#362Louis Rylant“Zicht op Hoboken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971.
Vue de Hoboken . Huile sur panneau. Signé et daté 1971.No longer availableDim. 37 x 44 cmEstimate: € 100 / 150 -
#134H. Op de Beeck“Hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Hoeves . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#457AnkerlichtEen metalen scheepslantaarn.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et une perle.No longer availableDim. 1,94 gEstimate: € 280 / 350 -
#680Een armstoel en voetbankje van stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit.
#113Een gesculpteerde en gepolychromeerde stenen piëta. Regio Vouvray (Rochecorbon). Mogelijks omstreeks 1500.
Une pieta en pierre sculptée et polychrome. Région de Vouvray (Rochecorbon). Peut-être vers 1500.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 250 / 350 -
#670Een eikenhouten hoekconsole.
#124P. Claes“Heuvellandschap met schapen en kapel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage vallonné avec moutons et chapelle. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#331Een glazen vaas met verguld disteldecor. Boheems glas.
Un vase en verre à décor de chardons doré. Verre de Bohême.No longer availableDim. H. 30,5 cmEstimate: € 30 / 60 -
#444“Gevels 1936”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Façades 1936 . Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 24,5 x 19,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#620Een houten scribaan met een handgeschilderd decor.
#62G. Miris (?)Een paar marines, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Une paire de marines, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 11,5 x 19,5 cmEstimate: € 80 / 120