#99Marcel Opdebeeck“Kerkstraatje te Lier”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘72. Verso getiteld.
#40Een 18 kt geelgouden broche.
#127Een lot zilver bestaande uit een schaaltje gemerkt met Nederlandse keuren, 6 vorken en 5 lepels met monogram gemerkt A800 en 6 borrelglaasjes gemerkt 900.
#590Rodania swissEen 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
#121Een opgezette murene, taxidermie, begin 20e eeuw.
#489Een moderne schildersezel in beukenhout.
#467Een fetisjbeeld met spijkers. Kongo.
#196Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.
#162Frans De BruynPeriod: 1867-1943“Landschap met drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#172“Maria”. Een reliëf paneel uit gips.
#156Een acajou vitrinekast in 2 delen met 4 deuren en 1 lade.
A mahogany display cabinet in 2 parts with 4 doors and 1 drawer.No longer availableDim. 276 x 138 x 54Estimate: € 200 / 300