#231Twee notenhouten tekenaarsmodellen, waarbij één in de vorm van een man en het andere in de vorm van een paard. Het paard zonder sokkel.
Two walnut draughtsman's models, one in the shape of a man and the other in the shape of a horse. The horse is without a pedestal.No longer availableDim. H 38,5, L.37,5 cmEstimate: € 200 / 260 -
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
#282W Van Smorenburg‘Stilleven met kruik’, olieverf op paneel, getekend W. Van Smorenburg.
'Still life with jug', oil on panel, signed W. Van Smorenburg.No longer availableDim. h 42 x b 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#351Een geelkoperen melkkan en twee roodkoperen waterketels. XIXde eeuw.
A yellow copper milk jug and two red copper water kettles. 19th century.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 60 / 100 -
#656Een lot van 3 retro design “vlinderstoelen”. Naar serie 7 door Arne Jocobs voor Fritz Hansen. 1 met licht scheurtje in bekleding bovenrand & 1 met licht scheurtje in onderrand.
#291Een lot van 4 koperen cachepots met gesculpteerde details en gesteund op 3 klauwpoten.
A lot of 4 copper cachepots with sculpted details and supported by 3 claw feet.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#470Drie verschillende munten waaronder één gouden van 10 gr. 250 dollar. Eén zilveren van 100 dollar 155,5 gr. 999,5‰ en één zilveren van 28,28 gr. 925‰. John F. Kennedy.
Three different coins including one 10 gram gold coin, priced at $250. One silver coin priced at $100, weighing 155.5 grams and with a purity of 999.5‰. And one silver coin weighing 28.28 grams with a purity of 925‰. Featuring John F. Kennedy.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#173“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
#369“Oh Please Sir”. Gemengde techniek op papier. Buiten de plaat gesigneerd en gestempeld.
"Oh Please Sir". Mixed media on paper. Signed and stamped outside the image.No longer availableEstimate: € 50 / 75