#125Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
#199Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949“Herder met schapen bij boom.” Olieverf op doek, gesigneerd.
#78Charles CatteauEen bloempot, Boch Fr. La Louvière, Charles Catteau getekend CT. met decornummer D.745. in de bodem 2 haarlijnscheurtjes.
A flowerpot, Boch Fr. La Louvière, signed CT Charles Catteau with decor number D.745. Two hairline cracks in the bottom.No longer availableDim. h 20 x Ø 27.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#22J. GrietenPeriod: 1902 - 1969“Boomse pannen IX”. Een ets. H.C. Gesigneerd.
“Roof tiles from Boom IX”. An etching. Signed and H.C.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 25 / 30 -
#686Een massief eiken 19e eeuws boerentafeltje met 1 lade.
#438PreijsEen bronzen beeldje van een meisje. Op lichtgroene sokkel.
#542Een 20 delig glazen servies, bestaande uit tassen en schoteltjes, coupes en kandelaars, etc.
A 20-piece glass dinnerware set, consisting of cups and saucers, bowls, and candle holders, etc.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#41Een paar laat Art Nouveau glazen vazen met geëmailleerd toetsen, florale en vergulde details.
A pair of late Art Nouveau glass vases with enameled touches, floral, and gilded details.No longer availableDim. 30 x Ø10cmEstimate: € 80 / 120 -
#6Een stoomgebogen kapstok in de stijl van Thonet.
#367Een lot van Duits ‘Notgeld’ gebruikt kort na de 1ste wereldoorlog.
A lot of German "emergency money" used shortly after the 1st World War.No longer availableEstimate: € 40 / 60