#248Paar Frans opaalglazen lampenvoeten Napoléon & Joséphine. 1 wiekglas manco.
#661Royal Doulton & Co. Ltd“Christmas Morn”. Een porseleinen tafellamp met porseleinen dame in wijde rok. Onderaan gemerkt, copr 1946. (bijkomende stukken toe te voegen).
#13junghans electronicEen vintage klokje, verguld en gemerkt Junghans, model ATO-MAT S.
#468“Rouwende Madonna van Neurenberg”. Een houten gesculpteerd beeldje op marmeren voet. Eind 19e eeuw, Frankrijk.
#130Pomellato ArabesqueEen paar 18 kt geelgouden oorbellen.
#323Een gevarieerd lot van 9 oude borden met diverse voorstellingen, Maastricht, Jemappes en Nimy.
A varied lot of 9 antique plates with various designs, Maastricht, Jemappes and Nimy.No longer availableDim. Ø 24.5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#103Frans Van Ranst“Jezus aan het Kruis”. Een koper gegoten corpus. Onderaan gesigneerd.
"Jesus on the Cross". A cast copper corpus. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29,5 x 25,5cmEstimate: € 200 / 300 -
#170Een 18 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten.
An 18kt white gold necklace with a heart-shaped pendant set with diamonds.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#52‘Veenlandschap’, olieverf op paneel, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1940
#650Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met telkens een centrale briljant van +- 0,72 ct. H VS1.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.72 ct each. H color, VS1 clarity.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#627Een art-deco vaas in faiènce gemerkt Ceramique Bruxelles.
An art-deco vase in faience marked Ceramique Bruxelles.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 80 / 120