#649Commerman
‘Rustend damspel’, aquarel op papier, getekend Commerman G.
"Resting Checkers Game", watercolor on paper, signed by Commerman G.No longer availableDim. h 64 x b 46 cmEstimate: € 80/120 -
#489Marcel CockxPeriod: °1930
“Metser”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
“Mason”. A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 56 x 36cmlEstimate: € 200/300 -
#16
Een houten telefoonmeubel met 1 schuiflade en magazinehouders onderaan.
#435Shiraz
Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
#211UCRA
Een marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.
#502Hubert De VriesPeriod: 1899-1979
“Havenzicht”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
#241
Een satijnen trouwkleed met lange sleep. 04041946.
A satin wedding dress with a long train. 04041946.No longer availableDim. l: 140 cm sleep 150 cmEstimate: € 80/120 -
#187
Een brons gesculpteerd beeld van een staande man op marmeren voet.
#276
Een eikenhouten buffet, 2 deurs en met 2 laden.
#152Jacques Delvaux
“Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Kermis". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 98 x 83cmEstimate: € 200/300 -
#512Staf Van ElzenPeriod: 1915-1987
“Onweer”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd. Bijgevoegd een kunstboek getiteld “Staf van Elzen” door Denijs Peeters.
#31Distler
Modeltrein. Een oude elektrische startersset op schaal HO in doos.
Model train. An old electric starter set, HO scale, in box.No longer availableEstimate: € 35/50