#490Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
#339‘Dorpszicht met figuren’, olieverf op doek, draagt een handtekening.
"Village View with Figures," oil on canvas, bears a signature.No longer availableDim. h 40 x b 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#121Een 19e eeuwse cartelklok in Lodewijk XV-stijl in zwart gelakt hout en verguld bronzen ornamenten, op de wijzerplaat staat Leroy Paris en op het binnenwerk staat Ch. Vcne made in France met nr 37746.
#459“Abstract in rood met driehoeken.” Gemengde techniek.
#103Een Art Deco uit marmer gesculpteerd beeld van een roofvogel.
An Art Deco sculpture of a marble carved bird of prey.No longer availableDim. 45cmEstimate: € 200 / 300 -
#239“De verboden lectuur”. Een pastel op papier.
#10Een 9 karaats roze gouden vingerhoed.
A 9 carat rose gold thimble.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 40 / 60 -
#526HamadanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#365Een eikenhouten hoekkastje, Eéndeurs en met lade.
#601Een paar goudkleurig gepatineerde hanglantaarns met 6 hoeken.
A pair of gold-colored patinated hanging lanterns with 6 corners.No longer availableDim. 62cmEstimate: € 75 / 100