Similar lots by type
-
#357Een lot antiek kristal, bestaande uit twee geslepen kleurloze coupes en zes groene glaasjes op voet (in twee modellen).
Lot de cristaux anciens comprenant deux coupes taillés incolores et six verres verts sur pied (deux modèles).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#391Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit vaasjes, glaasjes, een schenker, onderzetters, enz.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant des vases, des verres, une verseuse, des sous-verres etc.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#7SwarovskiEen vlindertje en een egeltje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt en in originele doosjes.
Un papillon et un hérisson en cristal taillé incolore. Avec marque et dans leurs boîtes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#784Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#273Een coupe van geslepen mauve en kleurloos kristal.
Coupe en cristal taillé partiellement mauve.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#748Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een schaal op voet en twee vazen.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant une coupe à piédouche et deux vases.No longer availableDim. h: 19, 24 & 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#371Een paar karaffen van geslepen kleurloos kristal.
Paire de carafes en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#269Twee verschillende karaffen en een grote schenkkan van geslepen kleurloos kristal.
Deux carafes différentes et une verseuse en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 26 & 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#381Een lot geslepen kristal, bestaande uit een kleurloze vaas, een vaas met bloemendecor op groene achtergrond en een mauve gedubbelde coupe op voet. De laatste met randschilfer.
Lot de cristaux, comprenant un vase incolore, un vase à décor floral sur fond vert et une coupe doublée mauve sur piédouche. Ce dernier à éclat.No longer availableDim. h: 22 - 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#227Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles à six lumières ornées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 250 -
#827Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.
Une boîte baroque antique avec couvercle coulissant, construite avec des éléments sculptés de l'époque.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#18Val St. LambertEen geslepen kleurloos kristallen coupe met messingen montuur. Gemerkt onderaan en met sticker.
Coupe en cristal taillé incolore avec monture en cuivre. Marque sous la base et avec étiquette.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#13Lalique France“Zeemeermin”. Een geslepen en deels gepatineerde kristallen plaquette. Gemerkt.
“Sirène”. Plaquette en cristal taillé et partiellement patiné. Avec marque.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#259Val St. LambertEen karaf en vijf glazen (3 verschillende modellen) van geslepen kristal in verschillende kleuren.
Carafe et cinq verres (trois modèles différents) en cristal taillé en différentes couleurs.No longer availableDim. h: 19 & 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#27Een vaas van geslepen kleurloos kristal met sterling zilveren montuur van Wolfers. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Vase en cristal taillé incolore avec monture en argent Sterling par Wolfers. Probablement Val-St-Lambert mais sans marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#397Val Saint-LambertEen lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.No longer availableDim. h: 4-15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#825Een Boheems kristallen karaf met zes glaasjes. Op presentatiespiegel.
Carafe en cristal de Bohème et six gouttes. Sur miroir de présentation.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#796Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#49Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Meules de foin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#567Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van kostbaarheden.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’antiquités.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 250 / 300 -
#660Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een saffier van +- 2 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un saphir de + - 2 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 500 / 700 -
#39Marcel KenesPeriod: 1898 - 1960“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#236Een gebeeldhouwd notenhouten tweedeurs garderobe in Lodewijk XV-stijl.
Garde-robe à deux portes en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. 220 x 130 cmEstimate: € 200 / 300 -
#111New Land PatternEen Engels pistool, Model 1802, productie 1810 en aangepast voor de cavalerie in 1840.
Pistolet anglais modèle 1802, production 1810 et ajusté pour la cavalerie en 1840.No longer availableDim. l: 39 cmEstimate: € 300 / 350 -
#38Een militaire dolk met houten handvat en metalen schede.
Dague militaire à manche en bois et à fourreau en métal.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 50 / 70 -
#183“Ween niet om mij Moeder”. Russische icoon XVIIIde eeuw.
“Ne pleure pas pour moi, Mère”. Icône russe du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 33 x 28 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#424Edmond van OffelPeriod: 1871-1959“Un fin connaisseur”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Un fin connaisseur”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 20 x 12 cmEstimate: € 100 / 150 -
#196Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. 215 x 120 x 55 cm cmEstimate: € 200 / 300 -
#232Felix Eyskens“Bospad.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Sentier dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 78 x 58 cmEstimate: € 80 / 120 -
#732A. Zwanenberg“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 120

