Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een glazen schemerlamp met geëtst bloemendecor.
Een glazen schemerlamp met geëtst bloemendecor.
Een glazen schemerlamp met geëtst bloemendecor.
De Vianne

Een glazen schemerlamp met geëtst bloemendecor.

Une lampe de table en verre à décor floral gravé.
Dim. h: 60 cm
SKU: 2710200158.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #158
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #265

    Een 18 karaats geel gouden ketting met 18 karaats wit en geel gouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or blanc et jaune 18 carats serti d'un diamant ancien taillé d'un poids combiné de + - 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 4,57 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #732

    Een paar driehoekige kandelaars van gedreven messing. Amsterdam, tijdperk art deco.

    Paire de candélabres triangulaires en laiton repoussé. Amsterdam, période art déco.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #124
    Arthur Haegebaert
    Period: 1876 - 1942

    “Vrouw met mand”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie.

    Femme au panier . Huile sur toile. Signé. Perforation.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #255

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,63 ct.

    Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,63 ct.
    No longer available
    Dim. 4,45 g
    Estimate: € 950 / 1100
  • #734

    “Wilbur & Orville”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 21/60 en gedateerd 1984 buiten de plaat. Glas gebroken.

    Wilbur et Orville. Litho. Signée, numérotée 21/60 et datée 1984 hors planche. Verre cassé.
    No longer available
    Dim. 43 x 59 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #669

    “Scholier”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd.

    “Ecolier”. Technique mixte sur papier. Illisiblement signé et daté.
    No longer available
    Dim. 21 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #659

    Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.

    Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #426

    Een lot van zes mahoniehouten stoelen in twee modellen (Eén rug beschadigd). We voegen er een bijzetstoeltje met dezelfde bekleding aan toe.

    Lot de six chaises en acajou (deux modèles, un dossier abîmé). Nous ajoutons une chaise volante recouverte de la même façon.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #26

    Een witgepatineerd boudoirstoeltje met blauw fluwelen bekleding.

    Chaise de boudoir laquée blanche recouverte de velours bleu.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #123

    Een sierkruik van verguld koper en aardewerk met handgeschilderd romantisch decor.

    Cruche en cuivre doré et faïence à décor romantique peint à la main.
    No longer available
    Dim. h 77cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #755

    Een lot van zeventien XIXe eeuwse kopjes van Parijs’/ Brussels porselein met verschillende decors.

    Un lot de dix-sept coupes du XIXème siècle en porcelaine de Paris / Bruxelles aux décors différents.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #741

    Een vaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met drie oren en een druppelmotief in reliëf.

    Un vase en terre cuite émaillée multicolore avec trois anses et un motif de goutte en relief.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 32 / 40
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More