#491Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#239Edward Kuczynski2 gravures, Torun en Gdynia, beide gesigneerd buite de plaat, ‘Edward Kuczynski’.
#290Een halssnoer van donkere Tahitiparels met zilveren slot.
#165DelvauxEen licht bruine lederen ceintuur. Gemerkt.
A light brown leather belt. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#9Een lot van 2 technische gravures van koetsen en onderdelen in een houten kader.
#420Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een amethist.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with an amethyst.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 180 / 250 -
#467Een fetisjbeeld met spijkers. Kongo.
#302Een lot van 3 porseleinen beeldjes van engeltjes, ‘garniture florale’, waarvan 1 beschadigd.
#501Een houten beeld van een zittende vrouw. Kongo.
#573QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
#249“Bruggetje”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Little Bridge. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom."No longer availableDim. 64 x 85cmEstimate: € 50 / 75