariporselein, bestaande uit een paar schoteltjes, een kommetje met geaccoleerde rand, een dekseldoos en een buikvaasje.
Un lot de porcelaine Imari, comprenant quelques petits plats, un bol avec rebord accolé, une boîte à couvercle et un petit vase pansu.No longer availableDim. h: 23 cm Ø 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#536Een vintage lederen zeteltje.
Un petit fauteuil vintage en cuir.No longer availableDim. h: 101 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#649Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.
Un secrétaire droit en bois de placage Louis XVI à deux portes panneau sous une tablette rabattante et un tiroir sous la tablette en marbre.No longer availableDim. 150 x 100 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#316Een Empire commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een groen marmeren blad.
Une commode Empire en bois de placage acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre vert.No longer availableDim. 96 x 132 x 62 cmEstimate: € 300 / 500 -
#577“Boeddhistisch personage met staf en tempel in de hand”. Een ivoren beeldje. Staf en armpje beschadigd.
Un personnage Bouddhique avec un bâton dans la main et un temple dans l’autre main. Une statue en ivoire. Le bâton et un bras ont des dégâts.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 350 / 400 -
#488Val St. LambertEen reeks van twaalf kleurloos kristallen onderzetters met gesatineerde bloemendecors. Gemerkt.
Une série de douze sous-verres en cristal incolore, décor de fleurs.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 50 / 60 -
#900Omega SeamasterEen vergulde dameshorloge.
Une montre pour dames dorée.No longer availableEstimate: € 200 / 300

