Similar lots by type
-
#340
Een lot van twee zakhorloges en een chronometer, waarbij twee met zilveren kast.
Deux montres de gousset et un chronomètre dont deux à boîtier en argent.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#207V.A. Winner (?)
Een vaas van gesatineerd glas met een handgeschilderd decor. Gesigneerd.
Vase en verre satiné à décor peint à la main. Signé.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#421
Een zilveren speldenkussen in de vorm van een varken. Birmingham, omstreeks 1910 (jaarletter onduidelijk). Makersmerk Cohen & Charles.
Coussin à épingles en argent en forme de cochon. Poinçons de Birmingham, vers 1910 (lettre date illisible). Orfèvre Cohen & Charles.No longer availableDim. l: 6,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#1113
Een art deco glasservies met een geslepen decor, bestaande uit rode en witte wijnglazen, aperitiefglazen en borreltjes. 1 borrelglaasje manco.
Service à verres art déco à décor taillé comprenant des verres à vin rouge, à vin blanc, à apéritif et des gouttes. 1 goutte manque.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#221
Twee verschillende vazen van gesatineerd glas met een handgeschilderd en geëmailleerd bloemendecor. Vermoedelijk Mont Joye. Eén met randschilfer. Omstreeks 1900.
Deux vases différents en verre satiné à décor de fleurs peintes à la main et émaillées. Probablement Mont Joye. Un éclat. Vers 1900.No longer availableDim. h: 30 & 31 cmEstimate: € 200 / 240 -
#298
Een lot glaswerk bestaande uit een kruik met tinbeslag, een kruik met opgelegde bloemen en een coupe in tinnen houder.
Lot de verrerie comprenant une cruche ornée d’étain, une cruche aux fleurs appliquées et une coupe à monture en étain.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#277
Een merkwaardige vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van vruchten. Gemerkt ‘Le Verre Français”.
Vase remarquable en pâte de verre polychrome à décor à l’acide de fleurs. Marque Le Verre Français.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#1060
Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.
Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#741
Een lot van vier verschillende glazen karaffen, waarvan drie met handgeschilderde decors.
Lot de quatre carafes en verre dont trois aux décors peints à la main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#80
Een gesp van geëmailleerd zilver met een klein kromzwaardje als sluiting. Russisch werk, 84 Zk.
Boucle de ceinture en argent émaillé fermée par un petit sabre cimeterre. Travail russe, 84 zolodnik et marque d’essayeur D.M.No longer availableDim. 49,20 gEstimate: € 60 / 80 -
#617
Een geribd zilveren schaaltje. +/- 147 g.
Petit plat rainuré en argent. ± 147 g.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40 / 70 -
#238
Een zilveren souvenirschaaltje. Gemerkt.
Petit coupe de souvenir en argent. Avec marque.No longer availableDim. +/- 150 gEstimate: € 40 / 60 -
#211
Een kleine glazen karaf met een handgeschilderd en geëmailleerd bloemendecor met verzilverd tinnen montuur. Vermoedelijk Mont Joye. Omstreeks 1900.
Carafon en verre à décor de fleurs peintes et émaillées à la main et à monture en étain argenté. Probablement Mont Joye, vers 1900.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#191Delheid
Een 800‰ zilveren bestek, bestaande uit achttien grote lepels, achttien grote vorken, twaalf kleine lepels en twaalf kleine vorken, twaalf dessertlepels. We voegen er een etui met twaalf gegraveerde lepels, acht dessertlepels en elf vorken aan toe.
Couvert en argent 800‰ comprenant dix-huit grandes cuillères, dix-huit grande fourchettes, douze petites cuillères et douze petites fourchettes, douze cuillères à dessert. Nous ajoutons un étui contenant douze cuillères gravées, huit cuillères à dessert et onze fourchettes.No longer availableDim. +/- 1600 gramEstimate: € 1600 / 2000 -
#967G. de Feure
Drie vazen van gegoten en gesatineerd glas, versierd met Griekse taferelen in bas-reliëf en waarvan twee met messingen monturen.
Trois vases en verre moulé et satiné décorés à la grecque en relief. Deux aux montures en laiton.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#148
Een paar zilveren kandelaars met Duitse keuren. Augsburg, 1895.
Paire de candélabres en argent aux poinçons allemands. Augsburg, 1895.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 100 -
#253
Een reeks van vier theeglazen in zilveren houders. Sovjetunie.
Suite de quatre verres à thé en verre et argent. Union Soviétique.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#771
Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#608
Een klepkan van zilver met een bloemendecor in reliëf.
Chope couverte en argent à décor de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#613
Een parfumflesje van kleurloos kristal met zilveren montuur en deksel, afgewerkt met been. Keuren van Chester, 1918.
Flacon à parfum en cristal incolore à monture et couvercle en argent et détails en os. Poinçons de Chester, 1918.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#223Mont Joye - Legras & Cie.
Een siervaasje van kleurloos glas met een met zuur geëtst, handgeschilderd en geëmailleerd decor van een bloem. Onderaan gemerkt. Frankrijk, omstreeks 1890.
Vase décoratif en verre incolore gravé à l’eau forte et décoré d’une fleur peinte à la main et émaillée. Marque sous la base. France, vers 1890.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#387
Twee verschillende vazen van geslepen kleurloos kristal met zilveren monturen van Wolfers, resp. 833 en 925‰.
Deux vases différents en cristal taillé incolore aux montures en argent par Wolfers, respectivement 833 et 925‰.No longer availableDim. h: 18 & 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#322Karl Blynckens (?)
“Straat in een Zuid-Franse stad”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd C.B. en achteraan gesigneerd.
“Rue dans une ville du Midi”. Huile sur toile. Monogrammée C.B. et signée au verso.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#158
Een sauskom van 800‰ zilver.
Saucière en argent 800‰.No longer availableDim. 629,85 gEstimate: € 260 / 300
Other lots in this auction
-
#152H. Knaief (?)
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#262Joseph PosenaerPeriod: 1876 - 1935
“Avondzon te Wilrijk” & “Boekenbergpark te Deurne”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
“Soleil du soir sur Wilrijk” et “Parc Boekenberg à Deurne”. Huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 19 x 27 cmEstimate: € 120 / 160 -
#801
Een serie van drie verschillende eenden van zwartgepatineerd brons.
Suite de trois canards différents en bronze à patine noire.No longer availableDim. h: 49 - 53 cmEstimate: € 60 / 100 -
#543
Een Chinees halsvaasje van eierschaalporselein met een famille-rosedecor van bloemen en draken. Onderaan gemerkt. Recent werk.
Petit vase à long col en porcelaine de Chine coquille d’oeuf à décor famille rose de fleurs et de dragons. Marque sous la base. Travail récent.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 150 / 200 -
#143Nelson
Een klassieke damesbuste van bruingepatineerd terracotta. Achteraan gemerkt.
Buste de dame classique en terre cuite à patine brune. Marque au verso.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#536
Een bruidskast van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Armoire de mariage en chêne sculpté. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#940
Vier Chinese kinderen van porselein. Gemerkt.
Quatre enfants chinois en porcelaine. Avec marque.No longer availableDim. H 8 cmEstimate: € 40 / 80 -
#814
Een eikenhouten piëdestal met tussenblad.
Piédestal en chêne à tablette d’entretoise.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 40 / 50 -
#810
Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk en een partij van zeven borden.
Vase couvert en faïence de Delft bleue et blanche et un lot de sept assiettes.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#911Stein
Zes bierpullen van steengoed met tinnen deksels. Versierd op grijze fond. Eén met “Münchner Trambahn”. Eén met “Das ehrbare Mauerhandwerk”. Eén met “Weihenstephan, Älteste Brauerei der Welt”, Eén met een everzwijn. Eén met Kirchweihtanz. Eén met “Berliner Verkehrs Betriebe”.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. ± 17 cmEstimate: € 50 / 70 -
#122F. Van Durme
“Non aan de naaimachine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906.
“Religieuse à la machine à coudre”. Huile sur toile. Signée et datée 1906.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#821
Een houten wandklokje met een geëmailleerde wijzerplaat, geflankeerd door twee deels vergulde zuiltjes. XIXe eeuw.
Petite pendule murale à cadran émaillé flanqué de deux colonnettes partiellement dorées. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60