Similar lots by type
-
#430
Een kleine halssnoer met bijpassende oorbellen bezet met parels en 18 karaats geel gouden tussenstukken.
Un petit collier et boucles d’oreilles assortie sertie de perles et des entre-pièces en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 80 / 120 -
#110
Een XIXe eeuwse zakhorloge met slagwerk in zilveren kast. Het uurwerk met bewegende personages. Te reviseren, maar in werkende staat. Met sleuteltje
Une montre à clé du XIXème siècle à boîtier en argent. En état de marche , mais à faire réviser. La montre avec représentation de personnages qui bougent. Avec clé.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#485Chimento
Een kleine halssnoer met bijpassende oorbellen en armband bezet met parels en 18 karaats geel gouden tussenstukken.
Un petit collier et une paire de boucles d’oreilles assortie ainsi que le bracelet, le tout serti de perles et entre-pièces en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,53 gEstimate: € 100 / 150 -
#890
Een Il Bisonte halssnoer van zilver (33,55 g) en zwart leder, evenals vijf lederen armbanden van verschillende merken. In originele doos van Il Bisonte.
Un collier Il Bisonte en argent (33,55 g) et cuir noir, ainsi que cinq bracelets en cuir de différentes marques. Boîte d’origine de II Bisonte.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#888
Een lot van veertien aperitiefglaasjes met groene kelk en kleurloze voet. Bijgevoegd vijf groene wijnglaasjes.
Un lot de quatorze verres à apéritif, pied incolore, calice en vert. Nous ajoutons cinq verres à vin verts.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#765
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met granaat met een gezamenlijk gewicht van ± 3,60 ct. (één steentje ontbreekt).
Une bague en or jaune 18 ct sertie de granades ayant un poids total de ± 3,60 ct. (une pierre manquante).No longer availableDim. 14,67 gEstimate: € 300 / 400 -
#238
Een paar kleurloos kristallen drageoirs met zilveren voet en dekselknop, getooid met een druiventros. Manco aan een voetje. Nederlandse keuren. 833‰. Jaarletter ‘I’ voor 1868.
Une paire de drageoirs en cristal incolore, pieds en argent et bouton de couvercle décoré d’une grappe de raisins. Manquement à un pied. Poinçons hollandais. 833 ‰. La lettre ‘I’ devant 1868.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#609
Twee grote glazen stormlampen met verzilverd metalen voet en montuur.
Deux grands photophores, pieds et montures en métal argenté.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#257
Een art decor sigarettendoos van zilver. Engels Londen keuren. Datumletter C. 1938. P&B LD.
Une boîte à cigarettes en argent. Poinçons anglais, Londres. Lettre de date C. 1938. P&B LD.No longer availableDim. 166 gEstimate: € 100 / 150 -
#247
Een mosterdpotje en een asbak van kleurloos kristal met zilveren monturen.
Un pot à moutarde et un cendrier en cristal incolore, montures en argent.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#720
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met amethist met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une améthyste ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 7,33 gEstimate: € 300 / 400 -
#445
Een paar bolvormige hangers van amethist gemonteerd met 18 karaats geel goud. (één barstje in).
Une paire de pendentifs en forme de boule avec améthystes montées et or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,39 gEstimate: € 50 / 70 -
#580
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,35 gEstimate: € 100 / 150 -
#705
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger, het slot bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. (centrale steen ontbreekt).
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif, le fermoir serti de diamant ancienne taille ayant un poids total de ± 0,30 ct. Pierre centrale manquante.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 150 / 200 -
#775
Een 18 karaats geel gouden dasspeld.
Une pince à cravate en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 100 / 150 -
#218
Twee XIXe eeuwse sierstukjes van zilver en witgepatineerd en verguld rood glas.
Deux pièces de décoration du XIXème siècle en argent à patine blanche et dorée et verre rouge.No longer availableDim. h: 9 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#660Pomellato
Een zwart rubberen ketting met 18 karaats wit gouden slot met een hartvormige hanger van zilver met calcedoon van ± 30 ct.
Une chaîne en caoutchouc et fermoir en or blanc 18 ct et pendentif en argent et une calcédoine de ± 30 ct.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#187
Een zoutvaatje en een mosterdpotje van gedreven zilver met blauw glazen recipiënten.
Une salière et un pot à moutarde en argent repoussé et récipients en verre bleu.No longer availableDim. h: 6 & 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#670
Een halssnoer met schijfjes van zoetwaterparels met een zilveren slot.
Un collier à plaques de perles d’eau douce et fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#202
Drie kleine tabaksdoosjes, waarbij één van verzilverd metaal, één Duits van 800‰ zilver en één van 900‰ zilver met email.
Trois petites boîtes à tabac, dont une en métal argenté, une allemande à 800 ‰ et une en argent 900 ‰ et émail.No longer availableDim. Ø: 4 & 5,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#630
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een parel.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 1,25 gEstimate: € 100 / 150 -
#435Swatch Quartz
Drie verschillende kleurrijke horloges in originele doos.
Trois montres polychromes dans leur boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#625
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’une perle.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 200 / 300 -
#425
Een kleine 18 karaats geel gouden armband met bijpassende oorbellen bezet met zon, wolken en paraplu.
Un petit bracelet en or jaune 18 ct et boucles d’oreilles assorties sertie d’un soleil, nuages et parapluie.No longer availableEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#815
Een paar koperen kandelaars met porseleinen monturen, versierd met handgeschilderde decors.
Une paire de candélabres en cuivre et montures en porcelaine, décoration de roses peint à la main.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 25 / 35 -
#349Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Dorpszicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘43.
”Vue sur le village”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘43.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#512Bourgignon
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1974.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#406
Vier mahoniehouten Regencystoelen.
Quatre chaises Regency en acajou.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#650
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 11,48 gEstimate: € 900 / 1000 -
#528
Olifant in crackleware gemonteerd als leeslamp.
Un éléphant en crackleware monté en lampe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 30 / 50 -
#684Victor SimoninPeriod: 1877 - 1946
“Stilleven met fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#707
Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
Deux petites pendules murales , cadrans en porcelaine peints à la main.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#464
Een vaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemenmotief.
Un vase en verre de Boom, motif de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 30 -
#671
Een houten wandklok met een églomisé wijzerplaat met versieringen.
Une pendule murale en bois, cadran en églomisé et décorations.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#133Boch frères Keramis
Een aardewerken vaas met een gestileerd bloemendecor in zwart en groen op gele fond. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence, décor de fleurs noir et vert sur fond jaune. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#118Paul SertstéPeriod: 1910 - 2000
“Kozak”. Een borstbeeld van terracotta. Beschadiging aan een epaulet. Gesigneerd.
”Cosaque”. Un buste en terre cuite. Dégât à une épaulette. Signée.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100 / 120