Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een glaspasta vaas in twee kleuren blauw.

Een glaspasta vaas in twee kleuren blauw.

A glass paste vase in two shades of blue.
Dim. h: 23 cm Ø 22 cm
SKU: 2609230681.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #681
Estimate: € 35 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #318
    Val Saint Lambert

    Een lot van 3 persglazen voorwerpen uit de jaren 30 van de vorige eeuw, coupe ‘Noémie van Val Saint Lambert, een uraniumglas bonbonniere met een vogeltje op het deksel en een rookglazen vaasje.

    A lot of 3 Art Deco glass objects from the 1930s, including a coupe 'Noémie' by Val Saint Lambert, a uranium glass bonbonniere with a bird on the lid, and a smoked glass vase.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #317

    Een boek met modeprenten uit het begin van de vorige eeuw achteraan gemerkt ‘Ateliers Gustave Lyon, Paris-Berlin’ met op de cover ‘Printemps 1914-...’.

    A book with fashion prints from the early 20th century, marked 'Ateliers Gustave Lyon, Paris-Berlin' on the back, and 'Printemps 1914-...' on the cover.
    No longer available
    Dim. h 42 x b 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #72

    “La Fidelité.” Gravure door St. Amand de Gilles.

    "La Fidelité." Engraving by St. Amand de Gilles.
    No longer available
    Dim. 31 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #38

    Een bronzen koffertje versierd in gotische stijl met personages in nissen. We voegen er een dito vierkant sigarettendoosje aan toe.

    A bronze casket decorated in Gothic style with figures in niches. We are adding a similarly designed square cigarette case.
    No longer available
    Dim. 23 x 11 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #693

    Een cloisonné beeldje van een Geisha met bloem en vaas in hand. Op houten sokkel, in kistje.

    A cloisonné statue of a Geisha with flower and vase in hand. On wooden base, in box.
    No longer available
    Dim. 38cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #674
    Hamadan

    Een handgeknoopt Oosters karpet van wol met een centraal medaillon.

    A hand-knotted Oriental rug made of wool with a central medallion.
    No longer available
    Dim. 143 x 100 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #642

    “Vlaams impressionistisch landschap.” Olieverf op doek op board. Achteraan gemonogrammeerd.

    "Flemish impressionist landscape." Oil on canvas on board. Monogrammed on the back.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #469
    Jos Verdegem
    Period: 1897-1957

    “Sterfbed”. Een tekening, houtskool op papier. Met plaquette.

    "Sterfbed." A drawing, charcoal on paper. With plaque.
    No longer available
    Dim. 16 x 21cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #460

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één diamant oude slijp van +- 0,50 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 carat yellow gold ring set with one old cut diamond of approximately 0.50 ct and two rubies with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 5,90 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #93

    Een wandelstok met een zilveren handvat in de vorm van een zeer gedetailleerde panterkop. Gemerkt 800 en met Duitse keuren.

    A walking stick with a silver handle in the shape of a highly detailed panther head. Marked 800 and with German hallmarks.
    No longer available
    Dim. l 89 cm 800‰
    Estimate: € 100 / 150
  • #59

    “Noordwijk strand”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Noordwijk beach". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30 x 36cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #651
    Karel Biddeloo

    Willy Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo. De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979) Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986) De koraalb(..)

    Willy Vandersteen. "De Rode Ridder. A lot with various titles, including The Snake God, first edition April 1991 and signed by Karel Biddeloo. Ed. Standaard Uitgeverij.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More