#296Een lot van 6 Louis XVI stijl stoelen. Ecru gepatineerd met groene velour zitting en cannage rug.
A set of 6 Louis XVI style chairs. Ecru patina with green velvet seat and cane back.No longer availableDim. 92 x 48 x 45cmEstimate: € 80 / 120 -
#677Val Saint LambertEen groen kristallen lampenvoet. Gemerkt.
#392André Goezu‘A L’Affut’, Lithografie, buiten de plaat getekend A. Goezu, nr 20/35.
"A L'Affut", Lithograph, signed outside the plate by A. Goezu, no. 20/35.No longer availableDim. h 21 x b 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#55Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
#430Een 18 karaats geelgouden kruis met filigraanwerk.
#16Een houten telefoonmeubel met 1 schuiflade en magazinehouders onderaan.
#276Een eikenhouten buffet, 2 deurs en met 2 laden.
#63Val Saint LambertEen vaas in groen en kleurloor kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
A vase in green and colorless crystal, signed Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 20.5 x Ø 14.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#102Jean Baptiste De Roy“Koeien bij de drenkplaats”. Lavis en aquarel op papier. Gesigneerd linksonder.
"Cows at the watering place". Lavis and watercolor on paper. Signed lower left.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#415Een eikenhouten opbergkoffer met deksel en lade.
An oak chest with cover and drawer.No longer availableDim. 52 x 101 x 44cmEstimate: € 40 / 60 -
#575Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.
A sculpted wooden Renaissance style cabinet with 2 drawers and 2 doors.No longer availableDim. 123 x 162 x 62cmEstimate: € 100 / 150