Similar lots by type
-
#400Een lot fantasiejuwelen, ringen en armbanden, negen verschillende dames en herenhorloges en een sterling zilveren broche van de luchtmacht.
Lot de bijoux de fantaisie dont bagues, bracelets, neuf montres de dame et d’homme et une broche en argent sterling de la force aérienne.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#305Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor in de vorm van slangen.
Deux bracelets d’esclave en ivoire en forme de serpents.No longer availableDim. 73,30 gEstimate: € 80 / 150 -
#395Een groot lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, armbanden en ringen.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont colliers, bracelets et bagues.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#385Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 69,50 gEstimate: € 60 / 120 -
#690Een halssnoer van koraal in bloemvorm. We voegen er een hangertje van vermeil aan toe bezet met halfedelsteen.
Collier en corail en forme de fleur. Nous ajoutons un pendentif en vermeil serti de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#1111Een messingen hallantaarn met een centraal lichtpunt.
Lanterne de vestibule en laiton à une lumière centrale.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#1121Een met de hand beschilderde comtoise. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat gemerkt Jaillet à Pignans. XIXde eeuw.
Comtoise en cuivre peinte à la main. Mouvement au cadran émaillé par Jaillet à Pignans. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 211 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1105Een koperen luchtertje met zes lichtpunten.
Petit lustre en cuivre à six bras de lumière.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#185Een partij Belgische zilveren munten. 835‰.
Ensemble de pièces de monnaie belges en argent 835‰.No longer availableDim. ± 450 gEstimate: € 200 / 300 -
#740Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.
Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#155Een partij Belgische zilveren munten, 835‰. 58 stuks 100 BEF, muntslag, ontwerp Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 jaar Boudewijn I, ontwerp Luyckx, 1976.
Lot de pièces de monnaie belges en argent, 835‰. 58 stuks 100 BEF, frappe monnaie, dessin Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 ans Baudouin I, dessin Luyckx, 1976.No longer availableDim. ± 1100 gEstimate: € 500 / 800 -
#750Acht verschillende armbanden van been, hout en half edelstenen.
Huit différents bracelets en os, bois et pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#390Een 18 karaats geel gouden horlogekast we voegen er een lot 14 karaat en 9 karaat aan toe.
Boîtier de montre en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un lot divers en or 14 ct et 9 ct.No longer availableDim. 17,66 gEstimate: € 200 / 300 -
#360Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 55,15 gEstimate: € 60 / 120 -
#1113Een vierkant Chinees tafeltje van gesculpteerd hardhout.
Petite table chinoise carrée en bois dur sculpté.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#5IustirtEen goudweegschaaltje met een volledig en gevarieerd aantal gewichten.
Balance à or dans son étui et complète avec poids.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#1129Een rechthoekige jardinière van witgepatineerd gietijzer.
Jardinière rectangulaire en fonte à patine blanche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1124Een smeedijzeren luchter met vier lichtpunten in de vorm van rozen. Toegeschreven aan Van Boeckel.
Lustre en fer forgé à quatre lumières en forme de roses. Attribué à Van Boeckel.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#330Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux différents bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 94,15 gEstimate: € 80 / 150 -
#1128Twee gietijzeren jardinières in Lodewijk XIV-stijl.
Deux jardinières en fonte de style Louis XIV..No longer availableDim. hj: 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#1108Een open meubeltje met twee legplanken, versierd met koperbeslag en met een grijs marmeren blad
Etagère à deux niveaux décorée de cuivre et à tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 50 / 60 -
#656Paar armstoelen van witgelakt hout met roze fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.
Paire de fauteuils en bois laqué blanc garnis de velours rose. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#646Een luchter van koper met centrale glazen coupe en rozen. Napoléon III.
Lustre en cuivre à la coupe centrale en verre et abat-jour en forme de roses. Epoque Napoléon III.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#755Drie verschillende kleurrijke halssnoeren van aardewerk. Gesigneerd en gedateerd 87 achteraan.
Trois différents collies multicolores en faïence. Signés et datés ‘87 au verso.No longer availableEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#663Een dubbel voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.
Une sculpture ancestrale double face en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#137Een paar vleesvorken van zilver. Russische keuren.
Paire de fourchettes à viande en argent. Poinçons russes.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#651CerabelEen reeks van vijf dienblaadjes van meerkleurig porselein met een decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Baudour.
Cinq petits plateaux en porcelaine multicolore avec un décor fleuri. Marqués en dessous. Baudour.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 120 / 160 -
#371Een houten jacquetbak met vilten bekleding en benen dobbelstenen.
Jeu de jacquet en bois recouvert de feutre et aux dés en os.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#477Een Afrikaans houten masker. Bas-Congo. Op metalen staander.
Masque africain en bois. Bas-Congo. Sur support en métal.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 70 / 100 -
#179Charles WarlandPeriod: Verviers 1856 - Brussel 1921“Watervalletje in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 82 x 130 cmEstimate: € 300 / 400 -
#34Eric De VreePeriod: °1966“Stilleven met fruit, een kruik en wijn. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
“Nature morte avec fruits, cruche et vin”. Signée et datée ‘90.No longer availableDim. 32 x 36 cmEstimate: € 250 / 350 -
#25Een bronzen Romeinse munt als hanger gemonteerd in 18 karaats geel goud.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce de monnaie romaine en bronze.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 60 / 100 -
#905Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit een vaasje met een decor van personages in een tuin, drie miniatuur kalebasvaasjes en een miniatuur jardinière. De eerste en de laatste gemerkt met stempel. XIXe eeuw.
Lot de porcelaines de Chine bleue et blanche comprenant un vase à décor de personnages dans un jardin, trois vases miniatures et une jardinière miniature. Le premier et la dernière avec marque sigillaire sous la base. Fin XVIIIe ou XIXe siècle.No longer availableDim. h: 12; 7 & 4 cmEstimate: € 200 / 260 -
#806Twee diverse koperen kandelaars.
Deux candélabres divers en cuivre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#790Een Afrikaans patchwerk, een Afrikaanse gordel en muts met kralen en schelpen en een vestje van gekeerd schaap met borduurwerk.
Patchwork africain, ceinture africaine, bonnet aux perles et coquilles et une veste en mouton retourné brodé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#212“Herfstbladeren”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Linschooten.
“Feuilles d’automne”. Huile sur toile. Porte une signature: Linschooten.No longer availableDim. 68 x52 cmEstimate: € 500 / 600


