#116Jan De WinneEen oude Vlaamse klok in perelarenhout, rijkelijk beschilderd met verschillende droogboeketten, met het kleurenpallet gebruikt in de overgang van niveaus. Met vermoedelijk 18de eeuwse klok, werkende staat, met vervangen voorplaat.
An old Flemish clock in pear wood, richly painted with various dried bouquets, using a color palette typical of the transition between levels. Presumably from the 18th century, in working condition, with replaced front plate.No longer availableDim. h 244 cmEstimate: € 220 / 340 -
#615Een Vlaamse eikenhouten opbergkoffer met gesculpteerde zijpanelen.
#455Gerard van den BergEen vintage fauteuil uit gepatineerd grijs leder. Model “Mantis” door Gerard van den Berg.
#53Een mahoniehouten schrijfnecessaire. Begin XXste eeuw. Binnenin opnieuw met rood vilt bekleed.
A mahogany writing desk set. Early 20th century. Interior reupholstered with red felt.No longer availableDim. 10 x 30 x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#592“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Descent from the Cross & Birth of Jesus." A pair of engravings on paper. After P.P. Rubens.No longer availableDim. 66 x 55cmEstimate: € 50 / 75