#668Delvaux, BruxellesEen ceintuur in lichtblauw leder, maat 75. In stofzakje.
#235Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge.
Montre de poche en or jaune 18 K gravé.No longer availableDim. 17,10 gEstimate: € 160 / 200 -
#697Een paar vazen van meerkleurig barbotine met bloemendecor in reliëf. Begin XXe eeuw.
Paire de vases en barbotine multicolores à décor floral en relief. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#77Een lot van drie bierpullen, waarbij twee aardewerken en één van steengoed.
Un lot de trois chopes à bière, deux faïences et un grès.No longer availableDim. h: 14 - 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#715Een Engelse schommelstoel.
Une chaise berçante anglaise.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#314Een Franse bajonet uit de Eerste Wereldoorlog.
#261Delvaux, BruxellesEen zijde foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#71Een officiersstokje van het South Lancastershire Regiment in Egypte.
#379Een serie van zes notenhouten art deco stoelen, geïnspireerd op Régence voorbeelden. Wortelhouten details en groene lederen zittingen.
Suite de six chaises art déco en noyer inspirées par des exemples Régence. Détails en ronce, sièges en cuir vert.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#196Een tweeledige houten hoekvitrine.
#27ChristofleEen mosterdpot met lepeltje van verzilverd metaal en kristal. Onderaan gemerkt.
Un pot à moutarde avec une cuillère en métal argenté et cristal. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#723Guerin, BouffioulxEen vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met leeuwenschild en blauwvoet. Gemerkt.
Un vase en grès émaillé multicolore avec écusson de lion et base bleue. Marqué.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 35