#448Bronzen zittende Boeddha. Thailand.
Bronze seated Buddha. Thailand.No longer availableDim. H.22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#151Jef Lambeaux“Buste van een jonge dame”. Een gepatineerd bronzen beeld. Verso gesigneerd.
"Bust of a young lady." A patinated bronze sculpture. Signed on the back.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 900 / 1100 -
#271Een lot van 9 postzegelalbums uit diverse landen.
#408Val Saint LambertEen blauwe kristallen schaal, onderaan gemerkt.
#226Een Biedermeyer tafeltje met een lade.
#434Pros Putteman‘Barre winter’, olieverf op paneel, getekens Pros Putteman en gedateerd 1982.
#168Val Saint-LambertEen grote vaas “Teniers” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#411Een keramisch art-deco beeld van 2 vissen met mooie craquelé. Vermoedelijk Frans werk. Kleine schilferschade aan de voet.
A ceramic Art Deco sculpture of 2 fish with beautiful craquelure. Presumably French work. Small chips to the base.No longer availableDim. h 30 x l 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
Sixe large and sixe small porcelain kitchen pots, oil and vinegar set decorated with flowers.No longer availableDim. H: 22, 20 en 11 cmEstimate: € 60 / 100